kızlar kasıklarım ağrıyor acaba hamile miyim?

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar kasıklarım bayağı ağrıyor adetime 2 gün var ama yarın sabah kalkar kalkmaz polikiliniğe gitcem plonol gebelik testi yaptıracağım sizce doğru sonuç veriiri mi?buğün limon testi yapcaktım ama evde limonyoktu.akşam olmak üzereyken yollara düştüm eşime bile söylemeden ama inanır mısınız saatlerce dolaştım bir sürü açık eczane gezdim ama hiç biri açık değildi.göğüslerim çok şişti ve bir sürü beyaz akıntı geliyor anlayamadım yarın öğreneceğim ama çok merak ediyorum...gamyoncuiremsu

canım acele etme bence.adetine daha 2 gün varmış.sonunda hayalkırıklığı yaşayabilirsin.biliyorum beklemek çok zor ama...inşallah herşey gönlünce olur canım...
bu arada bişi sormak istiyorum,limon testi nedir??

kızlar kasıklarım bayağı ağrıyor adetime 2 gün var ama yarın sabah kalkar kalkmaz polikiliniğe gitcem plonol gebelik testi yaptıracağım sizce doğru sonuç veriiri mi?buğün limon testi yapcaktım ama evde limonyoktu.akşam olmak üzereyken yollara düştüm eşime bile söylemeden ama inanır mısınız saatlerce dolaştım bir sürü açık eczane gezdim ama hiç biri açık değildi.göğüslerim çok şişti ve bir sürü beyaz akıntı geliyor anlayamadım yarın öğreneceğim ama çok merak ediyorum...gamyoncuiremsu

inşallah hamilesindir. bu arada limon testi nasıl yapılıyor kı bılgilendirirsen sevinirim...

inşallah hamişsindir.bende de öyle olmuştu.kasıklarımda ağrı için dr. gtimiştim.hastalktan korkarken bebiş var demişti.inşallah seninkide öyle olur.........

Limon testi nasıl oluyor?Benimde adetime 5 gün var,göğüslerim resmen çürük gibi acıyor ve şiş,karnım 5 aylık hamile gibi ve iştahım açıldı ben bunları maalesef adet belirtileri olarak yorumluyorum..Oysa bu ay bayağı ümitliydim:KK43:

LİMON TESTİ Şimdi limonu görebileceğiniz şeffaf bir kaba (afedersiniz) idrarınızı yapın ve üstüne bildiğimiz yarım limonu damla damla üstüne sıkın.
limon eğer dibe çökerse var
limon eğer yüzeyde kalırsa yok demekmiş.

Kızlar sabah polikiliniğe gittim doktora sordum dedi ki ne aceleniz var bir kaç gün bekleyin kan testi yaptırın.eczaneye gittim ACON GEBELİK TESTİ aldım ve ilk idrarımla yaptım önce tek çizgi çıktı elimi yıkadım sonra eşim ikinci çizgide çıkıyor bak dedi testi aldık pencerenin yanına gittik ve silik ikinci çizgi belirdi.2 dakikaya kadar ikinci çizgi netleşti.yani Allahıma şükürler olsun hamileyim.şükür namazı kıldım ve bütün kk cılar için dua ettim yüce rabbim hepimizin kucağına sapasağlam bebişler nasip etsin amin...

Kızlar sabah polikiliniğe gittim doktora sordum dedi ki ne aceleniz var bir kaç gün bekleyin kan testi yaptırın.eczaneye gittim ACON GEBELİK TESTİ aldım ve ilk idrarımla yaptım önce tek çizgi çıktı elimi yıkadım sonra eşim ikinci çizgide çıkıyor bak dedi testi aldık pencerenin yanına gittik ve silik ikinci çizgi belirdi.2 dakikaya kadar ikinci çizgi netleşti.yani Allahıma şükürler olsun hamileyim.şükür namazı kıldım ve bütün kk cılar için dua ettim yüce rabbim hepimizin kucağına sapasağlam bebişler nasip etsin amin...

canım senin adına çok sevindin. Allah olmayanlarada nasip etsin.a.s.

Canım tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. a.s.

LİMON TESTİ Şimdi limonu görebileceğiniz şeffaf bir kaba (afedersiniz) idrarınızı yapın ve üstüne bildiğimiz yarım limonu damla damla üstüne sıkın.
limon eğer dibe çökerse var
limon eğer yüzeyde kalırsa yok demekmiş.

aaaa ne ilginççç kııızzz.:1shok:sagol valla kesin mi bu yani ALLAH ALLAH.bi deneyelim valla bee ne kaybederiz.limonu kaç damla damlatmak gerekiyo acaba:uhm:yarım limon mu sıkasak.sırnaşık şey

anaaaaa!!simdi okudum cnmmm.çok sevindim.hadi hayırlısı olsun ah canım benimm.darısı olmayanların basına.ALLAH BAGIŞLASIN SİMDİDEN:dance::dance::dance:

aaaa ne ilginççç kııızzz.:1shok:sagol valla kesin mi bu yani ALLAH ALLAH.bi deneyelim valla bee ne kaybederiz.limonu kaç damla damlatmak gerekiyo acaba:uhm:yarım limon mu sıkasak.sırnaşık şey

yarım limona tam idrar limonlar üstte kalırsa negatif altta kalırsa pozitif.ama en karantilisi idrar gebelik testlerini sabah yapmak.sulandırılmamış ve iyice beklemiş idrarla bakalım yarın devlet hastanesine giitcem başka ne istesem ki kan testi dışında bilgisi olan arkadaşlar yardım.:sm_cool:

gözün aydın canım allah sorunsuz bir hamilelikten sonra kucağına almayıda nasib etsin inşallah...

canım çok sevindim inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin...
benimde bugün adet günüm daha olmadım ha diyeceksiniz bir kaç gün bekle diye benim adet olmadan 2/3 gün önceden hep lekelenmelerim gelir onlar bile yok ortada. bende şüpheleniyorum şu dediğin limon testini yaptım bilmiyorum ne derece doğru ama dibe çöküyor inşalah benimde bebişim geliyordur ....
neyse tekrar tebrik ederim canım... gözün aydın senin adına çok sevindim.

X