Erken Hamilelik Belirtileri

kızlar ben haka adet olmadım bu ay yine söktürücü kullancam galibaaa:KK43:(((((((((((((

Ben bu topiğe arada bir bakıyorum..
Yazdınmı bilmiyorum ama, cuma günü test yapacaktın.
Negatifmi çıktı, o yüzden mi gene adet söktürücü diyorsun??

perşembe kan testi yaptım negatif çıktı aslında alt karında şişme var midem falan bulanıyor ama yok artık biliom yani açıkcası belirtiler devam ettikçe boş gebelikten korkmayada başlıyorum

kızlar pek yeri değil ama anlatmak istedim lütfen okuyun yeni bir terlik çıkmış fitflop diye ben kullanıyorum yürürken kan dolaşımını hızlandırıyor kasları çalıştırıyo ve en önemlisi varis ve selülit oluşumunu engelliyor be kullanıyorum ve inanılmaz bir şey resmen kasların çalıştıgını anlıyorsunuz nerden mi bacaklarınız agrıyor ilk 1 hafta nerelerde satılıyor derseniz istinyeparktan aldım ben cho mağazası anlaradada varmış cepa da ist birde capacıty de şiddetle tavsiye ediyorum zaten gazetelerden görmüş olabilirsiniz

öncelikle herkese iyi geceler benim sorum olacak adetim 21 inde ama hala olmadım 18 inde test yaptım kan tahlili,
ama negetif çıktı.hala adet olmadım şu an 4 gün gecikti normalde hiç gecikme olmazdı
tahlil sonucu yanlış çıkmış olabilirmi

canim bazen gecikme olabiliyor adette ne kadar duzenli olursa olsun.benimde çok duzenlidir ama hamile kalmadan onceki ay 5 gun geçmisti ve ben çok umitlenmistim.ama sonra oldum.ote yandan ben son adet gunume 8 gun kala hamile kalmisim doktorum oyle soylemisti.seninde oyle olduysa eger belki henuz kana geçmemistir.insallah hamilesindir.ama gununuz geçmeden test yapmayin arkadaslar sonra boyle kafaniz karisiyor.canim umarim hamilesindir.hersey gonlunce olsun.

kıslar ii pazarlar nasılsınıs gorusmeyelı
brıslıng cnm henus donmedın tatılden sanırım
üslub senınlede karsılasamıyorus cnm umarım hersey yolundadır
bende beklemedeyım kıslar 4 gun kaldı bakalım bu ay melegım sıkı sıkı tutunmusmu
rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın:Saruboceq:

kıslarrr hani benim kan testi negatifti de adetim 1 gün geçince yapmıştım ama bgn 4 gün bitti hala olmadım midem acayip bulanıyo reflü gibiyim acaba diom ya hala umut varr galibaaa:))) :KK43:((

CAnim kan testi ozellikle adetin gunu gecince yapildiginda kesin sonuc verir diye biliyorum ama yanlislik olma olasiligida olabilir belki..
Yarina kadar gelmezse gene yaptir istersen emin olmak icin..Midende fenaymis zaten
hayirlisi bakalim

kıslarrr hani benim kan testi negatifti de adetim 1 gün geçince yapmıştım ama bgn 4 gün bitti hala olmadım midem acayip bulanıyo reflü gibiyim acaba diom ya hala umut varr galibaaa:))) :KK43:((

vucut ölçüm 36.9 acaba diyorum ama öle fenayım ki mide bulantısı baş dönmesi mide yanması ve idrara çıkma aşırı derecede yarın degilde salı günü randevum var bakalım kısmet

CAnim hayirlisi olsun sali gunu rahatlican o zaman ins oyle yada boyle.Ama ins hamissindir seker

vucut ölçüm 36.9 acaba diyorum ama öle fenayım ki mide bulantısı baş dönmesi mide yanması ve idrara çıkma aşırı derecede yarın degilde salı günü randevum var bakalım kısmet

:çok üzgünüm:meraba arkadaşlar ben yeni bir üyeyim.bizde 3 yıldır çocuk özlemiyle yanıyoruz.Allah'ım herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.1 gün önce test yaptım bhcg yani 3.57 çıktı dahada adetime 5-6 gün var çok ümitlendim sizce ümitlenmelimiyim ama şu an karın ağrım ve bel ağrım var.hiç gebelik yaşamadığım için anlayamıyorum belirtileri.inanın öyle çaresizimki her ay bi ümit diyoruz ama ümidimizde azaldı

Çok erken yaptırmışsın canım, sana ümitlenme diyemem çünkü bende bir ümit peşindeyim Allah insanı ümitsiz bırakmasın.
Bekleyeceksin beklemekten başka çare yok. Belirtiler kişiden kişiye değişiyor.

çok erken yaptırmışsın canım, sana ümitlenme diyemem çünkü bende bir ümit peşindeyim allah insanı ümitsiz bırakmasın.
Bekleyeceksin beklemekten başka çare yok. Belirtiler kişiden kişiye değişiyor.

arkadaşim herzaman sifir çikiyodu doktor hormon testleriyle beraber bhcg de istedi tesadüf bu ya oda 3.57 çikti şaşirdim ama kafamda çok karişti

cnm ya inş hamişsındır yaaa benımde 4 gunum kaldı sabretmeye calısyorum reglım gecmeden test yapmayacagım benımde atesim 36,8 ıle 37 arası seyredıyo...
salı gunu inş gusel haberler verırısın bıse ama bıras daha sakın olmaya calıs stres yapma kendını daha ii hıssdersın a.s.

stres değilde bgn temizlik yapim dedim bir odayı sildim ve bittim acayip midem bulandı ondan önce hiç düşünmüyor hatta adet olim die söktürücüye başlasammı diodm ama şimdi beklicem muane olduktan sonra dr versin ne yapacaksam kim bilir belkide tansiyonum düşüyo sıcaktan

kızlar ben hala adet olmadım bugün gecikeli 5 gün oldu adetime 4 gün kala kan tahlili yaptırmıştım negatif çıkmıştı ateşimde 37.1 durum nedir sizce yarın tekrar tahlil yaptırsammı acaba ne olur hızlı cvp beklıyorm

X