kız büyük erkek küçük olursa ilşişki yürür mü?

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
MRB bu yaz tatilde biriyle tanıstım önceleri yasını bilmiyordum iri uzun boylu yakısıklı bi cocuktu. Bende minyon oldugum için küçük gösteriyorum. Tatil boyunca pesimde dolastı. daha sonra 90 dogumlu oldugunu ögrendim ( bu arada bende 82liyim) ve hiç bulasmadım. O da ilk zmanlar benim yaşımı bilmiyormuş. Yasımı ögrendikten sonrada bana olan tavırları değişmedi yine nereye gidiyorsam geliyor konsuyordu. bi sekilde tatlı diliyle kandırdı beni ve arada 8 yas olmasına ragmen sevgili olduk 1ay cok güzeldi sonra ÖSS den düşük puan alınca moreli ve bana olan tavırları değişti. biliyorum cocuk daha diyeceksiniz ama bi sekilde bende baglandım. Suanda ayrıyız ve arada yas farkının cok oldugunu yürümeyeceginiz söyledisenağlama o ayrılılalım derken ben baglandım ve hırs yaptım içimden ne yapmalıyım lütfenn yardımmmmm:çok üzgünüm:

Biliyor musun erkekler kadinlara göre daha zor olgunlaşir. Aranizda baya yaş farki var. Kimbilir onun kafasinda kaç tane kafak yeli vardir. Bence unut onu zaten görüşmüyormuşsun. Senin için yaz aşki olrak kalsin.

canım birkere çocuk 90 lı çok küçük yanı daha 18 yasında sen 26 yasındasın.bence kesınlıkle olmaz.çocuk 30 sen 38 olsan neyse dicem en azından karakterleriniz oturmus derdim.ama çocuk daha kendi kararlarını verecek yaşa dahi gelmemiş.resit bile sayılmaz.kafa yapınız nasıl uydu anlamadım.çok ilginç bence bu anlmasız duygu karmasasına bir an once son ver...

gönül ferman dinlemiyor derler ama dinletmek mi lazım acaba,üzülmemek için....yaş farkı her zaman bana saçma gelmiştir,önemli olan hissedilen yaştır derim ama tabi gerçekçi de olmak lazım...sorunuza gelince ilişki yürür ama sizden çok şey götürür,sonucunda ciddi bir birliktelik olmayacağı için boşa geçen zaman derim,,,siz bence daha mantıklı düşünerek yaklaşın olaya...bir eğitimci gözüyle...
sevgiler...

Eğer o 28 yaşında olsaydı sen de 36...o zaman olur derdim. Çünkü belli bir olgunluğa ulaşmış olacaktı insanlar. Ama şu anda ..... zor gülüm bana sorarsan. Sen de biliyorsun bunu aslında da kalbine söz geçiremiyorsun işte biliyorum.

Yaş farkı önemli değildir. Önemli olan yaşın kaç olduğudur. O fark yaş ilerledikçe kapanır göze bile gelmez. Ama 18 yaşında bir gençle bu iş çok zor kabul et.
:sm_confused:

Arada 8 yaş var :1closedeyes:
bence bu yaş çok fazla hele de erkekler o kadar geç olgunlaşırlar ki :CüvCüv:sengözlerimebaksanab
bence kalbinize hükmetmeyi başarın ve kafanızda bitirin:kahve:
çocuk gerçeği geçte olsa anlamış sengözlerimebaksanab
ya da birileri ona anlatmış fisfisfis

MRB bu yaz tatilde biriyle tanıstım önceleri yasını bilmiyordum iri uzun boylu yakısıklı bi cocuktu. Bende minyon oldugum için küçük gösteriyorum. Tatil boyunca pesimde dolastı. daha sonra 90 dogumlu oldugunu ögrendim ( bu arada bende 82liyim) ve hiç bulasmadım. O da ilk zmanlar benim yaşımı bilmiyormuş. Yasımı ögrendikten sonrada bana olan tavırları değişmedi yine nereye gidiyorsam geliyor konsuyordu. bi sekilde tatlı diliyle kandırdı beni ve arada 8 yas olmasına ragmen sevgili olduk 1ay cok güzeldi sonra ÖSS den düşük puan alınca moreli ve bana olan tavırları değişti. biliyorum cocuk daha diyeceksiniz ama bi sekilde bende baglandım. Suanda ayrıyız ve arada yas farkının cok oldugunu yürümeyeceginiz söyledisenağlama o ayrılılalım derken ben baglandım ve hırs yaptım içimden ne yapmalıyım lütfenn yardımmmmm:çok üzgünüm:

sizinde dediğiniz gibi çocuk o daha...yol yakınken vazgeçin.o daha kararlarından emin olacak yaşta değil ki.8 yaş fark hiçte azımsanacak gibi değil.a.s.

