doğum sonrası kilolar

sedef20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
64
1
41
arkaşlar ben hamile kalmadan önce 50 kiloydum. doğuma 70 kilo ile gittim. doğumdan geldiğimde tartıldım. 58 kiloydum. ama 4 aydır bir kilo bile veremedim. çok üzülüyorum. sütümde öyle çok değil. hatta biraz problemli.her gün egzersiz yapıyorum. termal sauna şort aldım onu kulanıyorum. herbaliumdan aldığım keten tohumlu karışım ve bitkiözünü kullanıyorum. bir işe yaramadı. ne yapıcam nasıl kilo vericem bilmiyorum. önerisi olan var mı?

bende aynı dertten müzdaribim 52 ile hamile kaldım 67 ile doğurdum 59-60 arasında gidip geliyorum sütüm bol değil gece gündüz de yemek yiyorum egzersizede acıkçası gözüm kesmiyorr,kaldı kilocuklar napcaz şimdiiii

arkaşlar ben hamile kalmadan önce 50 kiloydum. doğuma 70 kilo ile gittim. doğumdan geldiğimde tartıldım. 58 kiloydum. ama 4 aydır bir kilo bile veremedim. çok üzülüyorum. sütümde öyle çok değil. hatta biraz problemli.her gün egzersiz yapıyorum. termal sauna şort aldım onu kulanıyorum. herbaliumdan aldığım keten tohumlu karışım ve bitkiözünü kullanıyorum. bir işe yaramadı. ne yapıcam nasıl kilo vericem bilmiyorum. önerisi olan var mı?

ya takıntı yaptığınız şeye bakın
ne olur sakın sizin kilonuzu ciddiye almıyorum gibi düşünmeyin asla
ben 5.hamileliğimde bir kız çocuğu sahibi olabildim
ben doğuma 106 kilo ile girdim
hamile kaldığımda 70 kg dim
doğumdan çıktıktıktan sonra yakşalık 21 gün boyınca aman sütün olmaz şunu ye aman bebk ememz bunu içle bir tartıldım 104 kiloyum
ya dedim ben 4 kg kız doğurdum bunun ek malzemeleri ile birlikte rahat 10 kg fark etmem gerekirken 2 kg fark etmişti
ha ben halen çabalıyorum ama yalan yanlış ve hemen verdirecek diyetlerle değil de uzun zamana yayarak ve direk yaşam şeklimi ve yeme kültürümü değiştirerek bunu başarmaya çaılışıyorum
çünki zamanındada bende çok saçma aç kalarak ve tek tip beslenerek yada hiç beslenmeyerek hızlı kilo verme çabasına çok girdim
sonuç
verilenler katlı bir şekilde geri alındı
kemik yaşı 60 a metabolık yaş 50 ye fırladı
o yüzden yayaş yavaş ve hareke dayalı zayıfla arkadaşım
8 kilo o kadar çok sorun olacak gibi değil

ben doğum yapalı 2 ay oldu.53 ile hamile kaldım.74 ile doğuma gittim.şuan 61 kiloyum.13 kilo gitti.inşallah ben de eski kiloma dönerim.yaz boyunca 3-4 kilo versem yeter.sonra yavaş yavaş veririm heralde.ama kilo vermek sabır işi.allah hepimize kolaylık versin.

:sm_cool::sm_cool:

canım benım 58 kıloyu neden dert edıyosunkı :))) bana yazık deılmı bıras ırı yapılıyım 75 kg ıle hamıle kaldım 103 ıle dogum yaptım suanda 89 kgmım benım canım yokmu :KK43:((( sen 58 kg dıye dert dıyosunnn ben 58 olsam varyaaaa :sm_cool: hersey saglık dogum yapalıda 2 ay oldu kıyafetlerımde olmuyo ona cok bozukuyorum ama bebegım 6 aylık olsun ELAMSİRKESİ VE BAL kullamanacım bısu bardagı ılık suyun ıcıne 1tatlı kasıgı elmasırkesi ve balı katıp ıcecegım gece yatarken ve sabahları bakalaım ıse yarıcakmı :)))) istiyosan bunu dene ama 58 kg fazla bı kılo deıl bence.....saglıcakla kall..

bende 57 kg ıle hamıle kaldım. hamıleyken 2 kg verdım 55 e düştüm. (6. ayınma kadar mıde bulantım ve kusmalarım oldu. hemde fazlasıyla) 69 kg ıle doguma gırdım. dogum sonrasında tartıldıgımda 60 kıloydum. oglum 3700gr dogdu ama 9 kılo nasıl gıttı hala anlamıs degılım. oglum sımdı 2,5 aylık ama malesef dogumdan sonra sut olsun bebegın rızkı kesılmesın dıye dıye 2,5 kg aldım. 62 kıloyum sımdı.bebegım 6 aylık olana kadar da rejıme grmeyı dusunmuyorum. bebegım en azından 6 aylık olana kadar bol bol meme emsin.zaten 6.aydan sonra ek gıdalara gecıcez. ozaman rejıme gırmeyı dusunuyorum.

57 kiloyla hamile kaldım,72 kiloyla doğuma girdim.şu an yine 57 kiloyum.hergün 2.5 litre su içtim.halada içiyorum.tavsiye ederim.özellikle sabah kalktığınızda kocaman bir bardak ılık su için çok işe yarıyor.

ben heleeee 49 kg hamıle kaldımveee 80 kgyle doguma gıttım ınanabılıyormusunuz 80 80....
ama su anda merak etıtıgınız sonuc dımııııı.....
benım sadece 2 kg kaldı verılıcek dpogum yapalı 6 ay olucak kendınıze takıntı yapmayın bence

bende 60 kilo ile hamile kaldım.78 kilo ile doğurdum.doğumdan hemen sonra 68 e indim.oğluşumda erken doğduğu için 2.500 doğdu.şu an 64 kiloyum.kilo alıp verme hızı her insanda farklıdır.dolayısıyla biraz sabırla ve zamanla verilmeyecek kilo yoktur.

Kizlar ben 66 ile hamiş kaldim 90 le doğurdum. Doğumdan sonrada çok hizli alip vermeye başladim olacak gibi değildi bende artik dikat ediyorum bakalim oğluşum 5 aya girdi bu arada.

bende 60 ile hamile kaldım 84 kilo ile doğuma gittim şimdi 74 kiloyum 10 kilom gitti doğum yapalı daha 14 gün oldu verielecek daha çok kilocuklar var....veririz inş...

kızlar bendede aynı sorun var 43 kiloyla hamile kaldım 65 kiloylka dogum yaptım 57 kiloyum 2 ay ince dogum yaptım cok kotu ya bu kilolar kıyafetlerş yeniledik hicbirsey olmuyorkı biran önce zayıflamak istiyom göbegimde duruyor sanki hamileyim gibi bunu eriten varmı bir yol gçsterin banada

ben heleeee 49 kg hamıle kaldımveee 80 kgyle doguma gıttım ınanabılıyormusunuz 80 80....
ama su anda merak etıtıgınız sonuc dımııııı.....
benım sadece 2 kg kaldı verılıcek dpogum yapalı 6 ay olucak kendınıze takıntı yapmayın bence

canım kilonu nasıl verdin anlatırmısın yaa. 30 kilo az değil. ben bir kilo bile veremezken sen 30 kiloyu nasıl verdin. birde kilo veren arkadaşlar kilolarını nasıl verdiklerini ayrıntılı olarak yazarlarsa hepimiz faydalanırız.

X