Saç Rengi ve Saç Boyama boyanın turunculaşmaması için neler yapılabilir?

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
kızlar yardım bana.. ben saçımı ultra açıcıyla kahveye boyuyorum, baya açık oluyo, kendi saç rengim siyaha yakın olduğundan galiba hep dip boyalarımı yaparken turunculaşma oluyor.. ne yapabilirim? bişey bilen varsa bu konuda yardım etsin.. yoksa küllü tonlarda bişeye mi boyasam diyorum.. iyi bi renk var mı bildiğiniz?

ben sacımı ilk actıgımda siyahtan acmıstım diplerim geldiğinden altlar turuncu dipler sarı olmustu küllü koyu sarıyla boyayınca fark kapanmıştı.. yardımcı olur umarım

saol canım ama benim saçlarımın sarıyla pek alakası yok, esmerim zaten ben acaip durmasın =D

canım benimde saclarım sarı degil.. kahve köpüğü sagon kabugu karamel gibi degişik bi renk.. ben acınca bu renk cıktı ortaya dipler sarı olmustu öyle kappattım farkı..=)) neyse bi çare bulursun elbet

ultra açıcının küllü olanı da var recital preference ın açıcı boyalarından bahsediyorsan 6.1 kullanabilirsin heralde

evet loreal in açıcılarından. 6.1 neydi canım doğal kahve mi ben mi yanlış hatırlıyorum?

6.1 küllü açık kahve koyu kumral sınıfına girior yani saçın daha az turunculaşarak açılır sanırsam ama küllümango arkadaşımız daha iyi bilir

X