Düşük Oldukdan Ne Zaman Sonra Yeniden Hamile Kaldınız???

bende düşük yaptım yediden hamile kalmayı bekliyorum..inşallah cümlemiz...senağlama

bende ocakta düşük yaptım hala hamile kalamadım doktorum hiç bi problem yok diyor.tek problemimiz çok düşünüp stres yapmak sanırım.allah yardımcımız olsun

merhaba bende 7temmuzda 7aylıkken bebeklerimi kaybettim ben sizlerden sansızım doğumumu sezeryenle yaptığım için 1yıl bekleyeceğim.inanın keske erken farkedilseydi diyorsunuz sezeryenden sonra beterin beteri var.düşük yapanlar lütfen bütün testlerinizi yaptırın ben ilk bebeğimi 6 haftalıkken kaybetmiştim. bir ay sonra hamile kaldım doktor kontrolündeydim devamlı ama doktorum bana hiç bir test yapmadı lütfen iyi bir doktora gidin.kan pıhtılasması yüzünden iki oğlumu yedi aylıkken kaybettim keske iyi bir doktora gitseydim.şimdi gözyasım hiç dinmiyor lütfen iyi bir doktora gidin

canım ben düşükten hemen sonra hamile kaldım ama ikincisinide 7aylıken kaybettim düşükten sonra testlerini aman ihmal etme mutlaka sebebi vardır.benim yüreğim yandı sizinki yanmasınnnnnnnnnn

bende aynıyım daha önceden bu kadar hamile yoktu sanki.simdi her gördüğüm hamile.yolda gördüklerimi durdurup lütfen iyi bir doktora gidin hadi bebişlerinize birşey olrsa demek geliyor içimden sonra kendi kendime ağlıyorum yavrularım giitttttttttttttttiiiiiiiiiii

bende 5-6 ay sonra kalabildim ancak. ilkini 7 haftalıkken düşürmüştüm, kürtaj olmaya gerek kalmadı. sonra hiç korunmadığım halde 5-6 ay sürdü. inşallah bu sefer sağlıklı ve problemsiz devem eder ve kucağıma almak nasip olur. sizler de inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız ve hepimiz için kucağımıza almak nasip olur.

X