Ağda Yaparken Yapacagimiz Yeri Uyuştursak

kizlar ben emla kullandim cok süper oldu rahat bir sekilde agda yapmistim ama benim burda cok pahali 30 Euro. Türkiyede daha ucuzmus, yazin gidecegim acaba doktor recetesi olmadan ezcaneden öylesine albilirmiyim

kizlar ben emla kullandim cok süper oldu rahat bir sekilde agda yapmistim ama benim burda cok pahali 30 Euro. Türkiyede daha ucuzmus, yazin gidecegim acaba doktor recetesi olmadan ezcaneden öylesine albilirmiyim

alabilirsin tabi ki reçetesiz satılıyor zaten, hadi kolay gelsin zor iş :bbo:

Yazıldı mı bilmiyorum hepsini okuma fırsatım olmadı ama kısaca söz konusu ilaçlarla ilgili bildiklerimi aktaracağım size.Eğer acısız bir epilasyon istiyorum diyorsanız ve pomadlardan kullanacaksanız anestolu unutun derim.Zira sadece mukozada(deri değil! örn:ağız mukozası) ya da tahriş olmuş deride(yanmış,kesilmiş vb) etkilidir,sağlıklı deriden emilmez.Bu sebeple de acıyı dindirmez.Emlaysa deriden emilebilir.Ancak sonuç alabilmek için sürülen alanın tamamen yoğun bir şekilde kremle örtülmesi,ve bir kaç saat beklenmesi gerekir.2mm kadar derinlikte acı hissini azaltır(Zaten bu yüzden sonda takma,enjeksiyon vs .öncesi uygulanır).Yeterli uyuşma sağlandığında derinin renginin soluklaştığının farkına varırsınız. Ancak yine de dikkatli kullanım geraktiği kanısındayım.Kolay gelsin...

Son düzenleme:
canım ağdanı yaptırmadan 45dk.once emla sür.genital bolgedede baya etkili oluyor.tavisye ederim.bende lazaere giderken kullanıyorum....

canım birde senin ağdayla ilgili bir problemn olmus emlayla alakası yok sen ağdayı sürememişsn...

bende kuaförde ağda yapırırken canım çok acıyordu bacaklarda bir derece alışıyorsunda ama bikine bölgesi çok acıyor sonra ben şunu keşfettim kuaföre gitmeden bir-iki saat önce kas gevsetici ağrı kesici içtim faydasınıda gördüm canım daha az yandı gerçi şimdi kendime epilasyon aldım evde kendi kendime yapıyorum ilaç içmeden dahi rahatlıkla yapıyorum sanırım epilasyon yada ğada yaptıkça kıl kçkleri cansızlaşıyor o yüzden eskisi gibi canım yanmıyor...

evet bende özel bölgeye ağda yaptırmadan önce kas gevşeltici ağrı kesici ilaç içiyorum ve gerçekten faydasını görüyorum,birde adet dönemimden 3 gün önce yaptırdığımda hiç acı çekmiyorum...

yanı buscopan felan mı alsın kızzz almasın bence kesınlıkleee yada diazemmmm:)))))))))))))hayır hayır kesınıkle almayınnn:))))))))))))))))))))emla sürün...

ya kıslar aksam ilk defa emla kullandım ve hayatımda ilk defa ağda yaptım bikini bölgeme.. emla çok etkili hiçbirsey hissetmedim gerçekten fakat aldıktan sonra üst tarafta sanki jiletle almısım gibi elime sertlikler gelio.. acaba ağda kıllarımı kırdı die düsündüm ama bu mümkün deil..

siz yaşadınızmı böyle bi durum.:KK43:

selin vala öyle denildi bekledim bende ve tabi hem sir agdaydı buyüzden olmadı hemde acıyı hissettim yani her ikisi de sen ne kadar bekletiyosun?tenim şuan kıpkırmızı bakalım bikaç güne geçer umarım ..

burcinnn cim nerene yaptın canım bikini bölgeneyse sir ağda kesinlikle bikini bölgesine tavsiye etmiolar.. kırmızılığa gelince benimde hala kırmızı ya..:KK43:

acaba normal mi bu durum..:KK43:

bende 25 tl ye emla almıştım,ama hiçç uyuşturmadıı,,gerçekten,şimdi bi arkadaşımız anestol iyi demiş,başka biri oda uyuşturmadı demiş:KK43: değişio demek ki kişiden kişiye,benim canım da çok tatlıı yapamıyorum bi türlü ağda :gitme:

hayatımda hiç emla krem kullanmadım acaba özel bölgedeki deriye bir zarar verirmi of kadın olmak ço zor

kızlar bende emla kullandım çokun ta memnun kaldım hatta bir ara sgk bile karşılıyordu ama şimdi karşılamıyor bende yarım saat bekleyip ağdamı yapıyorum çok da rahat

kızlar bende emla kullandım çokun ta memnun kaldım hatta bir ara sgk bile karşılıyordu ama şimdi karşılamıyor bende yarım saat bekleyip ağdamı yapıyorum çok da rahat

evet canm emla harika bişey bende arada kullanıyorum çok menunum evet artık drler yazmıyor

X