Erken Hamilelik Belirtileri

kızlar ben cok kötüyüm bugün 4 haftalık olduğunu öğrendim haftaya cuma alcaklar ben napım eşim kesın kararlı söylüyecek sözüm yok çok üzgünüm .............

merhaba kızlar.arkadaşım kocanı ikna etmeye çalışsan o gün gelene kadar.ya aldırırken bir terslik olurda bir daha asla çocuk sahibi olamazsan.bence çok iyi düşünün herşeyde vardır bir hayr.biz istiyoruz kaç yadır uğraşıyoruz olmuyor Allah sana böyle bir güzelliği nasip etmiş bunun kıymetini bilin.

kızlar ben cok kötüyüm bugün 4 haftalık olduğunu öğrendim haftaya cuma alcaklar ben napım eşim kesın kararlı söylüyecek sözüm yok çok üzgünüm .............

Bu ilk bebegin bence aldırma. Yinede sen bilirsin ama olabilecek komplikasyonlar ilerde anne olmanı engelleyebilir. Birak dogsun bebecik....

kızlar benim vücut sıcaklığım 36,8 den aşağı düşmüyor ama yaklaşık bir haftadır böyleyim ya bu belirti olabilir mi sizce?

Adet gecikmen varsa ve vucut ısın düşmüyorsa hamile olma ihtimalin var. Regl gununuz yaklastıgında vucut sıaklığı düşer. 36.4 veya 36.3 deceye kadar. Vucut sıcaklığı salgılanan progeston hormonu nedeni ile biraz yuksktir. Bildiğiniz gibi bebek için progesteron hormonu cok onemlidir. Bebeğin gelişmesi tutunması açısından.

burada bi çok insan anne olabilmek için nelere göğüs geriyor kimi ameliyat oluyor kimi defalarca aşılama ve tüp bebek yaptırıyor kimi yıllarca bekliyor bir bebek çzlemi ile tutuşuyor bak rabbim sana bu sıkıntılara katlanmadan tez zamanda nasib etmiş bebeğini inan senin yerinde olmak isteyen o kadar insan vardır ki eşine hamileyim diyebilmeyi isteyen ve hayal kuran bunlardan biride benim.B u tabi kide eşinle senin kararın ama ben kıymayın derim belki birdaha anne olmama imkanında olabilir biliyorsun ALLAH yardıcın olsun:Saruboceq:

karşımdaki en katı eş bile olsa çocuğum için sonuna kadar mücadelemi verirdim gerekirse çocuğumun hem annesi hem babası olurum çünkü bikere ilk gebelik ve arkadaşların dediği gibi bidaha anneliği tadamayabilirsin ikincisi veren Allah bereketiyle rızkıyla hayırıyla verir belkide sizin ummadığınız bir güzellik sunacaktır size yani uzun lafın kısası sonuna kadar mücadeleni ver en azından o kabullenmesede tek başına gerekeni yapacağını hissettir bak o zaman eşin eğer gerçekten seni seviyorsa kabullenecektir yok hala aynı kafadaysa kızma arkadaşım ama eşinde bazı duygular eksik diye yorumlarım hakkında hayırlısı neyse o olsun ama yapma yavruna kıyma nette açıp kürtaj videolarını izleyin resmen psikoloji bozuyor açta bi izle bak seninde yavruna neler yapacaklar eşinede izlet çok üzüldüm çok bizler neler yapıyoruz Allah bize versin diye ne hallere ne şekillere giriyoruz ama neyse ama işte....

arkadaşlar mrb ben geçen ayda bisürü belirti görmüştüm hatırlarsınız belki sonra kan testi yaptırdım sonuç 0.01
21 temmuzda adet oldum 28 günde bir oluyorum bugün test yaptırdım sonuç 4.99 sizce durumum nedir[/QUOT
kızlara.s. benin adet 17 ağustostu hala olmadım ne dersiniz sizce hala umut varmı

