2 lı test ıle cınsıyet tahmını

Y

yakamoz27

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yakamoz27
arkadaslar merhaba bırsey ogrendım sızlerle paylasmak ıstedım.11 12.haftalarda yapılan ıkılı test sonuclarında free beta hcg sonucu 50 nın ustunde ıse kız 50 nın altında ıse erkekmıs kontrol edelım mı tutan var mı paylasırsanız sevınırım

• Konu Sahibi yakamoz27
benim 26 idi.oğlum oldu.ama arkadaşımın 156 çıktı. onun da oğlu olacak.doğruluk payı düşük gibi geliyor.

• Konu Sahibi yakamoz27
Benim de hCG: 45,38 IU/I

AMA benim kızım olacak ..yani yanlış!!
nereden aldın bu bilgiyi?

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi yakamoz27
bende sonucumu bu gün aldım 63.9 yazıyor şimdi benim kızım mı geliyor?

• Konu Sahibi yakamoz27
Benim 26 ama kıza benziyor dedi doktor

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi yakamoz27
bencede .doğruluk derecesi düşük bi test derim

• Konu Sahibi yakamoz27
kızlar bende bir doktorun sitesinde bu konuda bir yazı okudum..2002 yılında yayınlanan bir yayında ikili testin kızlarda yüksek erkeklerde düşük olduğunu yazdıklarını söylüyordu (yanı hcg değerinin) benimkide 27 çıktı ultrasonda da doktor erkek dedi
tabi yinede çok bilimsel değil sanırım

• Konu Sahibi yakamoz27
kızlar perşembe günü 2li test yaptırcam bakalım bişeler görebilcezmi??*oğluş istiyomm dua edin bana

• Konu Sahibi yakamoz27
canım benim 63dü, ama şimdi içerd uyuyan minik bi oğlum var

benim çin takvimi ve yorumcuya göre erkekti ve ikilide BHCG 50 altındayı yani erkeğe dair bulgu çoktu ama mini mini bi kızım olucak inş :)))

güzelim tamamen asparagas bi cinsiyet tahmin yöntemi...doğruluk payı zaten yüzde 50...

hiç inanmayın bu tarz söylentilere benim free beta hcg sonucum 16.6 çok düşük yani anlayacağınız KIZIM OLUCAKK .

X