Çocuk Hastalıkları bebeğim hasta :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

kuzeyyy

kaan'ım diğer yarımsın
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
640
6
44
arkadaşlar bebeğim dokuz ayının içinde pazartesi günü öğleden sonraya kadar hiç bir şeyi yoktu ben çalıştığım için ablam bakıyor saat beş gibi birden huysuzlanıp ağlamaya başlamış daha sonrada ateş olmuş hemen bana haber verdiler ben gittiğimde bebeğim inlemeye başamıştı hani bizler çok hasta oluruzda inlerizya resmen öyle o sesi hiç bir zaman unutmayacağım hemn aldık hastaneye götürdük doktor muayenesini yaptı ama endişeliydi inleme çok önemli dedi ve tüm tetkikler istedi kan,idrar,gaita,röntgen vs. ve derhal serum bağladılar tahliller çıktığında şok geçirdik kandaki mikrop sayısı 21 bindi serum sonucunda tekrar bakacağız inmezse başka tam teşekküllü bir hastaneye göndereceğim dedi o zaman dilimi nasıl geçti anlatamam anne olanlar anlar ancak neyseki ilk serumdan sonra 12 bine düştüğünü söyledi doktoru ve ü gün boyunca serum tedavisi uyguladılar düşünün artık minicik ellerinde serum takılı dünki kontrolünde boğazlarının fena halde olduğunu söyledi doktoru halbuki pazartesi günü gittiğimizde sadece kızarıklık var çok az önemli bir düzeyde değil demişti dün bembeyaz iltihap kaplamış dedi ve tekrar serum taktılar yavrum doğduğundan beri hiç bu kadar ağlamamıştı o ağladı ben ağladım anlamadığım iki gün boyuca serumla birlikte antibiyotik falanda verdikleri halde neden boğaz enfeksiyonu ilerledi dün gece çok zorlu geçti yavrum ateşler içinde ayndı sürekli ılık duş ateş düşürücü falan sabahı ettik şimdi ise antibiyotik tedavisine başladık anlayamıyorum bu kadar üzerine titrer hassaaiyet gösterirken bu mikrobu nasıl kaptı birde ben altı ay bebeğime sadece anne sütü verdim bağışıklık sistemi tamam henüz gelişmedi ama hiç mi korumadı da bu kadar çabuk yayıldı bu mikrop inanın arkadaşlar çok üzgünüm ömrümden ömür gitti bu üç günde Rabbim tüm bebeklere sağlık sıhhat versin ve korusun onları ve dua edin minik prensim bi an önce sağlığına kavuşsun ne yiyor ne emiyor sadece su içiyor bu bizim ilk hastalığımız o needenlle çok sarstı bizi Rabbim daha beterinden korusun inşallah herkesin bebeğini ve içindede benim yavrumu

çok geçmiş olsun canım benim Allahtan acil şifalar dilerim bebeğin için, çok üzüldüm okuyunca yavrularımız hasta olunca anneler neler çeker bilirim, şimdi nasıl peki kuzun, nereye götürdün doktora?

çok geçmiş olsun canım..allah acil şifalar versin..canım sen yanlış hatırlamıyorsam abidinpaşada oturuyordun değilmi..ada hastanesinde doğum yapmayı düşünüyordun galiba...
acaba başka doktora mı götürsen diyorum...

amin canım Allah razı olsun ...mecbur işe gelmek zorunda kaldım bugün teyzesinde yavrum ve benim aklım fikrim hep onda sabahtan beri internet sayflarında dolaşıp duruyorum içimi ferahlatmak için çok sıkıntılı geçen üçgünün ardından bugün yorgun düşmüş yavrum hala iştehı yok teyzesi zor zor bıraktığım anne sütünden vermiş 5 cc kadar ateşi çıkmış bi ara yine ama hemen düşmüş hala hastalığın zorlu geçen döneminde yavrucuğum ada hastanesine götürdüm doğumdan beri doktoru orda gelişimi ve aylık takibini yaptığı için hemen aldım ona gittim memnunum doktorundan ve hastaneden umarım bir an önce düzelir prensim