Bence testi 2 gün sonra tekrarla biokimyasal hamilelik olabilir. Biokimyasal hamilelik demek yumurta dollenir rahime yerlesir ama gelisimini devam ettirmez yani gebelik sonra erer. deger 5-20 arası ise biokimyasal hamilelik 20 den buyukse ve 2 gunde bir yapılan testlere hormon sevyesi 2 katına cıkıyor ise hamilesin demektir.

ya korkuyorum yine olmayacak diye şimdi dışarı çıkcam ama aklımdan hiç çıkmıyor nasıl unutcam ki belirtiler zaten adet belirtisi ile aynı ve bende bütün belirtiler var adetim bgn yada yarın olması lazm ama ben 1 haftadır belirtilerle yaşıom

Kendine işkence yaparak olası bir hamileligin varsada bunu riske atıyorsun. Stress düşüge sebeb oluyor. Bence git bir kan testi yaptır sonucu guzelce al. Eğer hamileysen ne mutlu sana değilsende üzülme bir sonraki denemeye bırak ve kafandan at her ay hamilemiyim değilmiyim diye işkence yapma kendine. Yazık sana... Stress hamile kalmaya büyük engel bunu bana doktorum söyledi.

cnım allah kolaylık versın ama esini anlamıyorum kendi kanından canından olana nsıl kıyar ben hamıle kalabılmek için herseyımı verırdım kac aylardır ugrasıyoruz Nolur tekrar konuş eşinle ama sende istemiyosan bilemem belkı bole bı şans bıdaha elıne hıc gecmiycek ltfn iyi düşün allah kolaylık versin:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bence testi 2 gün sonra tekrarla biokimyasal hamilelik olabilir. Biokimyasal hamilelik demek yumurta dollenir rahime yerlesir ama gelisimini devam ettirmez yani gebelik sonra erer. deger 5-20 arası ise biokimyasal hamilelik 20 den buyukse ve 2 gunde bir yapılan testlere hormon sevyesi 2 katına cıkıyor ise hamilesin demektir.

canım benim testi yaptığım 1 hafta oldu yani adetten5 gün önce yaptırmıştım şimdi durumum nedir bilemiyorum

kasık ağrısı ve akıntı dışında hiçbir belirtide yok

Valla goguslerinde ve bacaklarında damarların belirgilestiyse goguslerinde sisme ve uclarında hafif kararma varsa hamile olabilirsin birde vucut sıcaklığını her sabah olc birde 2. testi yaptır. Kesi sonucu alırsın...

göğüs uçlarım kararmadı ama göğüslerimde damarlar ve kabarcıklar var 10 gündür
onun için bi umut gidip test yaptırdım ama negatif dediler
şimdide korkuyorum ya yaptırır yaptırmaz adet olursam diye

stresle yaşamaktansa yaptır kurtul hem gelecek aya toparlarsın kendini başlarsın çalışmalarına böyle nereye kadar arkadaşım belkide hamişsin ve kendini strese gömüp duruyorsun sana değilse bile en azından bebişin varsa ona yazık yapma lütfen

stresle yaşamaktansa yaptır kurtul hem gelecek aya toparlarsın kendini başlarsın çalışmalarına böyle nereye kadar arkadaşım belkide hamişsin ve kendini strese gömüp duruyorsun sana değilse bile en azından bebişin varsa ona yazık yapma lütfen

geçen ay acayip strestim hamilelikle alakalı hangi belirti varsa hepsini yaşadım bu ay stresli değilim neyse çok acil çağırıyolar iyi akşamlar daha sonra bilgilendiririm sizi

kzlar bu belirtilerden bahsetmişken ben adet olmadan önce ateşim düşmüyor yanıyorum cayır cayır göğüslerm şişiyor 10 gün önceden bacaklarım ağrıyor felaket ve damarlarım çıkıyor sonrada adet oluyorum o yüzden takılmayın belirtilere çok kafa yordum ben ama yoksa yok. her zaman bekleyin adet geçmesini. gerçi sorun bakalım ben yapabiliyormuyum ama bu ay dinlemiyicem kendimi:)

X