Vücütta oluşan morluklar :(((

ELALI

biriciğim, canım kızım...
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
7.031
19
Arkadaşlar merhaba,
Ben vücudumun çeşitli yerlerini (özellikle bacaklarımı) habire biyerlere vuruyorum farkında olmadan ve aynı gün olmasada bikaç gün sonra hemen morarıyo. Hatta çoğu kez nereye vurduğumu hatırlamıyorum bile :KK43:(
Oluşan morlukları gidermek için bildiğiniz bişey varmı:uhm:
Şimdiden teşekkürlera.s.

canım valla kendi kendilerine geçiyo benimkiler:)
vurduktan iki gün sonra ne yapabilirsin ki. hemen farkedersen buz koy ama iyi gelir..

canım vurmadan kendiliğinden oluştuğunu düşünüyorsan
üstüne parmağını bastırınca acımıyorsa
doktora gitmeni tavsiye ederim...

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim.:1hug:
Ama dediğim gibi çoğunu hatırlamıyorum vurdummu diye :uhm:
Hafiften acı oluyo gibi, acaba kendiliğinden mi oluşuyo ki kitatlicadiarzu
Bundan sonra daha dikkatli davranayım ve öle takip edeyim bari...
a.s.a.s.a.s.

canım bence dikkat et onlara çünkü eğer kendiliğinden oluşuyosa moral bozmak istemem ama biraz kötü bi hastalığın habercisi oluyo ama vurduğundan eminsen problem yok

canım bence dikkat et onlara çünkü eğer kendiliğinden oluşuyosa moral bozmak istemem ama biraz kötü bi hastalığın habercisi oluyo ama vurduğundan eminsen problem yok

Cnm nedir o kötü hastalık, biliyosan sölermisinsenağlamasenağlama
Ama bastırınca acıyo heralde vurmadan oluşuyo, bende çok savruk'um heraldetatlicadiarzu

canım acıyorsa yoktur birşey stres yapma
birdahakine dikkat eder, gözlemlersin yerimseniben
genellikle kanla ilgili şeylerden olur sebebsiz morluklar
çok basit 1 kansızlık da olabilir, Allah korusun daha ciddi birşey de olabilir :nazar:
ama acıyorsa yoktur birşey
sıkma canını tatlım Şeniz

Cnm nedir o kötü hastalık, biliyosan sölermisinsenağlamasenağlama
Ama bastırınca acıyo heralde vurmadan oluşuyo, bende çok savruk'um heraldetatlicadiarzu

hiç korkmaya gerek yok canım ozaman boşuna huzursuz olma şimdi sağlıkla kalın

Arkadaşlar merhaba,
Ben vücudumun çeşitli yerlerini (özellikle bacaklarımı) habire biyerlere vuruyorum farkında olmadan ve aynı gün olmasada bikaç gün sonra hemen morarıyo. Hatta çoğu kez nereye vurduğumu hatırlamıyorum bile :KK43:(
Oluşan morlukları gidermek için bildiğiniz bişey varmı:uhm:
Şimdiden teşekkürlera.s.

eczaneden lasonıl pomat alıp mor yerlere sür canım .. dr lar bu ilacı yazıyor hep .. bende biraz sakarım hiç morlum gitmez .. ama bu pomatı hemen sürersen morluğu hem engellio hemde çabuk geçiriyor .. a.s.

eczaneden lasonıl pomat alıp mor yerlere sür canım .. dr lar bu ilacı yazıyor hep .. bende biraz sakarım hiç morlum gitmez .. ama bu pomatı hemen sürersen morluğu hem engellio hemde çabuk geçiriyor .. a.s.

Ayyy cnm bende sakarım heraldee:roflol:
Hemen farkında olursam yani morarmadan tabiki sürerim vurunca, ama genelde morarınca anlıyorum bi yerlere vurduğumu ozaman geçmi olur sürmek için.
Bide cnm hemşiresin biilebilirsin biz bebek olsun diye uraşıyoruzda bu merhem'in içinde kortizon yada zarar vercek başka bişiler var mı:uhm:

Hepinize tekrardan teşekkürlerr kızlarra.s.a.s.

Bende bir kaç zaman bu morluklardan tedirgin oldum acaba vurdummu kendi mi oluyor diye.bir yerden geçerken çok dikkat ettim.Hakikaten vuruyormuşum.Doktora gitmekten kurtuldum

X