çin takvimi bebişimizin cinsiyetini gerçekten doğru tahmin ediyor mu cvplar içerde

avukat1988

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.331
53
35
arkadaslar cin takvimini asagıya kopyalıyorum tablodan hamile kaldığınız yaşı buluyorsunuz/18-45) hamile kaldığınız ayla kesistiriyorsunuz kız mı erkek mi görüyorsunuz bebişlerini kucaklarına almış olan hanımlar anne adayları ve anne aday adayları için lütfen söylesin takvimimize göre bebişinizin cinsiyeti doğru çıktı mı??hadi bakalımm...
47669774dy8ya9.jpg

benim henüz bebeğim yok ama annem bu takvime bakarak hamilelik tarihini ayarladığını söylemisti bizimki de tuttu ne kadar doğru bilmiyorum ama bu takvimi de kullanmanın bir zararı yok bence denemek lazım

arkadaslar bence forumumuzdaki anneler bu anketimize katılsın bebek sahibi olmak isteyen arkadaslarımız icin faydalı olur diye düsünüyrm onlar da denesinler denemesi bedava :)

Annemde bu takvime baktığımız da benden bi küçük olan erkek kardeşim hariç hepimiz tutuyoruz :)

benim arkadaşlarımın hepsi tuttu
bene irkildim birde
yok canım Allahtan başkası bilemez
tesadüf diyorum

Benimki de tuttu fakat tevafuken..
Bel bağlamıyorum ben de ;eğlence işte..;o)

2 kızım var 2 de erkek çıktı takvime göre biraz saçma geliyo inanma canım böylr şeylere allah bilir onun oarasını sevgiler

ben hamıleyken duydum bunu gördum baktım erkek çıktı ama kızım var suan bence yanlış o takvim bazılarıda tesadüf ALLAHtan baska hiçkimse bilemez.....

bende ılk cocuguma bakmıstım kız dıyor takvım ama oğlum oldu :1rolleyes:

ikinciyede eglence olsun dıe baktım daha cınsıyetı bellı degıl ama takvım kız dıyor bakalım çinliler bunu tutturabılceklermisırnaşık şey

bence anket ac. daha dogru bilgiler elde edersin istatistige bakariz. boyle kimi tuttu dioyor kimi tutmadi. % sini bilemiyoruz.

X