Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston terracota 6/74 kullanlardan tavsiye??

mrb arkadaşlar bende bu rengi çok beğendim günlerdir renk araştırması yapıyorum şuan saçımı palette fındık kabuğuna boyadım ama kahve tonlarını beğenmiyorum soluk duruyorlar fındık kabuğu rengi saçımın üstüne boyasam tutar mı acaba nasıl olur yardım edin

arkadaşım sen boyayalı çok olmuş ama aktıkça nasıl durdu rengi inşallah bu mesajı görürsün :KK70:

başlık üzerinden uzun zaman geçmiş ama belki bazı arkadaşlara yardımcı olr diye yazma geregi duydum
ben senelerdir röfle kullanan bir insandım bir kere koyuya boyatıp vazgecmek istedim olmadı berbat renkler ortaya cıktı

1 ay önce gittim koleston terokota aldım ve sonuc ilk boyamada bile harika
simdi 1 ay gecti üstünden renk oldukça açıldı, sanki kendi saç rengime geri dondum inanılmaz

fakat ben gene boyayacağım cünkü ilk boyandıgındaki rengi de güzel
yani röfleden dönmek isteyenlere tavsiye edilir

not: 2 kutu boya kullanıyorum :))) VE TÜP BOYA İLACINI ALIP KENDİN KARIŞTIRDIGIN

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
başlık üzerinden uzun zaman geçmiş ama belki bazı arkadaşlara yardımcı olr diye yazma geregi duydum
ben senelerdir röfle kullanan bir insandım bir kere koyuya boyatıp vazgecmek istedim olmadı berbat renkler ortaya cıktı

1 ay önce gittim koleston terokota aldım ve sonuc ilk boyamada bile harika
simdi 1 ay gecti üstünden renk oldukça açıldı, sanki kendi saç rengime geri dondum inanılmaz

fakat ben gene boyayacağım cünkü ilk boyandıgındaki rengi de güzel
yani röfleden dönmek isteyenlere tavsiye edilir

not: 2 kutu boya kullanıyorum :))) VE TÜP BOYA İLACINI ALIP KENDİN KARIŞTIRDIGIN

Uploaded with ImageShack.us

Ben çok beğendim rengini.Bronz kahveye mi benziyor sanki bana mı öyle geldi?Işıltılı kahveye boyuyorum ben şuan ama aklımı çelmek üzere bu resimler. opuyorumnanaktan

dayanamadım gittim aldım valla 2 tüp koleston terrakota.bikaç haftaya boyucam bakalım.inşallah dipler açık renk olmaz.ışıltılı kahveyi kaparsa çok sevinicem. :))

Ben çok beğendim rengini.Bronz kahveye mi benziyor sanki bana mı öyle geldi?Işıltılı kahveye boyuyorum ben şuan ama aklımı çelmek üzere bu resimler. opuyorumnanaktan

merhaba sanırım boyayı almışsın
boyadın mı merak ettim

benim kuaförde 2. terecotam facia ile sonuclandı
farklı oksidan kullandı
ve saçımda çok az tuttu
bunu üzerine kırmızılı yesilli bir saca sahip oldum
üstüne moca kahve boyadı
fena olmadı
ama bu canımmm saç rengim artık yok :KK43:((

merhaba sanırım boyayı almışsın
boyadın mı merak ettim

benim kuaförde 2. terecotam facia ile sonuclandı
farklı oksidan kullandı
ve saçımda çok az tuttu
bunu üzerine kırmızılı yesilli bir saca sahip oldum
üstüne moca kahve boyadı
fena olmadı
ama bu canımmm saç rengim artık yok :KK43:((

boyadım canım.bakır kahve gibi oldu renk ama dipler turuncu oldu.ben de gittim komple küllü koyu kumral boyadım igora ile.turunculuk falan kalmadı ben de saç boyamaktan sıkılmıştım zaten.kendi saç rengimle aynı renk oldu.beni 2 ay idare eder inşallah bu renk.

merhabalaarrr.hazır kış gelmek üzereyken şöyle içinde kızılımsılık olan tatlı bi kahveye boyamak istiyorum saçımı sizce bu terracota işimi görürmü. fotoğraf koyan arakadaşların renklerini beğendim ama benim saçımda boya var hem de loreal recital preference ultra açıcı boyayalı baya oluyo dibim oldukça geniş:) saçım şuanda çok açık kumral diyebilirim. Ben öyle çok açık bi renk istemiyorum sizce şuanki saçımın üstüne boyarsam turuncu gibimi olur. Yada terracotadan başka bahsettiğim renge yakın bi renk varmı bildiğiniz

mavıada bnce oryl yapma bn bugun yptım ustunde boyadm dıplrı kndı sacmd ondn acık oldu ucları ıse cok koyu oldu:KK5::KK5:

benim saclarım koyu kestane acaba terrakotaya baska renkler katarak pınar altugun tatlı kahve sac tonunu elde edebilir miyim ya

koleston terracotayı koyu kumral boyalı saçlarımın üzerine boyasam tutarmı acaba. çok hoşuma gidiyo ambalajının üzerindeki rengi. açtırmaktan da korkuyorum saçlarımı 3 ay önce boyatmıştım . yanar diye korkuyorum. :18:

dayanamayıp aldım boyadım bu rengi . kulak hizzama kadar kendi saçlarım uzamıştı. o bölüm çok güzel bir kızıl kahve oldu. 1 sene önce koyu kestane boyadığım yerler ise kızıl yansımalı koyu kahve oldu. sinir oldum . benden tavsiye arkadaşlar bu rengi sadece doğal renginizin üstüne boyayayın çok güzel tutuyor öyle . 1 ay sonra falan koyubir renkle kapatmak istiyorum bu rengi. ama aklımda bir gün doğal rengime geçtiğimde kullanabileceğim renk.

arkadaşlar saçlarımı 2 seferdir koleston terracottaya boyuyorum çok güzel bir renk aktıkçada bile çok hoş bakır yansımalı kahve oluyor. ama yaza yaklaşıyoruz biraz daha açık ton istiyorum yada daha belirgin bakırımsı bi ton. bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.? koleston gizemli kahveyide çok beğeniyorum. terracottayla gizemli kahve karıştırsam nasıl olur sizce ?

bnce hiç boyama beyazın yoksa, bırak dogal rengi kalsın. uçlarnıda beyaz sabunla yıkıyarak akıtırsın.

X