saçma bir soru ama 2 tüpü kapalı tanısı konulupta normal yolla hamile kalan varmı?

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
419
7
saçma olabilir belki ama mucizeler olur ya 2 tüpü kapalı denilipte normal yolla hamile olan varmı arkadaşlar

bende sanmıyorum ama dedıgın gıbı mucıze olabılr canım sonucta olmaz dıye bişi yok allah ıstedıkten sonra neden olmasın ne haberler okuyoruz duyuyoruz kadına senın cocugun asla olamaz dıye rapor vermışler ama kadın bıkac sene sonra dogum yapmış yanı o doktoradaa gıtmış bebegıyle yanı ben mucızelre ınanrım allah ıstedıkten sonra hersey olur valla.....

Kanalları tıkalı olduğu için tüp bebek yaptıran ve ikinci bebeğine kendiliğinden hamile kalan biriyle hastanede tanışmıştım .....Benim kanallrımda tıkalı olduğu için tüp bebek yaptırdım inşallah ikinci bebeğimde kendiliğinden olur diye umut ediyorum....Rabbim diledikten sonra olmayacak bişey yok....Biz yeterki umudumuzu yitrmeyelim..........

kapalılığın tanısı rahim filmiyle konmuşsa zaten doktorlar % yüz kapalı diyemiyorlar.Bazen açık bir kanal bile kasılıp kapalı gözükebiliyormuş.

ama laparoskopiyle bakılıp kapalı denmişse o kanal kesin kapalıdır.

Yalnız çoğu kapalılık geçirilern bir enfeksiyon nedeniyle oluyor.neden o enfeksiyon iyileşip de kanal açılmasın ki.

bence hayatta herşey mümkün.yete ki mucizelere inanalım.

Benim olmadı olmadı sonra birden oldu.demekki zamanı varmış.sol kanalım tıkalıydı filme göre.

darkcım, maşallah ne çabuk geçiyor zaman 24 hafta mı oldun sen şimdi? nasıl gidiyor hamişlik?

Kanalları tıkalı olduğu için tüp bebek yaptıran ve ikinci bebeğine kendiliğinden hamile kalan biriyle hastanede tanışmıştım .....Benim kanallrımda tıkalı olduğu için tüp bebek yaptırdım inşallah ikinci bebeğimde kendiliğinden olur diye umut ediyorum....Rabbim diledikten sonra olmayacak bişey yok....Biz yeterki umudumuzu yitrmeyelim..........

canım nerde yaptırdınız tüp bebeği ?biz ilk denememizde başarısız olduk zaten tek embriyoydu.senin kaç taneydi. tüplerle bir alakası yok tutar denildi ama tutmadısenağlama

tatlım allah verdikten sonra neden olmasınki ne çok insan var hiçbir sorunu olmayıp bebek sahibi olamayan allahtan ümit kesilmez

darkcım, maşallah ne çabuk geçiyor zaman 24 hafta mı oldun sen şimdi? nasıl gidiyor hamişlik?

evet canım zaman çabuk geçiyor.nasıl olsun işte tam rahatlayacağım derken ayak şişmeleri başladı.Bende en rahat olacağım zamanlar bu zamanlar diye bekliyordum :))
Gezemiyorum hemen yoruluyorum.Onun dışında tekmeleri hissedince çok güzel bir duygu.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

X