Erken Hamilelik Belirtileri

benim genelde adetimden 5 gün öncesinde ateşim yüksek olur ama bilmiyorum adetin çok öncesinde yada sonrasında hiç ölçmedim. valla ben hamilelik belirtilerinin çoğunu yaşayıp sonra adet oluyorum midem bulanmıyor başım dönmüyor ama ağrı sızı çok oluyor kasıklarım ağrıyor göğüslerim bacağım heryerim kısacası sonra pat diye adet oluyorum gerçi bu ay hepsini daha fazla yaşadım üstelik erken geldi bu ay gariptim bi daha ki aya bakıcaz:)

baktım resimlere hayırlısı inşallah hamişsindir ama artık düşünme çok yordun kendini zaten öyleysen cuma günü seviceksin değilsende bir daha ki ay inşallah. bu arada bence sen cumaya kadar internette ilişkini kes çünkü ben okudukça hamile olduğumu düşünüyorum:)) hatta adet olunca bile inanmıyorum:))

benim genelde adetimden 5 gün öncesinde ateşim yüksek olur ama bilmiyorum adetin çok öncesinde yada sonrasında hiç ölçmedim. valla ben hamilelik belirtilerinin çoğunu yaşayıp sonra adet oluyorum midem bulanmıyor başım dönmüyor ama ağrı sızı çok oluyor kasıklarım ağrıyor göğüslerim bacağım heryerim kısacası sonra pat diye adet oluyorum gerçi bu ay hepsini daha fazla yaşadım üstelik erken geldi bu ay gariptim bi daha ki aya bakıcaz:)

Bu belirtiler adet öncesi belirtilerdir ve bütün bayanlarda olur. Ancak bazı belirtiler her ay oldugunuzdan farklı olabilir. Mesela bende hic kasıklarımda bıcak saplanıyormuscasına ağrı hissetmemiştim. Gögüslerimde ve bacaklarımda damarlarım belirginleşmezdi. karında şişlik ve sertlikte olmazdı ve reglime 1 gün yada saatler kala ateşim düşerdi bu defa düşmedi. Daha sonraki aylarda kendini kontrol et farklı şeyler olursa anlayabilirsin.

valla edicem bende merak ettim şimdi garip geçen ay acaiptim zaten ondan sonra üye oldum siteye 15 gün öncesinde bacaklarım ağrımaya başladı ve sanki varis olmuş gibi çıktı damarların 10 gün öncesinde göğüslerim şişti dokunamıyordum bile sonra akıntı başladı kasıklarım ağrıdı vee sonuç malum:))

valla edicem bende merak ettim şimdi garip geçen ay acaiptim zaten ondan sonra üye oldum siteye 15 gün öncesinde bacaklarım ağrımaya başladı ve sanki varis olmuş gibi çıktı damarların 10 gün öncesinde göğüslerim şişti dokunamıyordum bile sonra akıntı başladı kasıklarım ağrıdı vee sonuç malum:))

Akıntının rengi kıvamıda farkeder mesela regl olmaya yakın su gibidir sonra akıntı incelmeye arkasındanda Regl semptomları devreye girer üşüme kasıklarda sancı agrı değil ve bir müddet sonra kanama başlar. Bazende gebelik oluşur bütün belirtiler yaşanır ama rahime yerleşemeden atılır. Çünkü embriyo kalitesi kötü ve hatalı ise ise vucut onu kabul etmez ve implementasyon olmadan atar. Bu nedenle regl gecikmesi olmadan kendinizi strese sokmayın. Bazal vücut ısınızı düzenli olarak ölçün size bilgi verir. Regl gününüze kadar ölçün ve not alın. Sabah uyandıktan sonraki bazal vücut sıcaklığınız. Hep aynı yerden ölçün yani koltuk altı yada ağız.

cANIMMM bende bgn değişiklikler var sen anlarsına.s yumurta akı gibi akıntım gelmeye başladı kasıklarımda agrı var birde sürekli gazım ve idrarım varmış gibiyim

canım umutlanmanı istemem ama hamile olabilirsin bendede buna benzer belirtiler olmuştu adet olacakmışım gibi olmuştu ve akıntım beyaza dönüşmüştü çünkü adete yakın akıntının rengide koyulaşır ya ben ordan şüphelenmiştim ben 7 gün beklemiştim test için hayal kırıklığına uğramamak için en az 3 gün bekle test için canım sonuç yanıltabilir..

bu ay yumurtlama gününü biraz boşladık.o yüzden bu ay fazla bir beklentimde yok.güzel Allahım beklentide olan herkese bu güzel haberi duymayı nasip etsin(AMİN)

arkadaşlar yumurtlama günü dışında hamile kalma olasılığı var mıdır sizce?

İnternette okumuştum. Hani halk dilinde ceketini atsa üstüme hamile kalıyorum derler ya. Bunun sebebi; Bazı kadınlar 1 ayda farklı zamanlarda bir kac kez yumurtlarmış. Benim bir arkadaşım vardı onun öyleydi regline 2 gün kala eşiyle birlikte olmuş ve o ay hamile kalmıştı. Üstelik eşi o ay şehir dışındaymış ve o ay sadece bir kere birlikte olmuşlar.

İnternette okumuştum. Hani halk dilinde ceketini atsa üstüme hamile kalıyorum derler ya. Bunun sebebi; Bazı kadınlar 1 ayda farklı zamanlarda bir kac kez yumurtlarmış. Benim bir arkadaşım vardı onun öyleydi regline 2 gün kala eşiyle birlikte olmuş ve o ay hamile kalmıştı. Üstelik eşi o ay şehir dışındaymış ve o ay sadece bir kere birlikte olmuşlar.

birazda şans işi galiba canım.Allah nasip ettiyse bir defa bile yetiyor hamile kalmak için.bizlerde Allahın bizede nasip etmesini bekleyenlerdeniz.Allah hepimize bu duyguyu yaşamayı nasip etsin.sanada kolay doğum ve yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

maşallah... bi de biz hamile kalsak...

çok istemiyceksin bişeyi zaten! çok isteyince bi engel çıkar hep...

ben artık fazla düşünmüyorum. kısmet ne zamansa artık...

maşallah... bi de biz hamile kalsak...

çok istemiyceksin bişeyi zaten! çok isteyince bi engel çıkar hep...

ben artık fazla düşünmüyorum. kısmet ne zamansa artık...

bu ay fazla takmıyoruz o nedenle yumurtlama gününü boşladık.en azından psikolojik olarak rahatım.hamilelik beklemiyorum ama olursa da sürpriz olucak.Allah herkesin gönlüne göre versin kimseyi fazla uğraştırmasın

bence yaptır benımde oyle olmustu ...inş beklediğin gb olur hersey ...bak şimdi bende cok merak ettım :)) hadı hayırlısı

ben buradyım ... ya msj kısa olunca kabul etmiyor yazıcak bi şey bulamıyosak napalım( iyi uzatmış oldum)

ben buradyım ... ya msj kısa olunca kabul etmiyor yazıcak bi şey bulamıyosak napalım( iyi uzatmış oldum)

sorma yaa bende uyuz oluyorum bazen cevapları kısa tutuyoruz kısa olduğu için kabul edilmiyor.illaki destan gibi döktürücen

bizimde çoğu ay kaçıyor yumurtlama tam anlamadım ama eşim karar veremedi galiba henüz yada kafası karışık yada stresli:) ama bu ay karalıyım bide tatil ayarladım:)

X