Lekeler....:(((

okyanus elif

"I am, I can"
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
1.142
1
arkadaslar yeni farkettim yuzumde hafiften kahverengi lekeler varya yani yoktu daha once
hani su hamilelik sirasinda olusan lekeler varya sanirim onlardan olustu suan icin cok degil yakindan incelemedikce belli olmuyo ama daha cogalir sanirim bu gidisle neden oldu ki simdi bu
onceki iki hamileligimde boyle birseyle karsilasmadim hic, beyaz tenliyim daha cogalirsa iyice belli olur yaa
sizdede oldumu olduysa gectimi gecermi hani terle filan gidiyor derlerdi oyle duymustum yoksa rivayet mi???
hayir gunese filanda cikmadim, zaten burada gunesli havayi dort gozle beklersin yok denecek kadar az yani
neden nasil oldu anlamadim ne yapmaliyim simdi yada sonrasinda tecrubeli arkadaslar yardim edin...:KK43:((
simdiden tesekkurler...:KK66:

benim burnumun üzerinde oluştu 6 aylıkken. geçen nette okudum bir çorba kaşığı yoğurda çeyrek limon sıkıp lekeleri sürüp kuruyuncaya kadar bekletiyosun sonra yıkıyosun. denemedim ama yorumlar genelde olumluydu.
bir de gelen ilk sütle silindiğinde geçtiğini de duymuştum.
bilgim bu kadar

Cnm benım ılk hamılelıkde de olmsutu ve bogazımın yarısını kaplamıstı cok cırkın bor goruntu ıdı sankı aylarca yıkanmamıs gıbı ıdı orası
ama dogumdan sonra hıc bırsey kalmadı
gecme suresını takıp edemedım ama eskı halıne döndüğünü görünce de sevınmıstım
sımdıkı hamılelgımde yuzumde var lekeler
hıc kafama takmıyorum ve umut edıyorum kı dogumdan sonr agecer..
sut falan da surmemıstım ılkınde

tesekkurler arkadaslar ZESEZE ve DILOSUM......
bende gecer diye duymustum ama ilk iki hamileligimde boyle birsey olmamisti bunda olunca tedirgin olmadim desem yalan olur acikcasi, insalah gecer......suan icin cok hafif belli olmuyor aslinda ama daha cogalir ve koyulasir diye korktum...:KK43:(

X