gebelikte tansiyon düşüklüğü

• Konu Sahibi fındıkk kurdum 81
bende 15 haftalık hamileyim benim normalde tansiyonum hep düşüktür ama 3 haftadır devamlı düşüyor8/5 falan oluyo.. bende baş dönmesi falan yok ama başım çok şiddettli ağrıyor günde neredeyse 4,5 bardak çok tuzlu ayran içiyorum baş ağrım biraz kesiyo ama bebeğe zararı olur mu diye korkuyorum bi dahaki randevumda doktoruma sorucam ama şimdie içime bi kuşku düştü aslında tuz bana zarar vermiyo elim ayağım falan şişmiyo ama bebeğime zararı olur mu acaba yaa ben zaten inanılmaz evhamlıyım:KK43:

Hamileligimin 40.haftasina girdim bugun bu hafta inanilmaz kendimi yorgun halsiz uyku hali hissediyorum.kontrole gittigimde dusuk oldugunu soyledi.sukurku bulanti yok.ama doktorum dedigi yuksek olmasi tehlikeli dusuk sadece seni yorar dedi ani hareketlerden kalkarken vb herzmn yardim al dedi..

Meraba kızlar ben şuan 10 haftalık gebeyim nefrotik sendrom rahatsızlığım var ve bi kaç gündür tansiyonum 7/4 e kadar düştü ve nabzım da 60-65 arasında ayağa kalktığım an çok kötü oluyorum hem mide bulantısı hem baş dönmesi kısacası sizce bu kadar tansiyon ve nabız düşüklüğü normal mi??

Merhaba normal de protein kaçağınız ne kadar kaç gram bide doktor kontrolünde mi hamile kaldınız benim proteinim 3 gram ve doktorum gebeliği önermiyor ama ben allah nasip ederse düşünüyorum sadece güzel şeyler duymaya ihtiyacım var herhangi bir tansiyon rahatsızlığım da yok yalnızca kaçak var cevaplarsanız çok mutlu olurum

X