Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston terracota 6/74 kullanlardan tavsiye??

arkadaşlar saçlarımı 2 seferdir koleston terracottaya boyuyorum çok güzel bir renk aktıkçada bile çok hoş bakır yansımalı kahve oluyor. ama yaza yaklaşıyoruz biraz daha açık ton istiyorum yada daha belirgin bakırımsı bi ton. bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.? koleston gizemli kahveyide çok beğeniyorum. terracottayla gizemli kahve karıştırsam nasıl olur sizce ?

Avatar resmindeki saç rengi tam istediğim gibi nedir acaba bu renk arkadaşım tammm tamına istediğim renkkk :KK37:

Gizemli kahveyi kullanmıştım renk fena değildi aslında aynı renge devam etsem güzel oturucak gibiydi ama onuda değiştirdim. Şimdi dün loreal açık kor kızıla boyadığım saçımdan kurtulmanın derdindeyim. İçinde bakır karamel ve kahvenin bulunduğu bir renk arıyorumki buda senin avatar resmine yakın sanırım :KK68:

Avatar resmindeki saç rengi tam istediğim gibi nedir acaba bu renk arkadaşım tammm tamına istediğim renkkk :KK37:

Gizemli kahveyi kullanmıştım renk fena değildi aslında aynı renge devam etsem güzel oturucak gibiydi ama onuda değiştirdim. Şimdi dün loreal açık kor kızıla boyadığım saçımdan kurtulmanın derdindeyim. İçinde bakır karamel ve kahvenin bulunduğu bir renk arıyorumki buda senin avatar resmine yakın sanırım :KK68:

canım Ashlee Simpson saç rengi diyerekten netten arayabilirsin , fotografı işinin ehli bir kuaföre gösterip yaptırabilirsin. bakır kızıl diye biliyorum bu rengi ama .. en iyisi kuaförde yaptırman evde yapılacak bir renk değil bende çok beğeniyorum ama cesaret edemiyorum. :KK34:

Teşekkür ederim, günün son kararında gidip aşk alevi aldım koyu bir kızıl olsun diye yarın onu deniycem. Saçlarım için sözün bittiği anlardayım sokağa çıkamıyorum resmen dipler kırmızı uçlar sarı desem değil, kumral değil bakır değillllllllllll......... :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

dayanamayıp aldım boyadım bu rengi . kulak hizzama kadar kendi saçlarım uzamıştı. o bölüm çok güzel bir kızıl kahve oldu. 1 sene önce koyu kestane boyadığım yerler ise kızıl yansımalı koyu kahve oldu. sinir oldum . benden tavsiye arkadaşlar bu rengi sadece doğal renginizin üstüne boyayayın çok güzel tutuyor öyle . 1 ay sonra falan koyubir renkle kapatmak istiyorum bu rengi. ama aklımda bir gün doğal rengime geçtiğimde kullanabileceğim renk.

[merhaba yazını okuduğumda aynı durumda olabiliceğimizi düşündüm sana danışmak istedm bende bu terracota ile boyamak istiyorum saçlarımı saçlarımın yarısı kendi rengi alt kısımlar koleston 3 koyu kahve boyalı ama şu an renk farkı yok arasında saçımın orjinal rengi de çok koyu. bu renge boyasam alttaki boyalı kısımla üstteki kendi rengim arasında fark olurmu sana danışmak istedim yardımcı olabilirsen çok sevinirm =)

[merhaba yazını okuduğumda aynı durumda olabiliceğimizi düşündüm sana danışmak istedm bende bu terracota ile boyamak istiyorum saçlarımı saçlarımın yarısı kendi rengi alt kısımlar koleston 3 koyu kahve boyalı ama şu an renk farkı yok arasında saçımın orjinal rengi de çok koyu. bu renge boyasam alttaki boyalı kısımla üstteki kendi rengim arasında fark olurmu sana danışmak istedim yardımcı olabilirsen çok sevinirm =)

doğal renklerin tutuyor canım ama önceden boyalı yerler aktığını düşünsende tutmuyor. dipler açık uçlar koyu dolandım uzunca bi süre. bayramdan önce uçları açtırcam terracotaya komple boyatcam. çok güzel bi renk akınca dahada güzel duruyo yani bakır kahve gibi

$27761_395819046874_712856874_4507238_707431_n.jpg

bende saç rengi araştırıyorum günlerdir, bu benim bi sene önce kullandığım saç rengim (terrecota) akınca daha güzel bi renk oldu..

şuan saç rengimi palettenin sıcak çikolatasına boyadım tüm saçım aynı renk olsun diye, şimdide palettenin toffee, altın karamel arasında kalmıştım ki bu rengimi görünce tekrar bu rengi boyamaya karar verdim.. ama yine kararsız kalıyorum acaba açık karamel böle bi renkmi olur yoksa daha mı turuncu olur?:KK69:

Eki Görüntüle 248241

bende saç rengi araştırıyorum günlerdir, bu benim bi sene önce kullandığım saç rengim (terrecota) akınca daha güzel bi renk oldu..

