Ağda Yaparken Yapacagimiz Yeri Uyuştursak

kızlar ben emla kullandım ama her cilt tipine göre değişiyor. başta uyuşma hissediyorsunuz ama hiç acı çekmiyorsunuz diye birşey yok muhakkak acı oluyor sadece acı miktarını hafifletiyor. Önceden ssk karşılıyordu ama şuanda karşılamıyor fiyatı 30 tl. Ben şimdi anestolu denemek istiyorum. denedikten sonra size bilgisini veririm.

Emla nın kayseride ki satış fiyatı 58 lira çok pahalı yaaaa almadım daha ucuz olan bi sprey varmış hemşire kuzenim den ismini alacağım daha ucuzmuş alır almaz burda paylaşırım

ya ben anestol kullandım hiçbir faydasını göremedim. Ya kızlar anestol u sürdükten sonra ne kadar bekletmeliyim ?

kıslar benım agadacım uyusturucu bı köpük süyo bıkını bölgeme acımıyoo ama adını bılmıyom bı daha kısefere sorarım bıde 25 ytl onu bılıyorum ama etkılı bısey bazı müşterıleri etklemıyomus

adını öğrenmen mümkün mü acabaaa bana özelden mesaj atar mısın lütfennn?

emla krem değilde dişçilerin iğne yapmadan önce püskürttükleri uyuşturucu spreyler daha etlkiliymiş.

uyuşturmak gerçekten etkili olabiliyor. hele hele benim gibi nazlıysan zorunluluk :) este kremi denediniz mi hiç? emladan ve diğer bütün kremlerden çok daha iyi bence. ben yeni kullanmaya başladım ve bundan sonra başka birşey kullanmam. eee uzun yıllardır ağda ve sonunda epilasyon tecrübesine sahip olunca insan ne kullanması gerektiğini biliyo :)

arkadaşlar bende emla almak için eczaneye gitmiştim ilk kez ağda yaptırıcam çünkü cesaretimi bi toplayabilirsem bana emla kadar etkili bir sprey tavsiye etti ve emlaya göre fiyatı daha uygun oldugu için ilk onu denemeye karar verdim. emla 52 lira iken 10 liraya onu almak daha mantıklı bence. Spreyin ismi xylocaine uyuşturucu sprey. Denedikten sonra düşüncelerimi paylaşıcam.

ben bikini bölgesine ağda yapamayanlardandım.. jilet kullanıyordum ve malum ertesi gün çıkıyo ve çok acı veriyor batıklar falan.. ama şimdi ağda yapıyorum dünya varmış dedim yani:KK70: bir defa yapıyorum 1 ay rahatım:KK70: dişçilerin kullandığı spreyden kullanıyorum adı xylocaine kesinlikle tavsiye ederim kızlar özellikle ağda yapamayanlar

kızlar ya aklıma bişe geldi.dişin çekilirken dişini uyuşturuyrlar ve bişe hissetmiyorsun.acaba diyorum ağda yapacak yerimizi uyştursak da acı çekmesek nolurfisfisfis:bbo:

Emmla diye bir krem var canım uyuşturuyor sürdğn kısmı lokal anestezi yapıyr braz pahalı ama olsun anlamıyorsun o acyı :)

kız sen doğum yaptın buralara geldinde haber vermedin mi bize:KK70: anlat anlattt hadi:KK70:

burda banlanmayalım :KK70: senin açtığın topiğe gel sancıların nasıl başladıdan başla anlatmaya :d bebiş nasılll

normal doğum yapacağım diye açtığın konu varya tatlım ona gell:)

arkadaşlar bacakların alt kısımında artık alıştık herhalde çok fazla acı hissetmiyorum .Ama üst bacak özellikle kukuma yaparken acıyı ilk başta hissediyor insan hele tam uç kısımda önce orayı alırsanız bence daha iyi oluyor .Deneyin farkı anlayacaksınız. Bu işin sırrı acı olmadan güzelleşemeyiz. :)

kafan karışmasın canım, cilt tipine göre değişio demek ki.. bak sana şöyle söyliyim, annem kaşlarına kalıcı makyaj yaptırdı, gerçi 5 sene kalıomuş kalıcı dedikleri.. kadın anneme emla sürdü bi saate yakın tuttu, ama acayip canım yandı dedi..

bazıları da anestolun işe yaramadığını söylemiş, doğrudur.. bende de emla işe yaramamıştı..

en iisi alıp deneyin kızlar, herkeste farklı oluyo etkisi..

Emla kremi nerden alabilirim ? Kaç tl ? Biliyor musun

X