''Tupperware'' plastik mutfak gereçleri

bende uzun zamandır kullanıyorum ve gayet memnunum yanlız geçende ilk kez şık servis serisinin iç kabını bulaşık makinasına koydum ve çıkarttığımda içinde beyaz lekeler gördüm tekrardan yıkamama rağmen kuruduğunda tekrar o lekeler ortaya çıktı :KK43:

ben tupperin sürahisi buzdolabında kullanamıyorum yaa.hani şu yeşil sürahisini. dolabın kokusunu alıyor resmen içine. mecburen mutfakta kullanıyorum.ılık su içebiliyoruz. halbuki genelde buzdolabı için üretilmiş onlar..böyle bir sıkıntısı olan var mı?

sadece saklama kaplarından aldım boy boy
bi kere içinde marulları yıkayıp koymuştum 1 hafta eşimle annemlerde kaldık
eve geldim aynı duruyorar ben memnunum
başka ürünlerini kullanmadım

Kızlar sebze kurucusunu almak istiyorum tavsiye edermisiniz (fiyatını da söylerseniz) ama etrafımda satışını yapan kimse yok. İstanbulda mağazası nerde biliyomusunuz?

evet ya mağazasını biliyorsanız söylermisiniz.ben bir ara bakırköyde bir yerde var diye duymuştum bir temsilciden o ara alamadım sonrada yerini unuttum.

ben tupperin sürahisi buzdolabında kullanamıyorum yaa.hani şu yeşil sürahisini. dolabın kokusunu alıyor resmen içine. mecburen mutfakta kullanıyorum.ılık su içebiliyoruz. halbuki genelde buzdolabı için üretilmiş onlar..böyle bir sıkıntısı olan var mı?

sürahinin kapağını ön kısmına bastırarak kapatırsan içine koku girmez bir dene istersen benim sürahim aylarca kalsada koku falan olmuyor

Kızlar sebze kurucusunu almak istiyorum tavsiye edermisiniz (fiyatını da söylerseniz) ama etrafımda satışını yapan kimse yok. İstanbulda mağazası nerde biliyomusunuz?

aradığın ürünün adı salatacı fiyatı ise 87,90 ama indirimlerini takip ederseniz çok daha ucuza temin edebilirsiniz mesela benim elimde 65.90 a indiğinde aldığım ürünler var işlevine gelince ben kızartmaların yağlarını bile attırıyorum bu ürünle mayaladığım hamuru ona aktarıyum mayalandığında kapağı fırlıyor kuruttuğum sebzeleride onda muhafaza ediyorum sonuç süper yani aldığınız ürünleri tek yönlü kullanmayın daha bir çok işe yarayıtor onlar ürünler ile ilkgili daha fazla merak ettiğiniz soru olursa yardımcı olmaya çalışırıom çünkü şu an kullanmadığım ürünü yok

aradığın ürünün adı salatacı fiyatı ise 87,90 ama indirimlerini takip ederseniz çok daha ucuza temin edebilirsiniz mesela benim elimde 65.90 a indiğinde aldığım ürünler var işlevine gelince ben kızartmaların yağlarını bile attırıyorum bu ürünle mayaladığım hamuru ona aktarıyum mayalandığında kapağı fırlıyor kuruttuğum sebzeleride onda muhafaza ediyorum sonuç süper yani aldığınız ürünleri tek yönlü kullanmayın daha bir çok işe yarayıtor onlar ürünler ile ilkgili daha fazla merak ettiğiniz soru olursa yardımcı olmaya çalışırıom çünkü şu an kullanmadığım ürünü yok

Evet canım dedğiğn ürün baya yönlüymüş teşekkür ederim !!!!!

bende kullanıyorum bu ürünü. saklama kabı gibi bişey aldım ayrıca pastaları koymak içinde bişey aldım. ikisinide kullanmadım ama saklama kabına bi tane bisküvi koydum ertesi gün bayatlamıştı :KK43:( nasıl kullanıcam ben bunu hiç bir farkı yok gibi geldi bana

bende kullanıyorum bu ürünü. saklama kabı gibi bişey aldım ayrıca pastaları koymak içinde bişey aldım. ikisinide kullanmadım ama saklama kabına bi tane bisküvi koydum ertesi gün bayatlamıştı :KK43:( nasıl kullanıcam ben bunu hiç bir farkı yok gibi geldi bana

tupperware ürünlere yiyeceğinizi koyduktan sonra mutlaka havasını aldırın yoksa verimli bir saklama elde edemezsin biküviniz ondan dolayı bayatlamıştır yoksa aylarsa taze kalırdı

ya bende çok severek geçenlerde bu ürünlerden aldım hatta bir ayda o kadar çok şey aldımki mutfağım tupperlarla donanmış şu şeker kaplardan almıştım çokda seviyorum onları salam kaşar saklamak için dün lavaboda domates kabuğuna mı sürülmüş artık kapağı anlamadm ne olduysa kapağında leke yapmış :KK43: yıkadm çıkmadı cifledm daha beter oldu beyaz beyaz dalga dalga off çok üzüldm ya oturup ağlıycaktm nerdeyse çok saçma değilmi ya en ufak bişeyde leke yapması

bende mutfağımda kullanıyorum tupperware'in ürünlerini ve gerçektende çok memnunum annemin mutfakta bir çok kabı tupperware'dir. salatacısı, peynir kabı, minik saklama kapları. gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli biraz daha hesaplı olsa ben bi kaç bişi daha alacağım ama maalesef çok pahalı

evet haklısınız ürünler mükemmel. farkıdamısınız bilmiyorum ama tupperware bi tutku haline geliyo zamanla. alacaklarınızın sonu bi türlü gelmiyo. hep son diyoruz ama bi türlü son olmuyo. bende evimi nerdeyse donattım. üye olsam mı diye düşünüyorum doğrusu.

ben kullanmadım ama kullanan herkez çok memnun

bana cazip gelmeyen tek yönü çok pahalı olması

neticede plastik bir kap

canım plastık değil mıkrop barındırmayan sılıkon özel bı madde ben oğlum için kullanıyorum..çokta pahalı değil inan verdiğine değer:kahve:

ben kullaniyorum ve cok memnunum ekmekligimden tutup peynir saklama sebse saklama kablarimda var vs vs evvet pahali ama diger plastikler gibi diilki pahali olmasinin sebebide icinde türkce nasil bilmiyorum aklima gelmedi suan ama chemikalien madde olmadigi icin yani zehirli falan bu yüzdende sicak ocagin üstüne falan konsa normal bir plastikden daha cabuk yanar
acikcasi ben memnunum hemde cok özellikle ekmekligi harika saklama kaplarida ve saglik acisindanda süper bence

X