hcg 1000 lerdeydi:(

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
43
herkese merhaba geçenlerde yine başlık açmıştım 2 hafta önce bhcg değerim700 ken bisonraki hafta 1380 oldu adetim20 gün geçti ve sonrasında kanamam olunca dr a gittim adet oluyosun kesen kapalı düşük değil dedi ve adetin bitince gel gene kan testi yapalım dedi düşük riski olmasın diye yat fazlaq hareket etme dedi.Dün gene hcg bakıldı sonuç koca bi 0 tekrar normele inmiş kan değerim
peki bu yaşadıklarım neydi sizce 20 gün kendimi hamile sandım sağlık ocağı hamileyim diye vitamin bile verdi hastanedeki dr evet hamilesin dedi 3 haftalık dedi eee şimd nolcak herkese haberde verdik şimdi herkese şeeey çocuk aslında yok mu diycez.bu nasıl bir tıp hamile olduğumu başka nasıl anlıycam çok kötüyüm kızlar hiç böyle bişey duydunuzmu?

böylesi daha hayırlıymıştır mutlaka sıkma canını.bazen allah sakat doğacak çocukları kendiliğinden yok edermiş belki senin de öyle olmuştur.bu lafıda doktor söylemişti.benim lafım değil yani.

yokmu beni rahatlatacak kızlarrrr

düşük değil araştırdığım kadarıyla ama kimyasal gebelik galiba bunuda yeni öğrendim bugün hiç duymamıştım kimyasal gebelik filan

düşük yaşamışsın geçmiş olsun.kimyasal gebelikde kese görünmüyor olabilir pek blmiyorum ama.

Sonuçta kimyasal yada değil bir düşüğün olmuş geçmiş olsun.

Bundan sonraki hamileleiğinde progestan kullandırır doktorun düşüğe engel olsun diye.

genelde sağlıklı olmayan bebekleri vücut düşürürmüş erken dönemde canım.o yüzden içini ferah tut.

İnşallah bundan sonra bebeğine kavuşacağın bir gebelik yaşarsın

herkese merhaba geçenlerde yine başlık açmıştım 2 hafta önce bhcg değerim700 ken bisonraki hafta 1380 oldu adetim20 gün geçti ve sonrasında kanamam olunca dr a gittim adet oluyosun kesen kapalı düşük değil dedi ve adetin bitince gel gene kan testi yapalım dedi düşük riski olmasın diye yat fazlaq hareket etme dedi.Dün gene hcg bakıldı sonuç koca bi 0 tekrar normele inmiş kan değerim
peki bu yaşadıklarım neydi sizce 20 gün kendimi hamile sandım sağlık ocağı hamileyim diye vitamin bile verdi hastanedeki dr evet hamilesin dedi 3 haftalık dedi eee şimd nolcak herkese haberde verdik şimdi herkese şeeey çocuk aslında yok mu diycez.bu nasıl bir tıp hamile olduğumu başka nasıl anlıycam çok kötüyüm kızlar hiç böyle bişey duydunuzmu?

cnm bende senin yaşadıgına benzer yasadım.hamilelik çıkıyordu ama bebgi göremedi doktor hiç.en yakın ultras-onla bile bakıldı başka hastanede ama yok dediler.megerse o içimde döllenemeden düşüyormuş kanamalarım da adet gibi oldu zaten.muhtemelen senin de öyle oldu.gebelik oluşmuş ki hamile çıkmışsın.bence senin ki de benim gibi olmuş.soranlara da düştü demekten başka şansın yok cnm.öptüm

öncelikle geçmiş olsun cnm
bende aynı şeyi yaşadım.3 senedir bebek istiyorum.ve ilk defa idrar testinde 2 çizgi görmüştüm.
ve hcg değerimde 690 çıkmıştı.doktorum ve tahlil yaptırdığım yer hamilesin dedi.çıldırıcak gibi oldum.sevinçten ağlarken baygınlık geçirdim.
sonra kese görünmeyince tekrar test ve hcg değeri düşük çıktı.bende 5 gün hamileyim diye dolaştım.
sonra öğrendimki kimyasal gebelik yaşamışım.bende o ana kadar bilmiyordum böyle birşeyi
çok üzücü seni çok iyi anlıyorum.doktorumu değiştirdim ben hemen.çünkü beni uyarmalıydı.hamile gözüküyorsun ama bak birde böyle şeyler var demeliydi.
içimde koca bir boşlukşa kalakaldım öylece.:KK43:(
sende güçlü ol canım.başka çaremiz yok çünkü.
eğer çok ciddi bir problemin yoksa buna bile şükret.bizden çok daha kötü durumda olanlar var inan.
çalışmalara devam:)

slm arkadaslar bende beta 1000 çıktı ama son adet tarihime baktı dr 6 haftalık gebe olabilrsin dedi kese göründü ama bebek daha yok erken gebelik teşhisimi sizce çok merak ediyorum...

:emir_bebek:hanımlar aynen banada öyle oldu değerlerim çok yüksekti 4 haftalık hamile teşisi konuldu doktora gittim doktorda hamilesin dedi sonra ben hamileyim diye seviniyorum parça parça kan pıhtıları gelmeye başladı ve ömrümde ilk defa 12 gün adet oldum ilk kanamada acile gittim kimyasal gebelikte olabilir düşükde olmuş olabilir dedi arkasından ben kimyasal gebeliktir diye kafayı takmadım ama yaklaşık 1 sene yine ömrümde ilk defa 1 sene boyunca düzenli adet gördüm ben 1,5 yıldır kendime soruyorum acaba neydi diye üzülüyorum amam kanama ve sonrası hamilelik gibi aynı ilk çoçuğumdaki gibi olaylar yaşadım daha test yaptırmadan hamilelik belirtileri başladı testide tesadüf yaptırmıştım zaten :CüvCüv:ama hamile değilmişim doktor arkadaşım bazen bu tür olaylarda anne depresyona girmesin diye kimyasal gebelik diyormuş bilmiyorum ben anlamadım bu işten.....bende bana ne oldu bilmiyorum:kahve::roflol:

X