Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım yandı ve koparak dökülüyor.Nasıl düzeltirim?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
:a015::a015:kızlar ne olur banada yardım edın .saçlarım çok kotu oldu kızıldı saçlarım açtırdım sarıya dondum sonra yıne açtırmak zorunda kaldım çunku kızılı kusmadı saçlarım.. we açtırdıgım zaman saçlarım hep yandı şimdi kısacık kestırdım.saçlarım resmen kopuyo..şuan halıs zeytınyagı badem yagı we bepanten kullanıyorum ne olur bana da yardımcı olun cwp larınızı beklıyorumm kızlar benı yanlız bırakmayınsenağlamasenağlamasenağlama

ayy canım benım saclarının hemen ve cabuk uzmasını ıstuyosan yılasn yagını surr vede kopmamasını ıstıyosan badem yagına ve zeytınyagı yumurta bal karıstır saclarına uglua masaj yaparakhem prlak olur hemde saglıklan uzar canım benden ancak bukadarcuıkkk uzulmee canım koku sende yıne cıkar aynı sey basıma 2 ay once geldıgımnden senı anlayabılıyoruımö su an ıyı saclarım fakat dedıklerımı yap kıksa surede yılan yagı hızla sacı uzatıyoooo sevgıyle kal anım

cnm aynı olay basıma geldı. kestırmek zorunda kaldım ama ben sıyahtan sarı yapmak ıstemıstım neyse sakın saclarına elleme yanı boyama bolca bakım yap mesela cok cok az çam terebentın ,badem ,hınt , susam ve zeytınyagını karıstır sür saç diplerine. ben bunu yapıorum cok guzellesıo saclarım baska dersen haftada bı kac defa saclarını sadece zeytınyagı sür oda cok ıı gelıyor ve 2ayda bır saçındakı kırıkları aldır derm ben kestırmezsen uzamıomus cunku ii gunler

canım üzüldüm keşke ellletmeseydi hiç bi fikrim yok

canım bende herşeyı yapıyorum okadar bakım yapıyorumkı anlatamam neyse canım önerın için teşekkur edrım

bacım benı yanlız bırakmadıgın için ben sana teşekkur ederım ben tek kızım oyuzden sen benım bacımsın.burdakı herkez sızlerı çok sewıyorum canlarrrr

:a015::a015:kızlar ne olur banada yardım edın .saçlarım çok kotu oldu kızıldı saçlarım açtırdım sarıya dondum sonra yıne açtırmak zorunda kaldım çunku kızılı kusmadı saçlarım.. we açtırdıgım zaman saçlarım hep yandı şimdi kısacık kestırdım.saçlarım resmen kopuyo..şuan halıs zeytınyagı badem yagı we bepanten kullanıyorum ne olur bana da yardımcı olun cwp larınızı beklıyorumm kızlar benı yanlız bırakmayınsenağlamasenağlamasenağlama

Allah şifa versin canım

ayy canım benım saclarının hemen ve cabuk uzmasını ıstuyosan yılasn yagını surr vede kopmamasını ıstıyosan badem yagına ve zeytınyagı yumurta bal karıstır saclarına uglua masaj yaparakhem prlak olur hemde saglıklan uzar canım benden ancak bukadarcuıkkk uzulmee canım koku sende yıne cıkar aynı sey basıma 2 ay once geldıgımnden senı anlayabılıyoruımö su an ıyı saclarım fakat dedıklerımı yap kıksa surede yılan yagı hızla sacı uzatıyoooo sevgıyle kal anım

ya arkadaslar kusura bakmayin ama forumda cok sık gormeye basladim da yazamadan edemedim, ne kadar dusuk cumleler kullaniyoruz ve de harflerin bazilarini yazmayarak anlam karmasasi yaratiyoruz :KK43: turkce karakter kullanmamak belki bir yere kadar dogru, -ki ben de herkes goruntuleyebilsin diye turkce karakter kullanmam, ama, "cabuk uzmasını ıstuyosan yılasn yagını surr", "uglua masaj yaparakhem prlak olur hemde saglıklan uzar" seklinde kullanimlar da biraz abarti olmuyor mu :çok üzgünüm: :enbuyukkk:

bende sacımı siyahtan actım kuaför yıpranma kuruma yanma vs.. konular için loreal absolut repair önerdi.. fiyat sormadım etmedim ama kullan varsa yorum yazsın kullanmadım cünkü.. arkadasım sende bakım kürleri falan dene bence..

amın canım walla bı çozum en sonunda sıfır yaptırıcammm

ya evt ısıl-ısıl onu her kuafor onerıo galıba.bana da ıkı kuafor onerdı.sampuan krem maske 150 ytl dedı.ama bırı vıcdanlydı allahtan sadece kremı yeter sana dedı.dıerlerı hıkayeymıs yanı.aslında onun ıcın ayrı bı konu acabılırz.gercı markaya ızın verıolarmı bılmıorm ama..

X