emziren anneler süt arttırıcı caylardan kullandınızmı

benim sütüm çok şükür yetiyor ama yine de milupanın still teasini almıştım arada bir içiyorum içtiğim zaman göğüslerim patlayacakmış gibi doluyor ben de işe yarıyor yani sürekli kullanmamama rağmen ama kimisine de etki etmiyormuş...

4 aylık bebeğim var benim sütüm de yetmiyor. 2. ayından itibaren günde 1-2 defa mama veriyorum bebeğim büyüdükçe sütüm azalıyor sanki ben de humananın çayndan içtim ama hiç bir faydasını göremedim maaleseef :KK50:

humana still den 3-4 kez içiyodum bazen
ama onun yanında herşeye dikkat ediyodum ama 9ay emzirebildim

Ben rezene çayı içiyorum baya bir etkisini gördüm sabah ve akşam içiyorum çok arttırdı tavsiye ederim

Ben ablamın yurt dışından getirdiği Babylover isimli bir anne sütü arttırıcı çay ve rezene içiyorum. sütümün miktarı iyi normal artı veya eksi yönde bir etkisi var mı bilmiyorum açıkçası :)

bende lactamil kullanıyorum 3-4 gündür sanki işe yaradı humanada işe yarıyordu ilk zamanlar ondanda tükettim

Humana 22,90 gibi yüksek bir fiyattan satılmakta. Ve günde 3,4 bardak için denilmekte. Bana hastane önermişti. İki kutu içtim. Öyle gözle görülür bi artış yaşamadım. Bir arkadaşın dediği gibi yararını da görmedim zararını da. Zararı; para tuzağı olması. Bence de aktardan tohum rezene, ısırgan, anason, ıhlamur alarak hem daha doğal hem de daha etkili bir çay içebilirsin.

merhaba 4 aydır bebegimi emziriyorum ancak sütüm azalmaya basladı süt arttırıcı caylardan kullandınızmı herhangi bir yan etkisi varmı ve işe yarıyormu kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim

bitki çayının bi zararı yok bolbol su iç tatlı ye

Yakın zamanda sezaryanla doğumum olacak doktoruma sezaryan öncesi bu çaylardan kullanayım mı diye sorduğumda kullanmamam gerektiğini çünkü bu çayların rahim kasılmalarını artırabileceğini söyledi..

X