duphaston kullanan var mı?

E

EU1

Ziyaretçi
iştahı açan duphastonmudur git gide kilo alıyorum sanırım 62 kiloyum iştahım çok açılıo ama genelde açık zaten sizinde böle oluyomu daha fazla almak istemiyorum doktora desem ilaç mı verir bilgilenirinizi bekliyorum buarada 8 ay olmuştur heralde duphaston kullanalı adet düzensizliğinden gitmiştim

Son düzenleyen: Moderatör:
hormon ilacı olduğunu biliyorum.. hormon ilaçları kilo aldırır..ama ne için kullandığınıza bağlı...bence doktorunuzla görüşün belki de ilaç değiştirebilir...acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

ben adet düzensizliği ile gittim 8 ay olmuştur 3 er ay duphaston tedavisi verdi başka hiç ilaç vermedi yani duphaston dan başka tedavinin başından beri onu kullanıyorum buarada bu ay ilacı kullanmadan önce karnım ağrıdı iyi bişeymi acaba önceden ilaç bittikten sonra ağrırdı

değerlerimi de yazayım
tsh 1.17
fsh 6.84
estradiol 50.5
prolaktin 21.57
LH 20.83
LÜTFEN KIZLAR ÇOK MORALİM BOZUK SİZCE DEĞERLERİM ÇOKMU VAHİM

canım inan bu değerler hakkında hiçbir bilgim yok ve seni yanlış yönlendirmek istemem...bence doktorunla görüş mutlaka...sana acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

ben de 3 aydır adet düzensizliği sebebiyle kullanıyorum.ama ben de çok fazla iştah açmadı.ya da ben fark etmedim.(sanırım hep çok yiyorum :) )benim adetim düzene girdi ancak 3 ay daha kullanmam gerekiyormuş.bence bu konuları çekinmeden doktoruna sormalısın.geçmiş olsun .acil şifalar diliyorum....

cnm geçmiş olsun sana değerlerinde sadece lh ın fsh ın altında olması gerekıodu.sadece bu fazla.diğerleri normal.lh yüksek olduğu için yani erkeklik hormonu çok yüksek olduğu için adet olamıosun zaten.bende de böyle bir durum vadı.çok şükür d.kontrol hapıyla düzelttik.geçmiş olsun sanada inşallah en yakın zamanda düzeliceksin.

X