Kitap takas yapalm m?

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
785
1
kızlar ;okuduğumuz ve rafa kaldırdığımız kitapları , okumadığımız bir kitapla takas edicez.. tek yapmamız gereken, herkes verebileceği kitapların isimlerini buraya yazacak.. sonra bir tek kargo ücreti ödeyerek takas yapabilcez..

(ptt kargosu 3 ytl..)

Son düzenleme:
s7302390py8.jpg

s7302390py8.d00cbf5cde.jpg

s7302391lt9.jpg

s7302391lt9.e2ced1a0c8.jpg

işte benim takas edebileceğim kitaplar....

mutluluk oyunu , gülse birsel .. siyah süt, hayatımızın en güzel yılı ve soyadımda deli var adlı kitapları verdim arkadaşlar

Son düzenleme:
çok güzel bir fikir cnm bir kitapa bir kitap mı takas edilcek ayrıca kargo ücretini nası yapcaz yarı yarıya falan mı????

slm cnm ben gurse bırsel ve evlılıkle ılgılı kıtabı ıstıyorum benımde sana kıtap gondermem mı lazım

ya ptt kargosuyla gönderilicek ama kargo ücretini sana nasıl ödeyeceğiz peki?bildiğim kadarıyla ptt ile yapılan gönderimlerde kargo ücretini gönderen kişi ödemek zorunda..yanlış biliyor da olabilirim ama..

ya ptt kargosuyla gönderilicek ama kargo ücretini sana nasıl ödeyeceğiz peki?bildiğim kadarıyla ptt ile yapılan gönderimlerde kargo ücretini gönderen kişi ödemek zorunda..yanlış biliyor da olabilirim ama..

canım takas olduğu zaman iki tarafta ücret ödüyor zaten.. haksızlık olmasın diye takas demiştim ben..
bi de ben böyle bir fikir attım ortaya ama ,ancak 10 gün sonra takas yapabilcem..çünkü acilen şehir dışına çıkmam gerekti..kitapları yanımda götüremiyeceğim için şimdilik takas yapamıcam.. ama isteyenler ellerindeki kitap ismini yazabilir..şimdi anlaşırız sonra yollarız birbirimize..

gülse birselle mutluluk oyununu takas yaptım.. diğerleri için isteyen olursa takas yapabiliriz..

Son düzenleme:
"Yeni konumlandırma" Jack Trout ve Steve Rivkin
" İç çamaşırların herzaman temiz olmalı " Rhonda Abrams

bu iki kitap iş hayatıyla ilgili..ben okumadım. tertemizler.

canım takas olduğu zaman iki tarafta ücret ödüyor zaten.. haksızlık olmasın diye takas demiştim ben..
bi de ben böyle bir fikir attım ortaya ama ,ancak 10 gün sonra takas yapabilcem..çünkü acilen şehir dışına çıkmam gerekti..kitapları yanımda götüremiyeceğim için şimdilik takas yapamıcam.. ama isteyenler ellerindeki kitap ismini yazabilir..şimdi anlaşırız sonra yollarız birbirimize..

gülse birselle mutluluk oyununu takas yaptım.. diğerleri için isteyen olursa takas yapabiliriz..

anladım cnm..o zaman olur..

ben de birkaç kitap yazayım..

İclal Aydın - Yaz Bitmesin
İpek Ongun - Bir Pırıltıdır Yaşamak
İpek Ongun - Bu Hayat Sizin
İpek Ongun - Bir Genç Kızın Gizli Defteri (Verildi)
François Sousarinie - Utangaçlığı Yen Başarılı Ol
Ayfer Tunç - Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek
Sıtkı Aslanhan - Hayata Gülümse

Son düzenleme:
güvercincim canım siyah inci yi okumak istiyorum çok. lütfen kimseye söz verme. ben bugün kitaplığıma bakayım sana elimdeki kitapları bildirirm. ancak p.tesiye.

ayrıca çok faydalı çok iyi dşünmüşsün. tebrik ederim. ptt ile göndeririz. gönderen öder ücreti. karşı taraf ta yine takas olarak göndereceği kargonun ücretini öder. kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

slm ggüvercin canım çok güzel düşünmüşsün bende senin kitaplarından elif şafak siyah süt,mutluluk oyunu, hayatımın en güzel yılı ve eğer başkasına göndermediysen birde soyadımda deli var kitabını istesem gönderebilirmisin özelden adres atarım bendede
Paulo Coelho veronika ölmek istiyor
Pınar Kür bir deli ağaç
Robin Sharma ferrarisini satan bilge
GEORGE S.CLASON babilin kervan taciri
JOSE MAURO DE VASCONCELOS güneşi uyandıralım kitapları var

slm ggüvercin canım çok güzel düşünmüşsün bende senin kitaplarından elif şafak siyah süt,mutluluk oyunu, hayatımın en güzel yılı ve eğer başkasına göndermediysen birde soyadımda deli var kitabını istesem gönderebilirmisin özelden adres atarım bendede
Paulo Coelho veronika ölmek istiyor
Pınar Kür bir deli ağaç
Robin Sharma ferrarisini satan bilge
GEORGE S.CLASON babilin kervan taciri
JOSE MAURO DE VASCONCELOS güneşi uyandıralım kitapları var

mutluluk oyununu verdim canım... ama diğerlerini ayırayım... Paulo Coelho veronika ölmek istiyor,Pınar Kür bir deli ağaç,GEORGE S.CLASON babilin kervan taciri kitaplarını ayır.. ama ben şimdi şehir dışındayım. 10 gün sonra yollarız birbirimize...

X