akta neden kaybediyorsunuzzzz ??? cvplayn örenin...

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek
bana bu çıktı uymuyoda değil yani
teşekkürler canım paylaşım içinŞeniz

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul! tatlicadiarzu

FATİH KOMPLEKSİ Siz aslında aşk yaşamıyorsunuz. Aşktan anladığınız, karşınızdakini ele geçirmek. Ele geçirdiğinizde heyecanınız sönüyor ve fethedilecek yeni bir kale arıyorsunuz. Çünkü hayatta en çok kendimizi seviyorsunuz. Ama aşkta kaybediyorsunuz. Oysa aşk teslimiyet gerektirir.

ASLINDA BAZI YERLERİ UYUYOR:uhm: NEDEN YALAN SÖYLÜM MANTIKLI BİR TESTa.s.

PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER..a.s.

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek ]

BANADA AYNI CIKTI....:icecream:

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul!

Test Sonucu:
COŞKU AZLIĞI Seviyorsunuz da, aşk kanat gerektirir. Sizse aşırı sağlam yere basıyorsunuz. Çılgınlık ibreniz sıfırdan bir dirhem kımıldamıyor! Karşınızdaki bitkisel hayatta değilse bu durum onun kendisini yalnız hissetmesine neden olabilir!

fisfisfis:uhm:

Test Sonucu:
COŞKU AZLIĞI Seviyorsunuz da, aşk kanat gerektirir. Sizse aşırı sağlam yere basıyorsunuz. Çılgınlık ibreniz sıfırdan bir dirhem kımıldamıyor! Karşınızdaki bitkisel hayatta değilse bu durum onun kendisini yalnız hissetmesine neden olabilir!

fisfisfis:uhm:

banada aynısı cıktı. çoşku azlığı.......:sm_confused:

bana da coşku azlığı çıktı...benneyaptımki
arada bi olabilir ama genel degıl:dilcikar:

Aşırı sahiplenme imiş ya ne yapmalı ki 3 yılda 2 kez çiçek aldı ve aldığı hediyeler 3 bulmaz bir ay görüşmesek umuru olmaz gelecek için plan yapmaz ama ben aşırı sahiplenirim pehhhhh:dilcikar::dilcikar:Bütün gün telefonda cak cak konuşan çiftler var beeeee çok sinirlendim şimdik.Çok üzgünüm çoook

Yinede paylaşım için teşekkürler bundan sonra vurdum duymaz olucam eğer bir aday bulursam tabiilaelaelaelaelae

bende de coşku azlığı çıktı gerçekten doğru dikkat edeceğim bundan sonra biraz daha heyecan katmalıyım...:asigim:

COŞKU AZLIĞI Seviyorsunuz da, aşk kanat gerektirir. Sizse aşırı sağlam yere basıyorsunuz. Çılgınlık ibreniz sıfırdan bir dirhem kımıldamıyor! Karşınızdaki bitkisel hayatta değilse bu durum onun kendisini yalnız hissetmesine neden olabilir! kötükedihüsosenağlama
Niyee böyle çıktı yaaa :KK43: Ama doğruluk payı da var yanii a.s

şkta neden kaybediyorsunuz?

Test Sonucu:

SABIRSIZLIK Siz her konuda öyle hızlı ve sabırsızsınız ki, karşınızdaki size ayak uydurmakta çok zorlanıyor. Duygu ve dürtülerinin idaresi altındaki birisiniz. Çocuksu yanınız ağır basıyor bu yüzden sevgiliniz kendisini ebeveyniniz gibi hissedebilir

Test Sonucu:
FATİH KOMPLEKSİ Siz aslında aşk yaşamıyorsunuz. Aşktan anladığınız, karşınızdakini ele geçirmek. Ele geçirdiğinizde heyecanınız sönüyor ve fethedilecek yeni bir kale arıyorsunuz. Çünkü hayatta en çok kendimizi seviyorsunuz. Ama aşkta kaybediyorsunuz. Oysa aşk teslimiyet gerektirir

kesinlikle doruu.kötü bişey aslnda,çok can yakıorm ama deişemioorrmm :KK43:

Test Sonucu:
AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul!
allahım ben niye böyleyim

FATİH KOMPLEKSİ Siz aslında aşk yaşamıyorsunuz. Aşktan anladığınız, karşınızdakini ele geçirmek. Ele geçirdiğinizde heyecanınız sönüyor ve fethedilecek yeni bir kale arıyorsunuz. Çünkü hayatta en çok kendimizi seviyorsunuz. Ama aşkta kaybediyorsunuz. Oysa aşk teslimiyet gerektirir.

kendimi seviyorum.. nişanlımıda seviyorum
Şeniz

X