erkekler hoşlandıklarını nasıl belli eder?

hareketlerinden anlarsın sana daha kibar davranabilir abuk subuk da olsa konuşmak için konu açabilir hiç işi yokken sen gidiosun die senle gelebilir ya da sana bakar zaten hissedersinde hiç bir şey yapmasına gerek kalmadan 6 hissine güven yerimseniben

ehuhe valla bi kuaförlerin hoşlandıkları belli olmazz sürekli herkesle ilgilenirler çünkü :p
onun dışındakiler için gayet basittir anlaması bence...ne bilimm iste mesela aynı ortamda herkese kıyasla senle arası nasıl, konuşma tarzı, davranışları?
yada aynı ortamlarda bulunabiliyormusunuz yoksa uzaktan bakışmalar falan mı var?
biraz anlatsan aslında teşhisi doğru koymak adına..

benim hoşlandığım çocuk ilgilnemeyerek belli etmişş bende dün anladım bi yıldan sonra blli olmuyor bu dengesizlerinnn:roflol::roflol::roflol:

biz başka şehirlerdeyiz ayda bir falan karşılaşıyoruz ama mesajlaşıyorz beni yemeğe davet etmişti ama gitmemiştim ben başka bir işim vardı o zaman

ohoo hala düşünüyormusun o zaman?
yani uzak şehirde, senle alakası olmadığı halde bi bağ kurup mesajlaşabiliyorsanız,
ve seni yemeğe davet ediyorsa? yani apaçık ortada o zaman cevap..
eğer açılmasını bekliyorsan hmm çekindiği bişi olabilir biraz belli etmelisin hoşlandığını
mesela gidemediğin yemek davetine karşılık telafi daveti yapabilirsin bu sayede karşılıklı oturup konuşmanızla bişeyler netleşebilir diye umuyorum :)) olamaz mı?

sürekli etrafında dolanıyorsa,dikkatini çekmeye çalışıyorsa,bakışları vs.. ama bunlara kendinizi fazla kaptırmayın hep öle değiller birden değişiyorlar çünkü yaşadım biliyorum

ben de kesinlikle fazla kaptırmamak gerektiğini düşünüyorum. çok umutlanıp sonunda hayal kırıklığına da var. ben de son zamanlarda yaşadığım bi kafa karışıklıını paylaşmak istiyorum. arkadaşlarım her ne kadar sevinmelisin bu duruma dese de bir erkeğe duygularını tam açmadan inanmayanlardanım.
1 senedir okuldan görüştüğüm ailecek de tanıştığımız bi arkadaşım var. onunla yalnızken de arkadaşlarımız varken de çok ii anlaşıyoruz. son zamanlarda çok daha sık biraraya geldik, ne plan yapıyosa beni de dahil ediyo. Bi de çok kıskanç,erkeklerle muhabbet etmemi istemiyo. geçen gün 4 arkadaş yemeğe çıktık tek kız benim arlarında, işleri varmış erken eve gitmeleri gerekiyomuş yemekten sonra ayrılcaktık. benim çok samimi olduğum bi arkadaşım da sınıf arkadaşlarıyla aynı yere gelmiş ordan canlı müziğe gitceklermiş ben de onlarla gitmeye karar verdim tam kalkacakken ben arkadaşlarımla gitcem hoşçakalın dedim bizimki eline çantamı almış seni eve bırakcaz onlarla gitmiceksin dedi ben baya bi sinirlendim ama hayır gitcem sana noluyo dedim. o gitmiceksin dio ben gitcem diorum. sen o erkekleri tanıyomusun dedi. hayır ama kız ii arkadaşım dedim hayır eve gitceksin dedi artık yüksek sesle tartışmaya başladık etraftakiler bakmaya başladı arkadaşları abi rahat bırak kızı gitsin nolcak die uzaklaştımaya çalıştılar en sonunda ben arkadaşlarımla gittim tabii ama bozuk ayrıldık o akşam. herkes noluyoo o sevgilinmiydi gibi sorular sormaya başladı ben iice sinir oldum ne mecburiyetim var başkalarına onun benim sevgilim olup olmadıını anlatmaya!! beni zor durumda bırakıyo, sonuçta o mekanda beni ve ailemi tanıyan birileri de olabilirdi.Bir kız için hoş olmayan bi andı aslında. konuşmadım bi kaç gün ters davrandım en sonunda anlattım neler düşündükleirini. ben arkadaşlarıma değer veririm sahiplenirim kim ne düşünürse düşünsün umrumda değil ben böyleyim sen de ona göre davran dedi.Bu ne demek şimdi ben neden ona göre davranıcam.suç bende galiba arkadaşımla arama mesafe koymayı bilememişim.hangi arkadaş bu kadar sahiplenme hakkına sahip? zaten eğer beni seviyosa söylerdi bu kadar muhabbetten sonra çok mu zor seni seviyorum demesii? ben de o gün bugündür konuşmamaya özen gösteriyorum soğuk davranıyorum.
yani ben de bi erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığını anlamıyorum.
Size göre de mi seviyo da açılmanın zamanını bekliyo, yoksa arkadaşça mı sahipleniyo???

