Dudak Makyajı Lipojen dudak dolgunlatrc ruj kullanan varm

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
arkadaşlar ben bıraktım lipojen ruj kullanmayı.bıraktıktan sonra 1 haftakadar hafif morluk oldu geçti.bir daha asla kullanmam.monsoon dolgunlaştırıcının fiyatı 60ytl miş.bakalım önümüzdeki hafta onu alıcam.eğer onunda bi faydası olmassa bi estetik cerrahıyla görüştüm geçici dolgu yaptırıcam üzt dudağma.bakalım bi kullanalım şu ürünü ne görücez.ben kullanmaya başladıktan sonra gelişmeleri yazıcam size....

arkadaşlar ben bıraktım lipojen ruj kullanmayı.bıraktıktan sonra 1 haftakadar hafif morluk oldu geçti.bir daha asla kullanmam.monsoon dolgunlaştırıcının fiyatı 60ytl miş.bakalım önümüzdeki hafta onu alıcam.eğer onunda bi faydası olmassa bi estetik cerrahıyla görüştüm geçici dolgu yaptırıcam üzt dudağma.bakalım bi kullanalım şu ürünü ne görücez.ben kullanmaya başladıktan sonra gelişmeleri yazıcam size....

allah allah neden morartıyoki acaba :1no2: bende düşünüyodum almayı birden vazcaydım şimdi :roflol:

ben kullandım bundan arkadaşlar hemde iki kutu sürünce dolgunlaşıoda sonra geçio kalıcı diil ama güsel ruj sonuçta fiyatıda uygun tavsiye ederim

ben başladım ama kullanmaya merakımdan duramadım.bakalım nasıl bi sonuç vericek.

Acaba bi etkisi oldumu düzenli kullandın mı dolgunlaştı mı ?
Lipojenin sitesindeki klinik çalışmalardaki ''öncesi-sonrası'' dudak resimlerine baktım
Pek bi fark göremedim fisfisfis Sendeki etkisi nasıl oldu acaba :eek:

ben denedım ama gozle gorulur bır fark olusmadı bende zaten dudaklarım dolgun,besleyıcı dudaktakı kırısıklıkları azaltıyor 2 kez kullandım ama ruj yerıne lıpojen kullanmak daha guzel.miniminnacık da olsa dolgunlastırıyor.

kıslar bugün bende aldım bu rujdan..
ben çok sevdim çünkü dudağın üzerini çok pürüzsüz yapıyor ve ruj renkleri çok güzel..diğer parlatıcılar gibi hemen gitmiyor kalıcı ve durdukça parıltısı yatışıyor.yani 20 tlye değer..dolgunlaştırmasa bile..bakalım bi ay sonra nası olcak dudaklarım :KK70:

bende düşünüodum bak şimdi burdaki yorumlar daha da kanıma girdi valla:teytey:ama morarması ii diğil ya kesin morarıo mu ki:uhm:

Bende kullanıyorum dudaklarım dolgun ama bende kiraz gibi olsun istediğim için almıştım sürekli kullanmıyorum aklıma estikçe karıncalanma oluyor sonra dolgunlaşıyor ama sonra eskisine dönüyor tam tersi olsa herkes kullanır estetik doktorlarına gitmezdi heralde.Yinede belirli süre işinizi görmesini istiyorsanız deneyin.Diğer rujlarla fiyat farkı yok nede olsa

bu ruju bir haftadır kullanıyorum , ne kullanırsam kullanayım hep bakımsız görünen dudaklara artık veda ettim , gün boyu kalıcı ve hacim veriyor ama bu dolgunlunlaştırdı anlamına gelmez yani dudaklarını yarabere ve normal dolgunlukta bayanlar için ideal beni mutlu etti

ben kullandım günde üç kez kullandığında düzgün pürüzsüz bir dudağa sahip oluyorsun ama dolgunlaştırmıyor pek bende yeni yöntemler deneyeceğim vikisle başlıcam :)

bende bir kaç krem gördüm koruyucu,dolgunlaştırıcı satıcıya sordum kalıcı kalınlaştırıyor bırakınca geçmiyor istenilen kalınlığa ulaşılınca bırakılıyor dedi. Amacım üst dudağımı çok az dolgunlaştırmak.

Son düzenleme:
keinlikle çok çok işe yarıyo.herkese şiddetle tavsiye ediyorum.1tane bitirdim.tekrar almayı düşünüyrm:21:

kalıcı ve belirgin bir dolgunluğu yok ama dudak kontürünü belirginleştiriyor ve dudağı pürüzsüzleştiriyor

X