çin takvimi bebişimizin cinsiyetini gerçekten doğru tahmin ediyor mu cvplar içerde

Herkese merhabalaar....kibelecim sanada merhaba...seni hatırlıyorum...bir ara 40 gün kadar adet olmamıştın gün be gün beraber beklemiştik....hamilelik varmi şu an....

tam yaşınıza göre bakın yani hamilelik aynızda kaç yaşındaydınız mesela şubatta 23 yaşındasınız dolu dolu ama ocakta hamile kaldınız yıl olarak 23 gözüküyosunuz ama ay olarak 22 oluyosunuz ben hamile değilim ama bütün arkadaşlarımda tuttu ben ve kardeşim için annemin takvimine baktım tuttu hatta geçenlerde bir arkadaşın ki bile tuttu kızmış takvimde kız gösteriyordu tabi her şeyi allah bilir daha oraya tutunduğu anda cinsiyeti belli ama yine de insanın kafasını karıştırıyo

valla doğruluğu belki tartışılır ama zaten iki seçenek var :)ya kız olacak yada erkek.benim 1 hafta sonra belli olucak burda erkek diyo ama herkes bana kızın olucak diyo.bakalım 1 hafta sonra belli olur artık yazarım o zaman size doğrumu yanlışmı diye :)

Valla benimde doğru çıktı bir kızım var acaba ikinci bebişimi takvime göremi yapsamsengözlerimebaksanab

ben birçok kişiye sordum tutan az sayıda.Fakat başka bir sitede farklı bir bebek cinsiyetini belirleme yöntemi var.Önerilen yöntem çoğu kişide başarılı olmuş.Ben de bebğim olsun istiyorum ama maalesef eşimi ikna edemiyorum.Daha erken diyo senağlama

Herkese merhabalaar....kibelecim sanada merhaba...seni hatırlıyorum...bir ara 40 gün kadar adet olmamıştın gün be gün beraber beklemiştik....hamilelik varmi şu an....

canim merhaba yazini yeni gordum kusura bakma ancak cevao yaziyorum. 46. gun adet oldum. mart basi idi. temmuzda hamile kaldim. dis gebelik sebebi ile hem sol tup hem de bebek alindi. eskisinden de iyiyim. en azindan bebek olabiliyor. denemeye kalmis gerisi:)

benim gecenlerde cinsiyeti belli olan bir arkadasimda hem yorumcu .com hem de cin testi kiz gosteriyordu ama erkekkkkkkkkk...

benım tanıdıgım kaç kız arkadasım takvıme gore hamiş kaldı tuttu da
ama onun bıde yapılması gereken uyarıları var aniden sertce fln olunca erkek
gunler boyunca sureklı yapıyosan karbonhıdrat cok alıyosan vs kız oıluyor gıbı ..

X