Erken Hamilelik Belirtileri

bakalım bi ceserat belki kan testi yaptırırım ama bilmiyorum ben çıkıyorum yoksa evde kafayı ii ce yicem hadi gelince kpnuşuruz byby

en iyisini yaptın valla git dolaş azıcık düşünme varsa vardır zaten düşününce kendiliğinden olmuyor. yorma kendini

kızlar benim vücut sıcaklığım 36,8 den aşağı düşmüyor ama yaklaşık bir haftadır böyleyim ya bu belirti olabilir mi sizce?

arkadaşlar mrb ben geçen ayda bisürü belirti görmüştüm hatırlarsınız belki sonra kan testi yaptırdım sonuç 0.01
21 temmuzda adet oldum 28 günde bir oluyorum bugün test yaptırdım sonuç 4.99 sizce durumum nedir[/QUOT
kızlara.s. benin adet 17 ağustostu hala olmadım ne dersiniz sizce hala umut varmı

uslüb inşallah hamilelik haberini alırız allah yardımcın olsun. stresten uzak durmaya çalış.
ya bende mi gitsem acaba doktora kafam karışık ama yok ya daha tam deneyemedik bile çalışmalar yetersiz sanırım:))

Son düzenleme:
gülberacım bence hamilesin...benım de kan testımde 2 deger cıkmıstı adet tarıhımden 1 hafta önce yaptırmıstım...adet tarıhımden 4 gun sonra yine yaptırdım 72 cıktı 5 haftalık hamişmişim..yanı hamıleysen deger gunden gunu yukselıyomus. olmazsa sen yıne yaptır derim...haberlerini beklıyoruz

Arkadaşlar geldim.10 gün sonra çıkacakmış sonuçlar.Tüp bebek ve mikroenjeksiyon yaptıracak tüm herkesin bu testi ( genetik tanı testi ) yaptırması gerekiyor.Hatta tüm bebek sahibi olmak isteyeceklerin ...

Arkadaşlar geldim.10 gün sonra çıkacakmış sonuçlar.Tüp bebek ve mikroenjeksiyon yaptıracak tüm herkesin bu testi ( genetik tanı testi ) yaptırması gerekiyor.Hatta tüm bebek sahibi olmak isteyeceklerin ...

canımcım geçmiş olsun çok,ben de 6 haftalık hamileyim ama genetik tanı testini hiç duymadım doktoruma bahsetmedi biraz anlatabilirmisin canım herkesin yaptırması mı gerekiyomuş..

gülberacım bence hamilesin...benım de kan testımde 2 deger cıkmıstı adet tarıhımden 1 hafta önce yaptırmıstım...adet tarıhımden 4 gun sonra yine yaptırdım 72 cıktı 5 haftalık hamişmişim..yanı hamıleysen deger gunden gunu yukselıyomus. olmazsa sen yıne yaptır derim...haberlerini beklıyoruz

yaptırmaya korkuyorum hadi diyorum adet tarihim birazdaha geçsin ama inş hamişimdir

canımcım geçmiş olsun çok,ben de 6 haftalık hamileyim ama genetik tanı testini hiç duymadım doktoruma bahsetmedi biraz anlatabilirmisin canım herkesin yaptırması mı gerekiyomuş..

Erkek problemli durumlarda yaptırılması faydalıymış..birazdan bununla ilgili konu açacağım.
(En önemli erkek infertilite nedenlerinden birisi olan Y kromozom mikrodelesyonlarını taşıyan kişiler genellikle fizik muayenede normal olup, bazı vakalarda küçük testis ve/veya kriptorşizm görülebilmektedir. Sperm incelemesinde azospermi ve hafif/ılımlı/şiddetli oligospermi saptanabilmektedir.)

ben 35 günlük evliyim.Evlendikten 5 gün sonra normal bi şekilde regl oldum ama bu ay 3 geçti ve korunmadan dışa boşalma yönetemini kullandık :KK43: çok dikkat ettik ama çok korkuyorum bebek için çok erken.Aranızda buna benzer kazalar yaşayan varmı lütfeennn ...:KK43:

ben 35 günlük evliyim.Evlendikten 5 gün sonra normal bi şekilde regl oldum ama bu ay 3 geçti ve korunmadan dışa boşalma yönetemini kullandık :KK43: çok dikkat ettik ama çok korkuyorum bebek için çok erken.Aranızda buna benzer kazalar yaşayan varmı lütfeennn ...:KK43:

ben yaşamadım ama çevremde yaşayanlar var.

yeni evlilerde adet günlerinde oynama olur sanmıyorum hamiş olduğunu içini rahat tut haa ama imaknsızmı değil tabiiki 3 gün geçtiyse idrar testi yapabilirsin yada direk bhcg ama dediğim gibi sanmıyorum

kızlar ben cok kötüyüm bugün 4 haftalık olduğunu öğrendim haftaya cuma alcaklar ben napım eşim kesın kararlı söylüyecek sözüm yok çok üzgünüm .............

X