Dudak Makyajı Lipojen dudak dolgunlatrc ruj kullanan varm

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

c*a*n*d*y

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
3.753
5
arkadaşlar bugün eczaneye gitmiştim.orda bu lipojen dudak dolgunlaştırıcısını gördüm ve merak ettim.aranızda kullanan varmı acaba.çok merak ettim acaba etkili bişeymidirki
araştırdım biraz bunlar buldum ama deneyen varmı:::::

UV koruma faktörlü LIPOJEN cildin en hassas bölgelerinden olan dudak dokusunu güneşin yakıcı ve tahriş edici etkilerine karşı korumaya yardımı olur.

Tahriş edici etkenler taşımaz.İlaç değildir. Yan etkisi yoktur.

En iyi sonucu almak için her gece yatmadan önce ve gün içerisinde arzu edilen sıklıkta LIPOJEN Şeffaf tek başına yada rujun altına uygulanır.

Ayrıca dudaklarınıza hacim kazandırırken renklendirmek de isterseniz LIPOJEN Renkli serisinden dilediğiniz rengi gün içerisinde arzu edilen sıklıkta kullanabilirsiniz. İçeriğindeki ışıltılı özel pigmentler dudaklarınızı parlak ve çarpıcı renklerle buluşturur.

Günde minimum 3 kez kullanılması tavsiye edilir.
Tepki Alma Süresi
Klinik testlerde düzenli olarak 30 gün süresince, günde 3 kez yapılan uygulamayla dudakların dolgunluğunda ortalama %40 artış tespit edilmiştir. Sonuç alma süresi kişiye göre değişir. Dudaklarınızın kazandığı dolgunluğu muhafaza etmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Lipojen, içeriğindeki doğal tripeptide Gly-His-Lys ile dudak yapısında var olan kolajen dokuları artırarak dudaklarınıza hacim kazandırır,kontür çizgilerini belirginleştirir,dudak kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Formülündeki jojoba yağı,shea butter ve e vitamini ile hasar görmüş, çatlamış dudak dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur, yumuşaklık ve nemlilik kazandırır

canım ben merak edip aldım ama bakalım deniyeyim bari.gerçi ihtiyacımda yok ama çok merak ettim nasıl yapıyo

tamam canım yazarım gelişmeleri ben.sürdüğün zaman dudağıda karıncalanma oluyo böle yanıyo gibi.böyle olması rujun işe yaradığı anlamındaymış üstünde öle yzıyo.olucak gibi sanki ama düzenli kullanmak lazım günde en az 3 kere sürmek lazımmış bide gece yatarken.bakalım 1 ay sonunda belli olurmuş

tamam canım yazarım gelişmeleri ben.sürdüğün zaman dudağıda karıncalanma oluyo böle yanıyo gibi.böyle olması rujun işe yaradığı anlamındaymış üstünde öle yzıyo.olucak gibi sanki ama düzenli kullanmak lazım günde en az 3 kere sürmek lazımmış bide gece yatarken.bakalım 1 ay sonunda belli olurmuş

canım peki surduğun zaman dudağın nasıl ouyor yanı bırşey surduğun belli oluyor mu parlatıcılar gibi parlatıyor mu? ben hiç sevmıyorum parlatıcıları çünkü. parlatmıyorsa bende almayaı duşunebılrım

bi arkadaşım da kullanmaya başlamıştı ama devamlılığını getiremediği için etkisi olmadı...hatta bugun ben de aradım butun eczanelerde ama hiçbirinde yoktu...sonucu paylaşırsan çok sevinirim candy... Şeniz

canım normal parlatıcıdan biraz daha büük ama baya yoğun.şöle bişi var günde en az 3 kere sürmek gerekio.o yüzden fazla dayanmayabilir .zaten 20 ytl fiatı.1 ay kullanınca farkediomuş bide.

arkadaşlar ben lipojen ruju kullandım yaklaşık 2 ay kadar.ama bende hiç bi etki yapmadı.aksine sürmeyi unuttuğum zamanlarda dudaklrımda morarma oldu.yani boşuna kullandım.hafif dolgunluğuda karıncalanmaya başlayınca yapıyo.sonra yine eski haline dönüyo.ben şimdi cake yağlarının bi dudak dolgunlaştırıcısı varmış.onu denicem.monsoon adında.aranızda kullanan varmı acaba.?

ben de şu dudak dolgunlaştırıcılarını merak ediyordum, bazı markaların rujları var bi de öyle, sürdükten kısa bir süre sonra etkisini gösteren.. ama flya arkadaşımızın dudaklarındaki morarma beni korkuttu, acaba yan etkisi mi oluyormuş, bir de kullanmayı tamamen bıraktıktan sonra da morarma devam ediyor mu?

X