Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

insallah canim bugun saglim ocagina gittim kan testi icin carsambaya gun verdi gelismeleri haberdar ederim. bu arada sag koltuk altimda hafif bir agri var belimde ve kasiklarimda da..

inşallah güzel haberler alırız bende salı günü için randevu aldım.
Tabi o zamana kadar hasta olmayız inşalah :) :KK16:

insallah canim bugun saglim ocagina gittim kan testi icin carsambaya gun verdi gelismeleri haberdar ederim. bu arada sag koltuk altimda hafif bir agri var belimde ve kasiklarimda da..

canım ben dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi silik çıktı :KK9::KK9:
inallah bebişim vardır. akşam acile gidip kan vermeyi düşünüyorum.
Sen ne haldesin?

canım ben dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi silik çıktı :KK9::KK9:
inallah bebişim vardır. akşam acile gidip kan vermeyi düşünüyorum.
Sen ne haldesin?

Tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin umarımmmm :)
Adetin geçtikten sonra mı yaptırdın kan testini, yoksa birkaç gün kala mı? Ve de kaç gün kala?
Ben de şüpheleniyorum, bugün yarın adet olmam lazım, geçmedi henüz tarih ama karar veremedim kan versem mi şimdiden vermesem mi?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Benim adetime on gün var. Dün ki kan testimde hcg 0.807 çıktı. Değerim yükselirmi sizce. Kasıklarımda ağrı var. Göğsümde ağrı var. Çarpıntım oluyor. Ayrıca sabahları midemde cok fazla yanma oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 🙏

arkadasim ben erken gebelik trsti yapmistim ikinci cizgi yarim cikmisti sonra bat 6 gun kala beta baktirdim 0.833 cikti tabi ben karalari bagladim . hemsireyim ayni zamanda surekli tahlilin icinde olunca arkadaşlar yine kan yolladi bugun 16.5 geldi bence biraz bekle yukselme ihtimali var kusurat cikmis seninde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese iyi akşamlar. Bat beklemenin ne kadar zor olduğunu iyi biliyorum. Kasıklarda batma yaşamanın hamilelik belirtisi olduğunu öğrendim burda. Ben bu ay ovulasyon günlerimde preseed ile beraber oldum eşimle. Acaba bu batmalar hamilelik belirtisi değil de preseed den mi kaynaklanıyor. Bilen var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kanda en erken ne zaman bakılır bu yaa bilen varsa yazsın lütfen. Ölücem meraktan...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ben şimdi gebelik testi
Yaptırdım 1500 üzeri bir değer çıktı normal adeti 3 gün geçti durum nedir anlaöadım ben yardım yumurtlama dönemi ise 1 temmuz durum nedir

Tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin umarımmmm :)
Adetin geçtikten sonra mı yaptırdın kan testini, yoksa birkaç gün kala mı? Ve de kaç gün kala?
Ben de şüpheleniyorum, bugün yarın adet olmam lazım, geçmedi henüz tarih ama karar veremedim kan versem mi şimdiden vermesem mi?

sağol canım teşekkür ederim :) adet günü geçtikten bir gün sonra yaptırdım.
inşallah sendede bebiş vardır :KK9::KK9:

Merhaba kizlar adetim 20 gun gecikti ve halen adet gormedim kan testi de negatif cikti. Adet günüm gectikten sonra korunmayi biraktik. Halen icimde şüphe var. Dr. Progeston kapsülü verdi dun kullanmaya basladim. Hamilelerin de kullanmasinda sakinca yoktur yaziyo. Bi fikri olan var mi?:110:

Kızlar bu konu kapanmasın büyük bir çoğunluk bu konuyu merak ediyor.Mesela ben.Ben adete 8 gün kala dr kontrolüne gittim.Ne olu ne olmaz bhcg bakalım dediler sonuç tam bir yıkım 0,1 den bile az.Ama daha çok erken diyenler de var bu dönemde pozitif sonuç alanlarda var.Acaba yükselme ihtimali varmıdır.Şüpheli ilişki tam yumurtlama sancısının olduğu saatlerdi.Geç döllenme yumurtma sonrasımı demek

Arkadaslar adetime 9 gün var dun ve önceki sabah bas dönmesi ve bulanti kusma oldu dun aksam acil de test yaptırdım. Gebelik çıkmadı doktor 2 günlük. Bile olsa çıkar yok gebelik dedi;( acaba benim gibi basta kanda cikmayıp sonraki testlerde çıkan oldumu

X