evet mavilim ama yukarda yazdığım gibi memnunum doktorundan çok ilgili tanıdığı ve doğumdan beri oraya gittiğimiz için aylık kontrolerinde bile hemen özel odaya aldırır tahlilleri falan yapılacaksa öyle ortalarda gezinmeyin diye rahat etsin oğlumuz der orda kaka veya idrar yapana kadar rahat rahat bekleriz her hastanede aynı imkanı bulamayabiliyorsun ve çocuk kalabalıktan daha huzursuz olabiliyor

allah tez zamanda şifasını verir inşallah canım...
bi daha hastalanmaz inşallah bebeğin..insanın nasıl içi yanıyor..rabbim evlatlarımızı korusun

canım cok geçmiş olsun
Rabbim acil sifasını versin İnşallah

geçmiş olsun cnm allah acil şifalar wersin inşallah bebeğine....

bebeğim tamamen iyileşti çok şükür rabbim bir daha göstermesin kimsenin evladına içindede benim yavruma çok teşekkürler arkadaşlar özelden burdan mesaj atıp benimle üzüntümü paylaştığınız için

sevgilerimle

arkadaşlar bebeğim dokuz ayının içinde pazartesi günü öğleden sonraya kadar hiç bir şeyi yoktu ben çalıştığım için ablam bakıyor saat beş gibi birden huysuzlanıp ağlamaya başlamış daha sonrada ateş olmuş hemen bana haber verdiler ben gittiğimde bebeğim inlemeye başamıştı hani bizler çok hasta oluruzda inlerizya resmen öyle o sesi hiç bir zaman unutmayacağım hemn aldık hastaneye götürdük doktor muayenesini yaptı ama endişeliydi inleme çok önemli dedi ve tüm tetkikler istedi kan,idrar,gaita,röntgen vs. ve derhal serum bağladılar tahliller çıktığında şok geçirdik kandaki mikrop sayısı 21 bindi serum sonucunda tekrar bakacağız inmezse başka tam teşekküllü bir hastaneye göndereceğim dedi o zaman dilimi nasıl geçti anlatamam anne olanlar anlar ancak neyseki ilk serumdan sonra 12 bine düştüğünü söyledi doktoru ve ü gün boyunca serum tedavisi uyguladılar düşünün artık minicik ellerinde serum takılı dünki kontrolünde boğazlarının fena halde olduğunu söyledi doktoru halbuki pazartesi günü gittiğimizde sadece kızarıklık var çok az önemli bir düzeyde değil demişti dün bembeyaz iltihap kaplamış dedi ve tekrar serum taktılar yavrum doğduğundan beri hiç bu kadar ağlamamıştı o ağladı ben ağladım anlamadığım iki gün boyuca serumla birlikte antibiyotik falanda verdikleri halde neden boğaz enfeksiyonu ilerledi dün gece çok zorlu geçti yavrum ateşler içinde ayndı sürekli ılık duş ateş düşürücü falan sabahı ettik şimdi ise antibiyotik tedavisine başladık anlayamıyorum bu kadar üzerine titrer hassaaiyet gösterirken bu mikrobu nasıl kaptı birde ben altı ay bebeğime sadece anne sütü verdim bağışıklık sistemi tamam henüz gelişmedi ama hiç mi korumadı da bu kadar çabuk yayıldı bu mikrop inanın arkadaşlar çok üzgünüm ömrümden ömür gitti bu üç günde Rabbim tüm bebeklere sağlık sıhhat versin ve korusun onları ve dua edin minik prensim bi an önce sağlığına kavuşsun ne yiyor ne emiyor sadece su içiyor bu bizim ilk hastalığımız o needenlle çok sarstı bizi Rabbim daha beterinden korusun inşallah herkesin bebeğini ve içindede benim yavrumu

canım benim ya çok geçmiş olsun peki şimdi nasıl bebişin :emir_bebek:

X