Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı siyah renge boyasam mı?

edakrxsxk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
368
0
image.php

kızlar fotomu koydum saçlarım kızıldı aka aka bu renge dönüştü :kızgın:neyse benim sorum şu ben saçımı hep siyah olmasını isterdim ama bir türlü cesaret edemedim bu aralarda etraftan fazla gaz veriliyo siyaha boya diye nişanlımda siyah diyo ama ben hala karar veremedim sizce nasıl olur fikirlerinizi bekliyorum yardım edin bana

benim saclarımda siyaha yakın kahveydi actım boyadım derken siyaha boyadım.. aman allahım kurtulmak ne mümkün.. sacımı siyahtan kurtarcam diye mahvettim desem yalan söylemem.. boyatacaksan kahveye falan boyat siyah gibi durur.. degişiklik istediğinde cok sıkıntı cekmezsin heralde..

ben açıp boyamayacağım ama direk siyaha boyayacağım kuzeninkini boyadık onunda teni benim gibi onunda saçında kızılı vardı daha önce siyah yaptık süper oldu herkes olmaz diyordu (ben dahil) ama süper oldu çok yakıştı şimdi onlar bana gaz veriyo

senin saçlarının rengi de pek açık ton sayılmaz ;bence siyah daha sert gösteren radikal bir renk yapma

Benim saçlarimda siyah kizil kullanimi zor akiyor. Bence yakişmiş. Güzelsinizde allah sahibinize bağişlasin.

bendede aynı dert vardı saçlarım kızıldı yıkandıkça tuhaf bir renk oldu bende koyu kahve alıp boyadım güzel kapattı kızılları siyah gibi duruyor çok memnun oldum. koyu kahveyi dene istersen .

cnm bende röfleli saçlarımı simsiyah yapmıştım geçen yıl.güzel oldu ama.sıkıldıgın zaman acması çok zor.akmıyorda kızıl gibi kolay kolay.bide dipler çıkınca sarıda idare ediliyorda benim kendi sacın acık kumral diplerden uzadıkça siyah sarı duruyo.şu anda kızıla döndüm ama sen bilirsin yani.ileride röfle yaptırma gibi bir istegin olursa yada varsa iyice düşün derim.siyah sana gider yüzüne bencede ama sen bilirsin.istersen koyu kestane al oda siyah gibi oluyor.açılması daha kolay olur hem.sevgiler

siyahı bende çok istedim epeydir cesaret edemiyordum ama en sonunda koyu kestane aldım..ilk boyamada siyah gibi duruyor yaklaşık bir hafta boyunca direk simsiyah oluyo..sonra akmaya başlıyor..bence dene..baktın siyah hoşuna gitti direk siyaha boyarsın(ki ben öyle yaptım :lepi: ) hoşuna gitmezse akıyor zaten.. yerimseniben

koyu kahveye boyarsan siyah gibi duruyo zaten... ve yüz hatlarını sert göstermiyo... siyah çok sert gösteriyo yüz hatlarını. ve bazılarında peruk gibi duruyor

canım bence hiç gerek yok cok guzel bi kızsın sac rengınde tenine falan uymus bence boyle gayet iyisin siyaha gerek yok. sonra siyahtan sıkılınca baska bi renk istiyeceksın o zaman da sacın cok yıpranıcak bence...

bence bu renk guzel olmus, biraz zor ama daha kirmizimsi kizil daha da gider yuzune ama siyah dersen sen bilirsin

siyahı çok sewiyorsan boyat. ben siyahtan vazgeçmem 2 yıldır hep siyah ama ben rahatsız değilim eğer sıkılp da değiştirmek isticeksen hiç boyatma çok zor akıyo açtırmak içinde çok yıpratırsın saçını..

X