Aşılama İstanbul Anadolu Yakasında AŞILAMA yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.361
3
42
selam arkadaşlar
ben anadolu yakasında oturuyorum
Erdem hastanesi Tüp bebek servisinde yumurtlama takibi yaptırıyorum bu ay
fakat olmazssa aşılamaya geçmek istiyorum, doktorumda önerdi ancak fiyatı aylık 450- 500 ytl ve ssk geçmiyor sanırım, net bi bilgi verimiyorlar çaıkcası

sizler hangi hastanelerde ve aşılamayı kaça yaptırıyorsunuz?
aşılamanın % lik oranı nedir?

şimdiden teşekkür ediyorum a.s.

Kızlar meraba.Medical park ta aşılama 650 ytl + 85 ytl civarında da çatlatma iğnesi var dedi doktorum geçtiğimiz ay görüştük yani güncel:)).Güzel bir hastane.Fakat eğer sgk dan yararlanarak birşeyler yaptırmak istiyorsanız daha bugün gene!!! Zeynep Kamilden geliyorum., 2 kez aşılamayı araştırma hastanesi veya işte sgk nın kabul edeceği bir yerde yaptırmanız gerekiyormuş.Bugün aşılama için 1 sene sonunda raporumuz çıktı ama özelde yaptıramayacağımızı öğrendim.Mecburen eğer tüp bebeği düşünüyorsanız orada iki kez aşılama yaptırıp raporun tüp bebek bölümüne gitmesi gerekiyormuş.ıştee böyle..Aydınlattıysam ne mutlu bana..

Kızlar meraba.Medical park ta aşılama 650 ytl + 85 ytl civarında da çatlatma iğnesi var dedi doktorum geçtiğimiz ay görüştük yani güncel:)).Güzel bir hastane.Fakat eğer sgk dan yararlanarak birşeyler yaptırmak istiyorsanız daha bugün gene!!! Zeynep Kamilden geliyorum., 2 kez aşılamayı araştırma hastanesi veya işte sgk nın kabul edeceği bir yerde yaptırmanız gerekiyormuş.Bugün aşılama için 1 sene sonunda raporumuz çıktı ama özelde yaptıramayacağımızı öğrendim.Mecburen eğer tüp bebeği düşünüyorsanız orada iki kez aşılama yaptırıp raporun tüp bebek bölümüne gitmesi gerekiyormuş.İştee böyle..Aydınlattıysam ne mutlu bana..

cnm bnm ya sağol,umarım aşılamaya tüp
bebeğe gerek kalmadan gelir bu inatçı bebişler yaa,insan zaten psikolojikmen bitik durumdayken birde bunlarla uğraştırıyorlar pes yani!!!

Kızlar meraba.Medical park ta aşılama 650 ytl + 85 ytl civarında da çatlatma iğnesi var dedi doktorum geçtiğimiz ay görüştük yani güncel:)).Güzel bir hastane.Fakat eğer sgk dan yararlanarak birşeyler yaptırmak istiyorsanız daha bugün gene!!! Zeynep Kamilden geliyorum., 2 kez aşılamayı araştırma hastanesi veya işte sgk nın kabul edeceği bir yerde yaptırmanız gerekiyormuş.Bugün aşılama için 1 sene sonunda raporumuz çıktı ama özelde yaptıramayacağımızı öğrendim.Mecburen eğer tüp bebeği düşünüyorsanız orada iki kez aşılama yaptırıp raporun tüp bebek bölümüne gitmesi gerekiyormuş.İştee böyle..Aydınlattıysam ne mutlu bana..

arkadaşım bu fiyatın içinde iğnelerde varm, bazı yerlerde klomen kullanıyorlarmış burada ne kullanıyorlar..
ben merak ettimde.

X