Biliyor musun erkekler kadinlara göre daha zor olgunlaşir. Aranizda baya yaş farki var. Kimbilir onun kafasinda kaç tane kafak yeli vardir. Bence unut onu zaten görüşmüyormuşsun. Senin için yaz aşki olrak kalsin.

yazın birlikteydik ama ankaraya gelince ortak arkadasalrımz oldugu için görüsmeye basladık daha dün gördüm onu hiç umursamaz davrandı. pesimde kosan baska kişiler var ama benim aklım onda. birazda terk edilmenin verdiği hırs var:çok üzgünüm:

Eğer o 28 yaşında olsaydı sen de 36...o zaman olur derdim. Çünkü belli bir olgunluğa ulaşmış olacaktı insanlar. Ama şu anda ..... zor gülüm bana sorarsan. Sen de biliyorsun bunu aslında da kalbine söz geçiremiyorsun işte biliyorum.

Yaş farkı önemli değildir. Önemli olan yaşın kaç olduğudur. O fark yaş ilerledikçe kapanır göze bile gelmez. Ama 18 yaşında bir gençle bu iş çok zor kabul et.

evettt dediğiniz cok dogru bana göre daha cocuk. yan yana geldiğimizde aradaki yas farkı belli olmuyor. beni görende 90-85 arası sanıyor. içimde neden böyle yaptı dercesine bi hırs var ben bu hırstan kurtulkamıyorum :KK43:(((

Arada 8 yaş var :1closedeyes:
bence bu yaş çok fazla hele de erkekler o kadar geç olgunlaşırlar ki :CüvCüv:sengözlerimebaksanab
bence kalbinize hükmetmeyi başarın ve kafanızda bitirin:kahve:
çocuk gerçeği geçte olsa anlamış sengözlerimebaksanab
ya da birileri ona anlatmış fisfisfis

benim arkadaslarım ve onun arkadaslarıda karsı cıkıyordu. benimkiler cocuk sen okulu bitirdin meslegin var napcaksın cocukla diyorlar. onun arkadasları iyi hosda ablan yasında diyorlar :KK43:

Bu 18 yaşında çocukla diyelim ki ilişkiniz devam etti..Ama nereye kadar?
Evlenicekmiydiniz???
Daha 18 yaşında,ailesine muhtaç durumda belki..Eli ekmek tutmaz,kişiliği oturmamış,askere bile gitmemiş,bir mesleği yok...
Ümit vaadeeden bir durum var mı görünürde??
O geç olgunlaşıcak..Siz onun olgunlaşmasını beklerken daha çok yıpranacaksınız...
Daha o kadar küçük ki söylediği sözler bile güvenilir olamaz..
Bu başka söyler,yarın aklına eser başka söyler...:1closedeyes:
Daha hayatına bile yön verememiş durumdadır..

Dadılık yapmak gibi bir şey olur onunla ilişkiyi devam ettirmek.Yanlış cümle kullandıysam kusura bakmayın..

Karşınıza ayakları yere basan birileri elbette çıkıcaktır..Bu kafaya takmaya bile değmez..Biraz mantık lazım...:kahve:

e pek haksızda sayılmazlar sengözlerimebaksanab

evet haklılar ama kendime hakim olamıyorum düşünmeyeyim diyorum baska seylerle ugrasıyorum bianda aklıma geliyor. birde sürekli msjlasır konusurduk cok güzel sözler söylerdi onalrıda arıyorum :KK43:(( biraz bagımlılık gibide bisey

Hırsımı nasıl yenebilirim. Tamam birlikte olmasak bile bana geri dönmesini istiyorum. offf bende cocuklastım :KK43:((

Bu 18 yaşında çocukla diyelim ki ilişkiniz devam etti..Ama nereye kadar?
Evlenicekmiydiniz???
Daha 18 yaşında,ailesine muhtaç durumda belki..Eli ekmek tutmaz,kişiliği oturmamış,askere bile gitmemiş,bir mesleği yok...
Ümit vaadeeden bir durum var mı görünürde??
O geç olgunlaşıcak..Siz onun olgunlaşmasını beklerken daha çok yıpranacaksınız...
Daha o kadar küçük ki söylediği sözler bile güvenilir olamaz..
Bu başka söyler,yarın aklına eser başka söyler...:1closedeyes:
Daha hayatına bile yön verememiş durumdadır..

Dadılık yapmak gibi bir şey olur onunla ilişkiyi devam ettirmek.Yanlış cümle kullandıysam kusura bakmayın..

Karşınıza ayakları yere basan birileri elbette çıkıcaktır..Bu kafaya takmaya bile değmez..Biraz mantık lazım...:kahve:

tskler cok güzel yazmıssınız... Aslına bakrsanız bende bunaları içimden söyleyip duruyorum ama duygularım mantıgımı bastırıyor

Ve gercekten son günlerde günü gününü tutmuyordu. Beni görünce bakısları eriyor cok sevdiğini hiç ayrılmak istemediğini sürekli özlediğini söyliyordu. ertesi gün bulusmasak soguk davranıyordu :KK43:((

canım ben sna aynen katılıyorum :lepi:
18le 26 yaş bence çok çok zor :1closedeyes:
olamaz değil olabilir tabiki ama şahsen ben kesinlikle tercih etmem kendimden küçük birini :1closedeyes:

X