Bölgesel İncelme Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nazist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
56
0
yha benim bacaklarım çok kalın vücuduma göre ama zayıfım bazen 36 giyerim bazen 38 ama vücudumda çok bariz bi şekilde belli oluyo ve benim sinirime dokunuyo önerileriniz ne olabilir???yardımcı olursanız sevinirim....

Bende aynı durumdayım 36 belim ancak kalın bacaklı olduğum için 38 giyiyorum bacağımdan geçmio 36 beden..38 de belime kocaman geliyo sinir oluyorum yaa
yürüyüş yapıyorum,bisiklet çeviriyorum.. belim incelio bacaklarım sabit ,çıldırma derecesinde nefret ediyorum yaaaaaaÇok üzgünüm çoook

O artık sizin vücut yapınız bence.. egzersizlere rağmen incelmiyorsa yapılacak bişey olduğunu sanmıyorum.. Ama kozmetik satan yerlerde bu selülitler için olan inceltici kremler var 2cm 'e kadar incelttiğini iddia ediyorlar bi deneyin isterseniz..

Yani bacagın da erimesi için üst tarafın incecik olması lazım işte o zaman güzel duruyor

Yoksa üstte de hafif yağlanma varsa bacak daha da şişer

En iyisi bacak egzersizi

Bisiklet kas yapar;oldugundan kalın görünür.

Eritmeye kalkarsanız yağa döner daha da beter olur.

İnceltici kremler hem inceltip hem sıkılaştırıyormuş.. Ayrıca cildi de çok güzel yapıyomuş..

KIZLAR yine bu sitede vucut inceltmek için niveanın siluette (dogru yazmısımdır umarım)önermişlerdi bi arkadaş 3 cm inceldiginden bahsetmişti. isterseniz bi deneyin. ben şimdi selülit kremi kullanıyorum 2 haftadır 1 ayda saonuc veriyomuş görecem artık benimde üst bacaklarım kalın alta göre ama benim göbegim asıl sorunum cok sarkık malesef ne kadar zayıflarsam zayıflayım o sarkık görüntü deri yıgını kaybolmuyor. her giydigim badiden belli olmuyomu cok sinir bozucuuu

KIZLAR yine bu sitede vucut inceltmek için niveanın siluette (dogru yazmısımdır umarım)önermişlerdi bi arkadaş 3 cm inceldiginden bahsetmişti. isterseniz bi deneyin. ben şimdi selülit kremi kullanıyorum 2 haftadır 1 ayda saonuc veriyomuş görecem artık benimde üst bacaklarım kalın alta göre ama benim göbegim asıl sorunum cok sarkık malesef ne kadar zayıflarsam zayıflayım o sarkık görüntü deri yıgını kaybolmuyor. her giydigim badiden belli olmuyomu cok sinir bozucuuu[/

canım güle güle kullan ,,işe yarar inş sonucunu paylaşrsan sewiniriz tatlım ben de hergün bisiklet sürüyorum benmde bacak bölgem kalın ama allahtan orantılı kilo alıyorum bacaklarımı inceltmek istiyorum .bende almayı düşünüyorum ama işe yararmı acepp!???ben bide avonun selülit setini almıştım fakat çok spor yapardım hergün 1er saat sabah akşam olmak üzere toplm 2 saat spor yapardım bisiklet e binerdim her sabah yürüyüş(bence bacak egzersizi için en etkili spor yarım saat bile yetiyo ama düzeni olucak tabi)kızlar ve ben o yaz öle bi zayıflamıştımki 40 bedenden 36ya düştüm pantolonlarım olmuyodu artık yani demek istiyorumki bu kremleri tek bşına kullansanızda fayda etmiyo o kremi vücuda yedirip tekrar dışarı atmak gerekiyo kolay gelsin kızlar inş faydasını görürsünüz ..paylaşımlarınızı bekliyorum..a.s.

aynaya bakmaktan nefret eder oldum, bacaklarimin iç kisimlari çok kötü. Kilom 49 ama bacaklarim çok kalin duruyor, etim çok salik benim hiç siki değil spor yapsam sikilaşir ama nefret ediyorum spordan...

aynaya bakmaktan nefret eder oldum, bacaklarimin iç kisimlari çok kötü. Kilom 49 ama bacaklarim çok kalin duruyor, etim çok salik benim hiç siki değil spor yapsam sikilaşir ama nefret ediyorum spordan...

