Bebek Beslenmesi Humana iyi geceler çayı kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
slm ben de dün 20 günlük bebeğime verdim geceleri hiç uyumuyordu dün ilk kez bu kadar rahay uyuduk harika bir ürün gerçekten...
bu çayı veren arkadaşlara bir kaç sorum olacak...
1- 100 ml hazırladığımız çayı kaç saat içerisinde tüketmeliyiz böyle bir süre var mı oğlum henüz 20 günlük ve 100 ml tek seferde onun için çok fazla

2- emzirdikten önce mi sonra mı veriyorsunuz...

a.s.

1 saat icinde tüketilmesi gerek

ya kızlar neden bu çaylardan veriosunuz..
etkili oluyormukii..?**

bende aldım bu çaydan çok zor içio bebeğim hatta ağlıyo içerken hep ama sonrası mhteşem çok uzun uyuyo..nasıl alıştırcam bilmyorum ama hiç sevmio..

bende aldım bu çaydan çok zor içio bebeğim hatta ağlıyo içerken hep ama sonrası mhteşem çok uzun uyuyo..nasıl alıştırcam bilmyorum ama hiç sevmio..

kasikla icir degisik geliyor ona, bu sekilde kizima 50ml icirte bilyiorum

benim bebeğim 2 aylık kız,sadece gece uykusuna gecerken çok ağlıyor onun dışında hiç sorunlu bir bebek değil,ama akşam o ağlaması yokmu !! dün gece hemen hümana iyi geceler çayını aldım mama ile beslendiği için biberona akoyduğum çayı bir solukta içti 75 cc kadar.ağlamasında gözle görülür bir azalma oldu ve gazlı bir bebek olmamasına ragmen gaz çıkartmasındada artış oldu.bu akşam daha erkenden vericem asıl etkisini bugun anlıcam.faydalı bence hemde çok.hiç düşünmeden biran önce kullanın.

benim bebeğim 2 aylık kız,sadece gece uykusuna gecerken çok ağlıyor onun dışında hiç sorunlu bir bebek değil,ama akşam o ağlaması yokmu !! dün gece hemen hümana iyi geceler çayını aldım mama ile beslendiği için biberona akoyduğum çayı bir solukta içti 75 cc kadar.ağlamasında gözle görülür bir azalma oldu ve gazlı bir bebek olmamasına ragmen gaz çıkartmasındada artış oldu.bu akşam daha erkenden vericem asıl etkisini bugun anlıcam.faydalı bence hemde çok.hiç düşünmeden biran önce kullanın.
benim de kizim uyku faslina girmeden önce bir kiyameti koparir.. ben humana cayi degil de milupa nin cayini icirtiyorum icinde anason rezene papatya var kizimin gazini bununla gecirdim tavsiye ederim..

6 aya kadar annesütünden baska birsey vermeyin su bile vermeyin diyorlar SACMALIK sakin bebeklerinize bunu yapmayin düpe düz iskence benim kizim nasil susuyor 4 aylik simdi Allah bagislarsa.. cayi ve suyu görünce agzini saplatiyor likir likir iciyor kiyamam ben ona..

benimde kızım 2 aylık hiç uyumuyo 10 dakika uyuyo geri uyanıyo bende 2 aydır uykusuz bu çayın bi zararı var mı yoksa uykusuzluktan bitap düşücem

daha çok uyuymalarını bkelerken yarım saatte bir uyandı ikizlerim içh önermiyorum...

Arkadaslar merhaba,
Humana iyi geceler çayını kullanmak istiyorum bebegim 3 aylık
Bir zararı olur mu ? Icinde melisa varmis ben Anason diye biliyordum.

Zararı olur mu hic doktoruna danışam var mı ? Benim doktorun gece yatmadan sadece 3-4 cay kasığı ver dedi ama kullanımına gore gun içerisinde 1 dolu tatlı kasığına 100 cc yapıp içirin diyor

Yardımcı olun lutfen

benim 5 aylık kızım var resmen uyku düşmanı uyku düzeni için her şey denedim rezene anason hatta anasonun kokusundan ben etkileniyorum bebeğim etkilenmiyo ben son doktor kontrolünde bu gece çayı kullanabilirmiyim diye sordum doktor da bi dene dedi 2 gündür kullanıyorum gündüz bi faydası yok ama gece en azından bağırarak uyanmıyor sabaha kadar 2 defa uyanıyo bunada şükür gece uyusun banan yeter..

Anason içene rakı içiyor diyen üzüm suyuna da şarap der muhtemelen:) ben de denedim o çayı bakalım etkisi olacak mı. 12. Hafta büyüme atağında ve 1 haftadır uykuya dalamıyor 5 dk da bir uyanıyor.

Merhabalar,aynı sikintiyi bende yasiyorum bebegim 10.haftasinda ve birturlu uyutamiyorum. uyudugunda da 5dk sonra uyaniyor.cayin etkisi oldumu işe yaradimi sizde cvp yazarsaniz cok sevinirim.bu dertten nasil kurtuldunuz iki haftadir uykusuzuz.doktor normal dedi ama degil bence:KK43:

Merhabalar,aynı sikintiyi bende yasiyorum bebegim 10.haftasinda ve birturlu uyutamiyorum. uyudugunda da 5dk sonra uyaniyor.cayin etkisi oldumu işe yaradimi sizde cvp yazarsaniz cok sevinirim.bu dertten nasil kurtuldunuz iki haftadir uykusuzuz.doktor normal dedi ama degil bence:KK43:
merhaba, ben denemiştim o çayı ama pek faydasını görmedim açıkçası. doktorunuzun da söylediği gibi büyüme ataklarında böyle durumlar çok normal evet. çaresi de bol bol sarılıp ten temasında bulunmak ve bebeğin huzurlu ve güvende hissetmesini sağlamak. sarılmak gerçekten mucizevi bir şey. emiyorsa sık sık emzirmek emmiyorsa da bolca kucak:). emin olun geçici dönemler bunlar. biz o haftaları hep kucakta geçirdik. Gündüz kanguru/sling iyi oluyor, tavsiye ederim.

1 saat icinde tüketilmesi gerek
100 ml cayi nasil tuketsin. Zaten mama mi bu nrden icsin onu o kadar bi anda. Gun icinde minik minik verilicekse tamam. Ben decalim diyodum ama bi defada vermem. Bayatliyorsa da gun icinde bekletip ara ara vermek olmaz.

Selam kızlar benim oğlum 2 aylık ve doğru düzgün uyku yok maalesef, denemediğim yöntem kalmadı,gece çayını ilk başlarda içmedi tadını sevmedi sanırım şimdi içiyor artık,bizim doktorumuz günde 30 ,cc ver dedi bende akşam saatlerinde emzirdikten sonra veriyorum,bir kaç gündür işe yaradı,ama en çok işe yarayan şey hafif kundak yapıp kollarımda uyuttuktan sonra oldu,en azından benim oğlum sarıp sarmalanarak uyumayı seviyor,gaz için herşeyi denedik henüz bir sonuç alamadık maalesef Allah yardımcımız olsun

merhaba, konu çok eskimiş ama bu ürünü kullanıyor musunuz yoksa farklı ürünler var mıdır benzer kullandığınız

X