Saç Şekillendiriciler En iyi bukle maşası

cnm bende tam adını yazayım REMINGTON PROFESSIONEL DAMAGE DEFENCE DIJITAL CİS25 bunu kullanıyorum çok memnunum saçlarımın uzunluğu belime yaklaşık ... tavsiye ederim

kizlar benim bi sorum olacakti, simdi bazi masalarda teflon+ seramik yaziyor... iste 2 kat koruma saclar icin filan... sadece seramik mi olmali bu ikisi de olsa olur mu? bi de ideal olan mm 19 veya 25 mi?

selam kızlar bende maşa almayı düşünüyorum.ya philips salon curl ya da braun ec1 professional alıcam.yalnız kaç mm lik alayım.kalın dalgalar istiyorum.doğal dursun.düğüne gider gibi dursun istemiyorum.saçlarımın boyu omuzlarımın altında.uzun yani.kaç mm alsam

bende rowenta for elite model look aldım yakın zmanda 39 ytl ye almıştım..seramik tabanlı sacı yakmıyor,pek beklediğim gibi cıkmadı ama benm saclarım kıvrılmaya yer aradığı için güzel tutuyor maşayı..spirali var onunla yapınca dalgalar daha doğal duruyor ama sanırım ben pek beceremiyorum.spiralli maşa kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum nasıl kullanıyorsunuz??ayrıca öncesinde veya sonrasında sprey filan sıkmalımıyım?şimdiden teşekkürler :))

arkadaşlar mrb..
bende maşa almayı düşünüorum ama 3 ürün arasında kaldım..
arzum ar 545,,rowenta cf 4012,,braun ec2..
rowentanın bir sürü aparatı var kullanan varmı??
kararsız kaldm öncedn arçelik'in düzleştirisini aldm saçlarım mahvoldu..şimdi omuzlarımın altında..güzel olsn dügüne gider gb olsn istemiorum..
şimdiden tşkler..

bende de rowenta for elite model look var bi sürü aparatlı kullanmayı becerene çok iyi, ben sadece tek bitanesini kullanıyorum diğerleri gereksiz kalıyor, artık elimde alıştı 20 dakikada tüm saçlarımı doğal bukle gibi yapıyorum, saçlarım da sağolsun tutuyo yıkamasam bozulcakları yok:1rolleyes:

ben babyliss pro200 19 mm kullanıyorum.çok memnunum fakat sürekli kullanımda tüm saç maşaları saçı yıpratıyor sonuçta seramik de olsa yüksek ısılı hepsi.4 gün üzerine yatıp kalkıp kullanıyorum.şekillendirme bitikten sonra hafif sprey sıkıyorum öyle kalıyor.hatta ertesi gün daha güzel daha doğal görünüyor.şiddetle tavsiye ediyorum fakat 25 mm olanını alın o biraz daha kalın,ben alırken dikkat etmemiştim.

kızlar saçınızı kıvırdıktan sonra elınıze azcık jöle alarak o kıvrımları ayırın daha guzel olur ve dağılmaz

Uzun arastırmalarım sonucu BABYLISS Pro200 2361CE almaya karar verdim ve hepsiburada indirimdeyken aldım,gercekten süper bi ürünmüş kaydirigubbakcemile2 benim ince telli saclarım normalde hayatta masa tutmaz hemen bozulurdu ama bu ürünle 3 gün dayandı sprey vss kullanmadan,ayrıca çokta doğal duruyor,alıcaksanız tavsiye ederim hihoyyyt

ya ben maşa yapınca boru gbi oluyo kafamda toplanıyo ve bütün tutamlar birbiri içine girio sürekli ayırmak zorunda kalıyorum:kızgın: gevşek dalga istiyorum nası yapabilirim deli olcam biri yardım etsin :) tv de görüyorum acaba öyle yapmak için başka bi yöntem veya aparat mı var?? heellpp :))

kesınlıkle babylıss...ince orta kalını var..ben ortayı kullanıyorum cok memnunum..

kızlar maşa almaya karar verdim ama benim saçlarım omuzlarımın ççok az altında sizce hangi maşayı almalıyım ve kaç cm lik olmalı lütfen yardım edinn

ya ben maşa yapınca boru gbi oluyo kafamda toplanıyo ve bütün tutamlar birbiri içine girio sürekli ayırmak zorunda kalıyorum:kızgın: gevşek dalga istiyorum nası yapabilirim deli olcam biri yardım etsin :) tv de görüyorum acaba öyle yapmak için başka bi yöntem veya aparat mı var?? heellpp :))

canım ben kuaförüme sordum onun için kullanılan maşanın adı wak maşaymış

bende aldım fakirin maşasını 3lü set haline ama saçlarım kısa biraz bi türlü yapamıyorum maşa sinir oldum ya hatta nettende baktım nasıl yapıldığına ama kendimde yapamadım kuaförlük kursuna yazıldım bakalım oorda öğrenirim artık:)

bende phlips'in salon curl essential'ı var. hb.'dan kargo fln hepsi içinde 32 liraya almıştım. memnunum

bende phlips'in salon curl essential'ı var. hb.'dan kargo fln hepsi içinde 32 liraya almıştım. memnunum

BABYLISS Pro200 2361CE aldım ...Daha 1 hafta oluyo.ınanılmaz memnunum harika bir ürün hemde uygun.Düğmesine basıldığı zaman anında ısınıyo

X