ben bir arkadaşın bu kadar sahiplendiğine şahit olmadım duymadım da bence hoşlanıyor,korkuyor olabiliyorda senden gördüğütepkiden dolayı...

seninle konustugu anda yuzu kızarıyorsa kekelemeye baslıorsa elinii nereye koycagını sasırıyorsa ve sureklı gozunu sana dogru kacırıyorsa senden hoslanıordr.......................

kızlar benm de yaşadıgım bi olay kafamı cok karıştırdı. aynı iş yerinde calıstıgım arkadasım hatta birlikte işe girmiştik .o benden daha tecrubeliydi bana cok yardım ediyordu .bir de tek bayandım. yanyana degilken de sureklı goz goze geliyorduk .ama emin degildim .sevgilisi olmadıgını biliyorum . ben ondan cok hoşlanmaya başladım baktım karsılık vermıyecek cok fazla bakışlarına karsılık vermemeye başladım ama bakarken de kendimi alamıyordum .kalbim duracak gibi oluyor. gectigimix haftalarda aramızda şöyle bi konusma gecti :
benim bilgisayarıma virus bulaşmıstı ona soyledim bu yazılımcıların topunu yakmak lazım bunların basının altından kalkıyor hep bunlar vcok akıllı bunlar ,dedim.(bu arada o yazılımcı)
o da : evet aynı zamnda cok zekıler , dedi :KK70:
sonra ben ::) başka nasıl ozellikleri var bunların dedim.. (acaba konuya gelebilir miyiz die :KK43: )
o da : hmm , cok da kafa karıstırıcıdırlar , dediiiiiiiiiiiiiii.... :KK43:
bu cumleden ne msjı cıkarmam lazım.. su an başka bir şirkette ben ise işten cıktım ... başlamadan bitti ... :KK43: ama o mukemmeldi...

edindigim tecrubelere gore, "acaba?" diye soruyorsan oyle bir sey yoktur.
sen farketmesen bile cevrendekiler kesin farkediyor canim. onlara sor.

bir senelik bulmaca çözüldü diye mutluluktan uçarken bi anda bütün hayallerim suya düştü. daha önceki mesajımda anlattığım beni abartacak kadar sahiplenmesinin bi anlamı varmış.beni düşünüyomuş o da ama bana o kadar değer veriyomuş ki!!! beni üzmekten korktuğu için açılmıyomuş. benim bunlardan haberimin olduğunu bilmiyo.. bi yandan ümit veriyo bi yandan da beni üzmekten korktuğu için beni sevdiğini söylemiyo. bu çocuk tam muamma...
ben ona açılacak olsam bile aramızda birşey olcağını zannetmiyorum.şu anda da konuşmuyoruz,karşılaşsak selam vermiyoruz.
oyunlara devam yanii.Allah kimseyi böyle bi duruma düşürmesin.ii dayanıyorum aslında :KK43: onu çok sevdiğimi anladım iyice.o da anlar inşallah

eger herkese davrandıgından farklı davranıyosa derler ya işte o davranıslar ya cok kibar olur.. yada cok gıcık edici... =) bide insan anlar ya.... bi bakısından anlar insan...

X