emziren anneler süt arttırıcı caylardan kullandınızmı

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
843
merhaba 4 aydır bebegimi emziriyorum ancak sütüm azalmaya basladı süt arttırıcı caylardan kullandınızmı herhangi bir yan etkisi varmı ve işe yarıyormu kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim

canım sut arttırıcı cay dedıgın hummana nın felan cayı ıse ben kullandım yararınıda zararınıda gormedım
bol derotu ye,taze beyaz uzum ye su ıc ve sık emzır artar

humananın stil tea kullanmıstım cnm ıse yaradı bı ara bıde rezenede ıc oda arttırıyor hergun 1 bardak ıcıyorum maşallah sutum ıyı

meraba canım ben rezene çayı içiyorum süt artırıcı sütüm geliyo ama oğlum sadece gecelri beni emiyo 6 aylık gündüzleri az emiyo mama yapıyorum hiç bir yan etkisi yok sende iç bence

sagolun arkadaslar dün hmananın cayını aldım ancak dünden beri bebgim kakasını yapamadı acaba bununla bir ilgisi varmı cayın böyle bir yan etkisi varmı biliyormusunuz

sagolun arkadaslar dün hmananın cayını aldım ancak dünden beri bebgim kakasını yapamadı acaba bununla bir ilgisi varmı cayın böyle bir yan etkisi varmı biliyormusunuz

canim bende humananin stil tea sini kullandim işe yariyor ama hiç bir yan etkisi yok ondan olmamiştir büyük ihtimal hiç bi ek gida verdin mi eğer verdiysen ondan olmuştur. Düzenli iç humanayi faydasini göreceksin.

canım kullandım ne fayda ne zarar sadece zarar konusu paran.....gidiyor boşu boşuna.

merhaba 4 aydır bebegimi emziriyorum ancak sütüm azalmaya basladı süt arttırıcı caylardan kullandınızmı herhangi bir yan etkisi varmı ve işe yarıyormu kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim
canım bende kullanıyorum humananın çayını,şimdilik bir yan etkisi olmadı,memnunum..

selam kızlar.... size süt artırmak için önerim; ayran ve limonata... bende çok işe yarıyor... limonatanın tarifini vereyim isterseniz...
pastane limonatası
malzeme: 2 adet limon, 10 çorba kaşığı şeker (isteğe bağlı aslında), 9 su bardağı su.
yapılışı: bir kabın içine limonların kabuklarını rendeleyin... geri kalan limonlarıda 4 parçaya bölüp içine atın. 4 kaşık şeker ve 4 bardak suyuda ilave edin... karıştırıp buzdolabında 1 saat beklemeye bırakın... 1 saat sonra karışımı iyice mıncıklayıp süzgeçten süzün... kalan süzülmüş karışıma 6 kaşık şekeri ve 5 su bardağı suyuda ilave edip tekrar mıncıklayıp süzün.... harika limonatanız hazır:) afiyet süt olsun tüm anneciklere:)
valla ben günde 1,5 litreye yakın limonata içiyorum, 2-3 bardak ayran, 1-2 bardak rezene çayı ve 2 lt kadarda su içiyorum... birde dondurma (süt yerine) yiyorum... allaha şükür sütüm her daim var... ek gıdada vermiyorum.... deneyin zararı olmaz en azından...

ayrıca humanayı bende kullandım para tuzağı bana göre... piyasada satılan bitki çayları var alın rezene çayını için.... hatta aktardan rezene tohumu bile alabilirsiniz. kaynamış suya biraz katıp bekletin mis gibi çay içime hazır:) görüşmek üzere.......

limon kabuğundaki beyaz yeri ile beraber mi rendeliyoruz?
merhaba, limonun beyaz kısmı fazlaysa birazını atabiliriz... çünkü fazlası limonatanın tadını acımtırak yapıyor:) afiyet olsun... (özellikle yeni limonlardan tavsiye ederim, rendelenmesi daha kolay oluyor.):içelim:

bende aldım humananın çayını bakalım ne olacak ama ben faydası olacagını düşünüyorum yani bakalım kullanayım görcez.....

humana still tee yi bende doğumdan 2-3 hafta sonra kullanmaya başladım sütüm iyi çok şükür ama sağ göğsümde diğerine göre biraz daha az oluyor. süt ateşi olmuştum sağ göğsüm şişmişti ondan herhalde tekrar artarmı merak ediyorum
milupada stil tee çıkarmış

bana doktorum önermişti ve çok faydasını gördüm ebebğede hiçbir zararı yok için rahat olsun.

kıZLAR merhaba,

ilk mesajım , bu konuda muzdarip olan biri olmuş biri olarak diğer arkadşlara yardımcı olmak için yazıyorum

kullanmadığım çay yiyecek kalmadı, humana still, malt içeceği , bamya komposto, su vs vs hiçbiri işe yaramad ek gıdaya başladım fakat bir tek tavuk suyu ile yapılan şehriye çorbası içtiğimde sütüm taşıyor. tesadüf zannederk tekrar tekrar denedim sonuç çok iyi .denemenizi tavsiye ederim

bende humana ve rezene kullanıyorum taşmasada sütüm var çok şükür sanırım bu yiyecek işi kişiye özel oluyor

X