kız büyük erkek küçük olursa ilşişki yürür mü?

elendra , zaten bu beraberliğin ciddiyete dönüşmesi mümkün değil. oğlan çocuk ,yapma ne olursun..ben mubahtı değildi den inan bahsetmiyorum.bende senin gibi bakıyorum. tabiikii yaş farkı olabilir. ama bunda konu farklıı. lütfen,biraz anla.a.s.bu çiçekte sabah çiçeğin olsun.

Günaydın Okypete... Bir önceki mesajımda 18 yaşında evlenecek değiller dedim... İlişkileri iyi giderse ileride evlenebilirler dedim...18 yaşındayken hemen evlenirler gibi birşey yazmadımki...İdeal yaş aralığına inanmıyorum ben...
Anlatabildimse ne mutlu bana...

bencede yol yakınken vazgecın hem yası senden cok ufak hemde yaz aşkı olarak kalsın.

Arkadaşlar yeterince şey yazmışlar zaten,yerinde olsam onları deinlerdi.Senin içinde uzun süreceğini sanmıyorum bu duyguların, belki o istemediği için kafaya takmış olabilirsin ama devam etmiş olsaydınız da olmayacağını sende anlayacaktın.
Bence hiç üzülme bile...

18 yaşındaki bir erkekle 18 yaşındaki bir kız aynı olgunlukta olamıyorlar malesef...
18 yaşında bir kız 18 yaşında bir erkekten daha olgun oluyor....:sm_confused:

Erkeklerin geneli çok geç olgunlaşıyor...

Evet var ama 18 yaş kanunen reşit olsa bile aslen henüz olgunlaşmamıştır..Konu yaş farkından öte kişinin yaşının 18 olması..Ve arkadaşın beklentisinin olması..
12 ya da 18..aynı derecede küçük bence...6 yaş için büyümüş mü oluyor...
18 yaşında bir kızla 18 yaşında bir erkek çıktığında ikisi de çocuktur,gençtir..ama 26 yaşında eli ekmek tutan olgun bir kadınla 18 yaşında bir lolita bir olamaz...
18 yaşında evlenip çocuk sahibi olanlar var elbette..ama ne şekilde bir evlilik? 18 yaşında birinin evlenebilmesi için evi geçindirmesi lazım..Bu ya mesleği olmalı,ya ailesinin yardımı olmalı..Ya da kaçıp ailesinin evine sığınmalı...Başka alternatif gelmiyor aklıma... Kadın çok yıpranır..Görünen köy klavuz istemez..hadi biri 36 öbürü 28 olsa bir derece..O zaman yaş farkı önemli olmayabilir...

okuyunca içime bi sıkıntı girdi ilerde evlensek beşkide genc biriyle beni aldatadabilir. bunlarıda biliyorum ama sürekli aklıma geliyor

Benim fikrime göre!!!! kendi düşünceme göre!!! sakıncası yoksa eğer, yaş farkının önemli olmadığını düşünüyorum.... Eğer yine sakıncası yoksa sormak istiyorum 18 yaşındaki bir kı, değil 26 hatta 30 yaşındaki adamlarla evleniyor. Erkeklere herşey mubahken, kadınları durdurmak mı gerekiyor ? Ayrıca her çıkan evlenecek diye bir kural mı var ? Çıkarlar devam edebilirlerse evlenirler ileride...18 yaşında evlenecek değil çocuk herhalde...
Konuya cevap yazdım, kişisel düşüncem budur...

evet bende aynı seyi düşünmüştüm bana 5 sene beklermisin demişti. bende sartlar ne gösterir bilinmez... eger hala birbirmzi seversek gidebildiği kadar gider dedim. ama 5 sene sonra 31 yasında olacam ve oda hayata yeni adım atmıs kendine güvenen yakısıklı bi erkek olacak. o zman belkide beni istemicek suanda bile pesinde kosan bi sürü kız var :KK43:((

evet canım uzaklasmalıyım. sırf onu unutayım diye bugün biriyle görüsecem. Sevmediğim halde.........

sizin kafanız karışık. bence biriyle görüşmek için acele etmeyin.
o delikanlıya bu kadar takılmayın. bazı yönlerden birbirinize cazip gelmiş olabilirsiniz. ama duygusal olarak eşdeğer olduğunuzu sanmıyorum.
yaş farkından ötürü değil, ama 18 yaş bir erkek için erken. siz yaşamınızda önemli basamakları atlamışsınız. kaşınızdaki kişinin ünv eğitimi, askerlik,iş gibi önünde büyük adımlar var. bu dönemde onun kişiliği de oturacak.
bence siz devam etseniz bile ünv ye başlayınca kendi yaşıtları ilgisini çekecektir.

olmaz olamaz olsa bile yurumez yol yakinken don derim ben zaten zamanla kendinden kucuklere bakmaya baslar aranizda sorunlar olur bu devirde kimseye guven yok en iyisimi yok yakinken don arkadasim olacak sey degil.

canım birkere çocuk 90 lı çok küçük yanı daha 18 yasında sen 26 yasındasın.bence kesınlıkle olmaz.çocuk 30 sen 38 olsan neyse dicem en azından karakterleriniz oturmus derdim.ama çocuk daha kendi kararlarını verecek yaşa dahi gelmemiş.resit bile sayılmaz.kafa yapınız nasıl uydu anlamadım.çok ilginç bence bu anlmasız duygu karmasasına bir an once son ver...

kesinlikle çok küçük unutun bir an önce..

olmaz olmuyo artık sıradan vatandaş bile evlenip boşanıyo eskiden büyüklerimiz ne aşklar yaşamış ömür boyu süren iyice laçka oldu ilişkiler neden denge yok çünkü çocukmu büyütecen erkek kadından büyük olsada çocuk, onlar bizim gibi olgun olamıyolar ama inan büyük erkek değer veriyo kendini yıpratmadan ayrıl derim

yaşı çok küçük, erkekler bir de üstelik geç olgunlaşıyor, keşke hep mantığını kullanıp bağlanmamaya çalışsaydın, en iyisi unutmak.

benim arkadaslarım ve onun arkadaslarıda karsı cıkıyordu. benimkiler cocuk sen okulu bitirdin meslegin var napcaksın cocukla diyorlar. onun arkadasları iyi hosda ablan yasında diyorlar :KK43:
bence çok doğru söylemişler canımmm
daha o çocuk sayılırrr

X