Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: doğururken suyun gelmesi

1. Konu Sahibi : Cerennn #1
    Giriş tarihi
    Apr 2008

I love KK doğururken suyun gelmesi

arkadaşlar merak ediyorum da. hani hep doğum yapacaklar suyum geldi derlerya o su gelmesi nasıl birşey neler oluyor nasıl oluyor ?

2. Konu Sahibi : Cerennn #2
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    canım hamilemisin hayılı olsun su gelmesi sanki tuvaletini isteksiz kaçırıyomuşun gibi ama baya geliyo zaten su gelmesi doğumun başladığı anlama geliyo benim suyum sabah 5 te gelmişti 12 yi çeyrek geçede doğurdum gece ama herkezin öyle olmuyo kimisi su geldikten bi kaç dakka sonra doğura biliyo

3. Konu Sahibi : Cerennn #3
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    yok canım hamile değilimde olmaya çalışıyorum su gelmesini çok merak ediyordum da o yüzden bilinçleniyim diye soruyum dedim.tşk ederim.

4. Konu Sahibi : Cerennn #4
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    canım benim de ilk çocuğumda akşam saat 23 de suyum geldi ertesi gün öğleden sonra 14:30 da doğum yaptım...su gelmesi çok ilginç bir şey oluyor suyun gelmeden önce tıkaç dedikleri o koyu kıvamlı akıntı iniyor aşağı beyaz beyaz tabii sen bunu genelde diğer gebelikte oluşan akıntılardan ayırt edemediğin için farkedemiyorsun sonra ardından birkaç dk sonra su gelmeye başlıyor şekerimsi bir kokusu oluyor bu sıvının ve uygun pozisyon aldığında bu sıvının akışı duruyor,pozisyonunu bozduğunda akmaya devam ediyor ılık birşey idrar yapar gibi geliyor işte...

5. Konu Sahibi : Cerennn #5
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    ayyy bunlar ne biçim işler yaa arkadaşlar böyle...

6. Konu Sahibi : Cerennn #6
    canım neden ne biçim dedin..bu da allahtan gelen kadınlara bahşedilmiş bir özellik..bir bebek dünyaya getirmek için bu ne biçim dediğin şeylerin hepsini yaşaman gerekiyor..aksi halde bence hiç düşünme..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2014

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : Cerennn #7
    bence çok çok güsel bişey.eğer o su gelmese yada su bitse doğum o kadar zorlaşır hayatım.gebelik allahın mucizesi olduğu gibi suyun gelmeside allah tarafından uygun görülmüş.

8. Konu Sahibi : Cerennn #8
    benim suyumun gelme hikayesi çok komikti.tam doğum günümün olduğu gündü.eşimle sinemaya gidecektik.evdede biyandan banyoda şofben takılıyodu.eşim tamirciyle nalbura kadar gitti.bnede giyimdim dolanıyorum.bi baktım ılılk bişey akıyor.aaa altıma kaçırıyorum galiba dedim.üstümü çıkardım.ama kesilmek bilmiyo akıyo sürekli.o an jeton düştü bende.dışarı çıkıp üstkattaki teyzemlere bağırdım.suyum patladı suyum geliyo .... komşumda yandan koştu geldi hani nerde hangi boru patladı demezmi.?....ay aalhım ne gülmüştük.işin aslını anlatınca....
    hastanede dolanıp durmuştum.hoş bi duyguydu.ılık ılık bi su akıp duruyo.allah gerçekten çok büyük.insan oğlu için her türlü şeyi en ince ayrıntısına kadar yaratmış.o su olmasa doğumda çok zor olurdu.inşallah gene tadarım aynı güzel duyguyu.:CüvCüv: Pembe Panterinde dediği gibi bu bir mucize.ben hep derim kızım bana rabbimin verdiği en güzel hediye ve mucize.

9. Konu Sahibi : Cerennn #9
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    arkadaslar suyunuz gelmeye basladımı süreklimi akıyo yoksa arar aramı ve ped falanmı koyuluyo yani pedler kaldırırmı bu suyu yoksa bez falanmı koymak lazım merak ettimde biligilendirirseniz

10. Konu Sahibi : Cerennn #10
    benim suyum patlamamisti hastanede patlattilar ve resmen cesme gibi akti ama normal olsa nasil olur bilmem ara ara mi gelir yoksa sureklimi olur bilmiyorum

Sayfa: 1/2 12 SonSon