Saç Şekillendiriciler En iyi bukle maşası

AssOrtik

KıdemLi
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
464
32
40
maşa almayı düşünüyorum ama hiç tecrübem yok bu konuda
tavsiyesi olan var mı?

:enbuyukkk:

kızlar bu maşayla deniz dalgası yapılabiliniyormu saçlarım dalgalı ve hiç şekil almıyor

arkadaşım ben geçenlerde braun nun saç maşasını aldım fiyatı 149 ytl

ama çok güzel

canım braun'un hangi modeli acaba??
bi arkadaş da babyliss 2330 CE yi tavsiye etmişti ??
almışken iyi birşey almak istiyorum sonra saçlarımdan olmayayım Şeniz

Son düzenleme:
tatlım saclarını boyu onemlı bıraz.cunku masaların kalınlıkları var.eger omuz hızasından bıraz kısaysa sacların sakın kalın bı masa alma.ıstedıgın seklı veremezsın.benım saclarım uzun ve 4 yıldır masa kullanıyorum.phılıps salon curl almıstım.kalın bı masa.cok dogal bı dalgası var.ben oyle sevıyorum.ama belırgın buklelerı sevıyorsan(kuaforden cıkmıs gıbı),ınce bı masa al.bu arada babylıss cok basarılıymıs.kuaforlerde onu kullanıyor.

bıde aldıgın masanın seramık kaplaması olması lazım.saclarına zarar vermemesı ıcın.

ben babyliss kullanıyorum canım çok memnunum seramik ve fiyatı da çok uygun (parlak mor sapı olan modeli) kodunu hatırlayamadım :)

Remington CI 76 İnce Bukle Saç Maşası al canım ben tesadüf eseri almıştım öle aklımda bi marka yoktu ve çok memnun kaldım kullanıyorum ben fiyatıda çok uygun aylar önce 69 ytlye falan almıştım yanılmıyosam ince bukle yazdığınada bakma harika bukleler oluyo benim saçlarım uzun olduğu halde

Son düzenleme:
canım braun ec 1 i inceledim hb ' da 59,90 ytl :1shok:
109 ytlymis indirime girmiş
kaçırmadan alsam mı diyorum :içelim: sen çok memnunsan eğer :eek:

canım braun ec 1 i inceledim hb ' da 59,90 ytl :1shok:
109 ytlymis indirime girmiş
kaçırmadan alsam mı diyorum :içelim: sen çok memnunsan eğer :eek:

bende BABYLISS 2361 CE var 19 mm 60-70 tl arası bişeye almıştım valla ben çok memnunum bunu aldığım yerde daha kalın maşalarıda denedim ama istediğim gibi olmadı.saçım çok düz olmasına rağmen 3 gün duruyo kesinlikle tavsiye ederim.

ya bnm saçlarmda kabarık we dalgalı sürekli düzleştiriorm maşa almak istiorm deişiklik olsun biras die:) sizce hangisi ii bnm saçım için. bide maşadan önce fönle uğraşmak istemiorm çünkü

Merhaba,
Ben de maşa almak istiyorum.Daha önce bir saç seti almıştım.Markası tanınmış değil.Maşası kesinlikle saçıma şekil vermiyor.Saçlarım dümdüz ve çok incedir.Maşa çok ısınıyordu ama saçım bir türlü çekil almıyordu.Şekil alsa bile en fazla 1saatte tekrar dümdüz.
Arkadaşlar bana önereceğiniz maşa hangisi?Caramela arkadaşımız braunu çok övmüş.Haklıdır da saç düzleştiricileri mükemmel.Babyliss i de çok duydum.Arkadaşlar sizce hangi marka ve kalınlıkta alayım)Öyle kuaförden çıkmış gibi ince bukleler istemiyorum.Aslında kesik maşa bulsam ondan alacağım ama onu da bulamadım.Bir de bukleler uzun süre dayansın istiyorum.Saçları o kadar yıpratıyorum şekil alsın diye üstüne 1saatte bozulunca çok canım sıkılıyor.Hem verdiğim paraya değecek hem de beni memnun edecek bir maşa arıyorum :):) Lütfen yardımcı olun :)

100-3801F.jpg

arkadaşım ben bunu kullanıyorum BaByliss Curl Press

PZT65852_980.jpg

Mükemmel dalgalar yaratmak için eşsiz sistem
# Düzgün, sürekli ve dinamik dalgalar yaratmak için BaByliss´den benzersiz sistem: Press & Curl
# Patentli sistem
# Seramik spiraller
# Saçy üç taraftan ısıtma mekanizması
# Çok hızlı ısınma özelliği
pahalıda sayılmaz 160 küsür galiba tam hatırlamıyorum ama alıcaksanız kesinlikle tavsiye ederim çok harika bi ürün ince kalın sık seyrek nasıl bukle istiyosanız yapabilosunuz.
# Döner Kablo

Bende ne zamandır istiyorum ama hala karar veremedim.
En kalını kaç cm oluyor?
Ben belli belirsiz bukleler istiyorum dağınık dağınık hangisini almalıyımsositososito

En kalini 38 mm oluyor tatlim ama sadece uclarini kivirmaktan baska bir ise yaramiyor ne yazikki..
Ben de aynen belli belirsiz olsun istiyordum ;38 mm den hic memnun kalmadim..
Su anda oncede yazdigim gibi 19mm Braun Satin Ion kullaniyorum; istedigim boyutta sekilde yapiyorum buklelerimi..
Dalgali da yapabiliyorum buyuk parcalar aldigimda;
kivircik da yapabiliyorum minik parcalar aldiginda..
19 mm her amac icin uygun bana kalirsa ve cok kullanislilar; sac duzlestiriciden elde edilen sonuclardan bile kolay ve havali duruyorlar..

Sevgiler a.s.

taktım kafaya bende alıcammm layhayhoy teşekkürler verdiğinz bilgiler için :icecream:

braun ec1 in kalınlıkları farklımı,ben 25mmlik braun ec1 kullanan yorumunu okudum çok güzel diyo,19mm ye de güzel diyenler var karar veremedim, braun ec1 kaç mm,farklı farklımı ben 1 tane standart sanıyodum,öyleyse kaç mm alsam 25mi 19 mu, bunların ikiside braun ec1mi?

X