Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar yardım edermısınız bu renk nasıl anlatılır?

ncysars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
72
0
hfej4.png

kızlar bu renıgı nasıl tarıf etmelıyım kuafore?kıme soyledıysem kı resmı de gosterdım olmuo yapamıo.aydınlatrsanız sevınırımcoksekeriremsu

bu bi kerede olmaz aynısı yani

röfle yaptıra yaptıra böyle oluyor benim öyle olmuştu 3. de oluyo boya gibi suruyo ama diğleride röfle gibi

oouu simdi de kocaman oldu neyse artık ..kendı sayfamı kesmeyı de unutmusum.neyse mod lar artık sılersenız haklısınız...

evet ama dipleri açık kahwenin üstüne sarı olduğu için öyle duruyo gibi geldi bana

aysnao6.png

bu renk de cok guzel..ama ısık da farkedıo tabı.en dogal ısıkları secmeye calısıorm aslında ama.bı turlu anlayamıorm nasıl yakalıolar bu rengı...

bilemicem canım yaa çok anlamam ama senin isteidğin gibi sarı rengi tutturmak zor oluyor her kuaför için...

bencede röfle ama ilk defada olmaz benişm kuaförüm 2.de bu hale getirmişti yeteneklidir vesselam kendüleri ama 3.de kesin olur normal boyalarla bu rengi elde edemezsin canım

Son düzenleme:
ben de boyle bı renk olsun ıstedım ama benımkıler yesıl gıbı oldu.cok sık rofle yaptırmalıyım galıba

:KK70: bende oyle yaptım veee yesıl saclı oldum.allahtan ıkı hafta gectı bıraz aktı ama asla bu renk olmadı.

canım çünkü açık dore sık sarı röfle onun saçı sık atıla atıla ve aralardaki koyu renkleri açtıra açtıra boya gibi duruyor yeşillik küllü ciladan olabilir aslında bu rengi elde etmek çok da zor değil çünkü bundan açıklar iyice açık sarı bebek sarısı ve platine kadar gidiyor o yuzden bu renkteyken paketler açılabilir tabi ben kuaför değilim bilemem bir de alltaki zemin rengi de doreli bir renk olabilir o yuzden de böyle duruyor olabilir iyi bir kuaför yapar diye düşünüyorum ama kaşların koyu ise hiç düşünme derim koyu kaşlarla bu dore sarı pek uymuyor çok hafif bronz tenle buğday tenle de daha iyi durur renk büyük ihtimal

ben resmı gosterdıım halde sacma salak bı renk yaptı.demek kı en dandık kuafor gıttm...yuhaha

bence saçın diblerini sarıya boyamış sonraları sarı röfle bir de sunu öğrendim röfle yaparken misal bal köpüğu boya ekliyorlarmıs kuaförler saçın röflesi daha koyu oluyomus. kuaförün yenilikleri takib etmesi çok önemli bu durumda.

X