Selülit Selülit İçin En Faydalı Egzersiz Nedir Bilen Var Mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ewet ben de merak ediyorum doğrusufisfisfis
ben kendimce bişeyler yapıyorum da en etkili nedir bilemiyorum:çok üzgünüm:
sanırım arka bacak kaslarını sıkılaştıran egzersizler etkilidir... yani kalça basen sıkılaştıran hareketlere yoğunlaşmakta fayda war...:eek:

nivea body cd sindeki hareketler :lepi:

basen ve belinizi inceltiyo kızlar...ben en büyük örneğim :teytey:

arkadaşım doğru diyorsun ama herkes şimdi koşupta nieanı cdsini alamaz o nedenle daha pratik bir çözüm olursa daha iyi olur bende kendimce hareketler yapıyorum ama her harekette olmuyor bazıları boşa gibi geliyor.

ayrıca en iyi çözüm bol su ve tuzu kesinlikle kesmek yağı azaltmak sanırım ama egzersiz olarak en etkilisi nedir bir bilebilen olsaaaaaaaaaaaa:KK43:(((

o nivea body cd sını nerden bulcaz..
bıde bı kac tane basıtınden tarif etsen cok zahmet vermiş olurmuyuz ki:eek:

sırt ustu uzanın bacaklarınızı uzatmayın tabanlarınızı yere basın bacaklarınız omuz hızasında acık olsun.bas ve kollarınız sabıt yerde ıken kalcanızı olabıldıgınce yukarı kaldırın bu sekılde yukarı ve asagı 15-20 kez 3 set yapın.hareketı yaparken kalcanızı ıyıce sıkarak yapın.poponuzun ve arka bacaklarınızın nasıl calıstıgını ve yandıgını hıssedeceksınız. selulıtlerın en yogun oldugu bu bolgelerı calıstıran en ıyı hareket bence.kolay gelsın kızlar.

sırt ustu uzanın bacaklarınızı uzatmayın tabanlarınızı yere basın bacaklarınız omuz hızasında acık olsun.bas ve kollarınız sabıt yerde ıken kalcanızı olabıldıgınce yukarı kaldırın bu sekılde yukarı ve asagı 15-20 kez 3 set yapın.hareketı yaparken kalcanızı ıyıce sıkarak yapın.poponuzun ve arka bacaklarınızın nasıl calıstıgını ve yandıgını hıssedeceksınız. selulıtlerın en yogun oldugu bu bolgelerı calıstıran en ıyı hareket bence.kolay gelsın kızlar.

teşekkür ederiz İnşallah herkesin işine yarar. Selüliti olmayan kadın yok sanırım selülit oluştuğundada insan kendi kendine çok zor düzeltebiliyor vücudunu

kızlar benim çok selülitim yoktu ama faydasını gördüm bunun...annem söylemişti(ne varsa eskilerde varsırnaşık şey)
banyoda selülitli bölgeleri her bacağı 4-5 dk şu duş jellerinin toplarıyla keseliyorum bastıra bastıra . yani öyle çok tahriş edecek şekilde değil ama kuvvetlice
ben faydasını gördüm.ben bi deneyin derim:icecream:

arkadaşlar benim elimde aşağıdaki gibi bir bilgi var.uzun süredir arşivimde saklıyordum :)
bu başlığı okuyunca aklıma geldi
bilgiyi nerden bulduğumu hatırlamıyorum
ben hiç yapmadım
ama arkadaşım aynen uyguladı ve iyi geldiğini söylemişti
hatta bacaklarını gördüm bir ara sadece bacak vardı selülit yoktu :)
tabi sadece bu hareketler mi etkili olmuştur onu bilemiyorummm

Selülit egzersizleri

"SELÜLİTLE mücadelede en önemli faktör egzersizdir. Eğer spora zaman ayıramıyorsanız 10 dakikalık bir egzersiz programıyla yavaş da olsa selülitlerinizle savaşabilirsiniz. İşte haftada üç kez yapmanız gereken egzersiz hareketleri:

* Bir sandalyenin arkasına geçip, sandalyeden destek alarak bir bacağınızı geriye doğru kaldırıp, indirin.

* Yine sandalyeden destek alarak bacağınızı yana doğru açıp kapatın.

* Son olarak sandalyeye tutunarak çömelip kalkın. Bu hareketleri 20'şer kez iki set tekrarlayın.

canım tesekkür ederim daha yeni basladığım için peki bişi diyemicem ama bana süper bi hareketmiş qibi qeldi bi iki kere yaptım ve nası yandı popomm :jeyyar:kasların calıstıqını hissettm tahmin ediyorum baya bi faydasıda olacak cok tesekkürler..:teytey::teytey:

ayrıca en iyi çözüm bol su ve tuzu kesinlikle kesmek yağı azaltmak sanırım ama egzersiz olarak en etkilisi nedir bir bilebilen olsaaaaaaaaaaaa:KK43:(((

en etkili yöntem her gün kese yapmak ve bitkisel merhemler.ben bunlarla çözüm buldum.at kestanesi merhemi yada aynı sefa merhemi bi kaç tane daha var.fiatlarıda çok uygun...

bir başka konudaki susam yağını sürüyorum ve her gece arkadaşın verdiği sitedeki hareketleri yapıyorum. bakalım 1.,2.ve 3. hafta sonuçları ne olacak.

arkadaslar bi cok ünlü mankenin yaptığı ve sonuc aldığı bisey söylemek istiyorum !!! şimdii sabah kahvemizi içiyoruzyaazemuszemus telvesini atmıyoruzz :-) duşta masajla güzzelceeee yedirip bolca keseliyoruz cok faydası oluyo !! küçük bi ayrntı: banyoo birazcık mahwoluyoooo:lepi:

Ben diyet ve yürüyüşle selülitlerimden kurtuldum. Sadece 20 gün her akşam iş çıkışında 45 dakika yürüdüm başkada birşey yapmadım. ınanılmaz farketti. Bacaklarımı sıkınca yine çıkıyorlar ama en azından girintiler ,çıkıntılar yok oldu. Bikinimi iç rahatlığıyla giydim.Yürüyüş her şeyin ilacı arkadaşlar. Tavsiye ederim.

X