şuan saç rengimi palettenin sıcak çikolatasına boyadım tüm saçım aynı renk olsun diye, şimdide palettenin toffee, altın karamel arasında kalmıştım ki bu rengimi görünce tekrar bu rengi boyamaya karar verdim.. ama yine kararsız kalıyorum acaba açık karamel böle bi renkmi olur yoksa daha mı turuncu olur?:KK69:

ya terracota kızıl yansımalı kahve gibi mi?fındık kahve olan saçlarımı o renge boyamak istiyorum hatta saç rengi mi de ekleyeyim sizce ne renk olur??

Eklentiler

• $re.jpg
    $re.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 1.177
bakırın üzerine koyu kahve boyamıştım,yaklaşık 6 aydır boyamıyorum,renk soldu.diplerden çıkan saçımda koyu kahve.koleston terrakota aldım ama karar veremiyorum.acaba ultra renk açıcıyla açıp boyasam olur mu?lütfen fikir verin kızlar :18:

kızlar saçlarım 7 tonlarında karamel rengi ama kaşlarımı sürekli boyamak zorunda kalıyorum.
Simsiyah olmasa da kahve kaşlarım.
Bir de düz ve kalın kaş sevdiğim için karamel yakışsa da kaş sorun oluyor.
O yüzden terracota rengi aklımı çeldi.
Sizce nasıl olur açık rengin üstüne? $IMG_6688.jpg $IMG_6949.jpg

:KK1:haha guldugume bakma gulmemın sebebı tıpkısının aynısın ben yaptım sen anlatınca benı anlatıyor dıye dusundum ona guldum sanırım bu hepımızın sorunu bende senın yaptıgını yaptım once lorel catıng çıkolata ( not boyasız sacta ılk boyamada super ama sonra tutmuyor :) sonra baska bır ren baska bır renk daha ve sonuc tepe acık uclar koyu tum sacı tek renk yapmak ıcın 1 gunde 3 kutu kahve rengıyle boyadıgımı bılırım :) sımdı renk degısıcem once cappucıno dusundum ama sıtede herkez ıyı olmadıgını yazmıs vaz gectım wellanın terraktosını dusunuyorumyorumlara baktım genelı ıyı umarım ben yapınca turuncu olmaz :/

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 248241

bence daha oncee karıstırma konusunda tecruben yoksa yapma derım ben kahveyle hafıf kızılı karıstırmıstım kızıl daha baskın cıktı ve guneste garıp bır kızıl oldu dıkkat et derım

arkadaşlar uzun zamandır renk araştırması yapıyorum saçlarımı ilk defa boyamaya karar verdim. Kararımı garnierin böğürtlen siyahı üzerine vermiştim ama sonradan vazgectim . Saçların çok koyu olur açmakta problem yaşarsın dediler. Saçlarım koyu kahve tonlarında. Aslında bu terracota da düşündüğüm renkler arasında. Annem bi iki kere bu renge boyamıştı. Renk çok hoşuma gitmişti. Sizce bu renge boyamalı mıyım ? Yardım edersiniz sevinirim :)

slm kızlar sacımın rengı sarıydı 3 ay oncesıne kadar su an da buyuleyıcı kızıl boyadım 4 defa falan boyadım yanı rengı oturdu sımdıde sıkıldım ama ne renk yapmalıyım bılmıyom beyaz tenlı ve yesıl gozluyum terracota bayasam tutar mı acaba cevap yazın lütfen

kızlar sacımın rengını açtım sarı turuncu karışık bısey terracota boyasam mı acaba sacım kısa bu arada güzel durur mu acaba

Merhaba kızlar şu an sacimi koleston terracotaya boyadım bakalım sonuç ne cikaçak bu arada saçlarım acik kumraldi

Sonuç baya koyu çıktı arkadaşlar hemde açık renk saçımın üzerine ben koyu istediğim için çok sıkıntı olmadı ama şu an hiç parlak bir renk değil siyah gibi bilmiyorum bakalım yıkandıkça değişir mi

canım işte sacımın rengi
bi onceki rengim koyu kestaneydi (boyaydı yani)
tutmaz denilen renk işte böle oldu :içelim:
diplerim açılmıştı kendi rengimdi yani
orada daha belli boyanın rengi

resim027ar8.jpg

bu da uzaktan genel gorunum

resim030nh4.jpg
Fotoğraf açılmıyor nasil gorecegim acaba yeniyim de burada :)

bende bu renge bu gun boyuyucam ama önce sac rengimi açıcam.cunku boyalı sacda bildiğin kötü bi renk oluyo

Kızlaaaar saçımın resmen bütün elleri öbür dünyada yakamda çok çektiler benden. Saçım dibi doğal ucu açık karameldi. Palette 12.01+mavi toz+%12 volümlük oryal ile karıştırdım açık turuncu sarı oldu. 2. Gün üstüne bone takip aralarına siyah röfle yapmak istedim . Yıkayınca hepsi siyah oldu aralar mavi gri sarı karışımı oldu. Saçımı deniz kumu suyu sürüp güneşte beklettim beyaz sabun ile de yıkadım. Gri oldular o çok zor yapılan gri füme saçı yaptım :halay:ama kendi saçım kızılımsı kestane olduğu için sırıttı siyah saçlı hatunlara 10 numara olurdu.. YARIN 6.73ay ışığı ile 6.74 terra cota koleston sürcem boyalı kısımlara her rengi denedim bi kahve kaldı gri saça nasıl olucak bakalımm.. attığım foto kusturulmamış halim bu arada. 20190602_035152.jpg

X