kalın durmasını istemiyorssan spor yapmak zorundasın bende nefret ediyorum spordan ama yapıyorum senağlama spor yapmadan incelten bşeyler bulursanız bana da haber verin yerimseniben

spor yapalimda ama bacaklar icin ne tür spor yapmak gerekiyor bilen varmi??? mesela bisiklet sürmek iyimidir ya daha kalinlasdirirsa??? bilgisi olanlar yazsin lütfen

spor yapalimda ama bacaklar icin ne tür spor yapmak gerekiyor bilen varmi??? mesela bisiklet sürmek iyimidir ya daha kalinlasdirirsa??? bilgisi olanlar yazsin lütfen

canım internetten plates videoları izleyebilirsin bacaklarını çalıştırıcak hareketlere bak platesin en güzel yanı kas yapmıyor eti sıkılaştırıyor topluyor ve bölgeyi inceltiyor kesinlikle tavsiye ederim ama düzenli olarak yaparsan sonuç alırsın. benim platesten öğrendiğim hareketler var göğüs kol ve omuz bölgemi çalıştırıyorum hergün düzenli olarak yaparım benim izlediğim videoda ki plates hocası 50 yaşındaymış kadın fıstık gibi göğüsler dimdik sütyen olmadığı halde hiç biyeri sarkmamış ve yüzüde genç duruyo erken yaşlarda başlayıp hayat boyu devam etmek lazım spor çok önemli ve sağlıklı beslenme...sengözlerimebaksanab

benimde tam tersi bi sorunum var.bacaklarım vücuduma göre zayıf.kalınlaştırmak için bi öneriniz yok mu yaa kilo alsam üst taraf şişiyo bacaklar duruyo öyle:KK43:

arkadaslar bendede basen sorunu var duz bır duvara basenlerı vurarak erıyebılecegini duymustum yapanlar cok ıddalı konusuyo ben sımdı denıyorum yenı basladım sonucu yazarım aranızda bılen varsa bana yardımcı olsun

Bu sorunun çözümü bende galiba..:) Bacaklarınızı şekillendirmek istiyorsanız pilatesi tavsiye ederim.Şekillendirmek istediğiniz bölgeye göre hareketinizi seçin ve haftada 3-4 gün yapmaya çalışın.Bir süre sonra şekillendiğinizi göreceksiniz.
Bacaklarım için hangi hareketi yapmalıyım derseniz şu an uzun uzun anlatmam biraz zor.Görmek lazım..Ben hareketleri youtubedan pilates diye aratarak bulmuştum.Şu an utube türkiyede yasaklı olsa da ztunnel vb siteler üzerinden youtube'a erişebilirsiniz.
Ben çok faydasını gördüm.Tavsiye ederim..

Bu sorunun çözümü bende galiba..:) Bacaklarınızı şekillendirmek istiyorsanız pilatesi tavsiye ederim.Şekillendirmek istediğiniz bölgeye göre hareketinizi seçin ve haftada 3-4 gün yapmaya çalışın.Bir süre sonra şekillendiğinizi göreceksiniz.
Bacaklarım için hangi hareketi yapmalıyım derseniz şu an uzun uzun anlatmam biraz zor.Görmek lazım..Ben hareketleri youtubedan pilates diye aratarak bulmuştum.Şu an utube türkiyede yasaklı olsa da ztunnel vb siteler üzerinden youtube'a erişebilirsiniz.
Ben çok faydasını gördüm.Tavsiye ederim..

arkadaslar belki bacaklarinizi mucizevi sekilde inceltmez ama bir onerim olacak,

aslinda bu bacaklarinizin neden kalin olduguna gore de ise yarayabilecek bir durum,

yani odem varsa eger ondan da kalin olabilir... ya da yaglanma var ise, yaglari eritmeniz gerekir...

eger bacaklarinizda odem var ise, bol bol bogurtlen cayi icin... bunun yanina gunde 1 defa da atkuyrugu cayi ekleyin... ama onu 1 defa icin cunku bobrekleri yorar daha fazlasi...

zamanla bacaklarinizin inceldigini, odemi attigini goreceksiniz...

eger bacaklariniz yagli ise, susam, tarcin ve adacayi yagini karistirin, olcusu de soyle olsun, 1 olcuye, yarim olcu adacayi, 1/3 olcu tarcin... yani olcu biriminiz misal bardak ise 1 bardaga, yarim bardak adacayi yagi, 1/3 bardak tarcin yagi gibi...

sevgiler... a.s.

yagli olan tarif, hergun surulecek ve eger vucut emmiyorsa 45 dk sonra yikanacak, emiyorsa, kendi haline birakilacak... :eek:

X