medical park(bursa)hakkında bir sorum var...

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.027
4
43
arkadaşlar bir sorum var.benim doktorum zübeyde hanımda ama doğumum medical parkta olucak önümüzdeki hafta.medical parkın sezeryan ücreti hakkında bilginiz varmı.doktorum normalde medicalde çalışmıyor dışarıdan bir doktor getirince fiyat daha yüksek oluyor yanlış bilmiyorsam.bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinir.teşekkürler..

sezeryan fiyati 1900 ytl olduğunu duymuştum.ama sen yine de hastaneyi ara ve sor tatlim hayirlisi olsun

öğrendim aslında telefonda fiyat vermiyorlardı gelin burada görüşelim dediler.bende yalovada olduğumu hemen gelemiyeceğimi söyledim.onlarda 2,490 dediler.doktor parası hariç doktorum medikalin doktoru olmadığı için bu kadar tutuyormuş tabi ayrıca doktorada para verilecek.birde yine doktor medikalin olmadığı için sağlık karnesi geçmiyor.

ayrıca bursa vatan hastanesinede sordum oradada 2,000 tutuyor doktor parası yine hariç..benim durumumdaki arkadaşlarada belki yardımı olur.sevgiler..

eveeet bugün doğum için vatan hastanesinden gün aldık oğluşum 15 inde kucağımda olucak inşaallah.medical park telefonda sorun çıkarmadı ama gidip görüşünce burada yapamazsınız dedi.bende vatan hastanesine gittim çok iyi karşıladılar.odamızı belirledik,gün ve saatte anlaştık.
medical dışarıdan doktor getirmeyin bizim doktorumuz yapsın sezeryanı dedi.bu zamana kadar gittiğim doktoru nasıl bırakayım dedim o zaman kabul etmediler.
bu arada vatan hastanesi sgk ile anlaşmasını fesh etmiş bilginize..şayet gidecek olursanız ya özel sigortanızın olması gerekiyor yada para peşin kırmızı meşin..sevgiler...

kızlar merhaba.
dr ahmet yılmaz medical park hastanesinden ayrılmış. ahmet beyin birsürü hastası vardı sitede. acaba nereye gittiği konusunda bir bilginiz varmı?

ben onun osmangazi tıp merkezine gitiğini duymuştum ama emin değilim,

aa öylemi canım çok sağol. ben bir araştırayım. gerçi benim şu an dr um farklı. kendisinden çok da memnunum. ama bu dr dan önce ahmet yılmaza gidiyordum, sorunlarım vardı. buna rağmen bana çok moral verdi ve yardımcı oldu sağolsun. ben de teşekkür amacıyla bir uğrayıp görüşmek istedim ama hast.den ayrıldı deyince çok şaşırdım. çünkü çok hastası vardı ve hastalarla çok ilgileniyordu. çok efendi biriydi ayrıca. duyunca şaşırdım. nereye gitti diye sordum bilmiyoruz dediler. yine de sağol canım.

yapraknilcim canım bende ilk ay ahmet yılmaza gittim ayrılınca nuray hanıma dvm ettim ahmet bey anadolu hastanesine gitti ayrıca f.s.m. bulvarında kendine muay. açtı bilgin olsun canım

yapraknilcim canım bende ilk ay ahmet yılmaza gittim ayrılınca nuray hanıma dvm ettim ahmet bey anadolu hastanesine gitti ayrıca f.s.m. bulvarında kendine muay. açtı bilgin olsun canım

çok teşekkürler canım. çok yardımcı oldun. ziyaretine giderim bir ara.

eveeet bugün doğum için vatan hastanesinden gün aldık oğluşum 15 inde kucağımda olucak inşaallah.medical park telefonda sorun çıkarmadı ama gidip görüşünce burada yapamazsınız dedi.bende vatan hastanesine gittim çok iyi karşıladılar.odamızı belirledik,gün ve saatte anlaştık.
medical dışarıdan doktor getirmeyin bizim doktorumuz yapsın sezeryanı dedi.bu zamana kadar gittiğim doktoru nasıl bırakayım dedim o zaman kabul etmediler.
bu arada vatan hastanesi sgk ile anlaşmasını fesh etmiş bilginize..şayet gidecek olursanız ya özel sigortanızın olması gerekiyor yada para peşin kırmızı meşin..sevgiler...

Merhaba bende vatan hastanesi Türkan hnm'a gidiyorum.Orada doğum yapmış biri olarak ne düşünüyorsun? Epidural sezeryan yada epidural normal doğum düşünüyorum. Fikirlerini benimle paylaşırsan çok sevinirim.
Teşekkürler.

ben çok memnun kaldım canım doktorum dışarıdan geldi ama hemşireler,çocuk doktoru pervane oldular diyebilirim..gece bile sık sık gelip kontrol ettiler..

ben doğum için medical parkı düşünüyodum.hatta kontrollere oraya gidiyorum pınar erkana.am ne hastaneden ne de doktordan memnun kaldım.özel hastane diye gittim fakat devlet hastanelerinden farkı yok.allahtan doğuma 4 ay var..yeni bir hastane veya iyi doktor arıyorum.tavsiye edebileceğiniz doktor veya hastane varmı?

ben bilal gökçala gidiyorum canım doğum yaptım hala kontrole ona giderim..yalovadan geliyorum..zübeyde hanım doğum evinde çalışıyor muayenehaneside var..doğumu bana vatan hastanesinde yaptırdı..hastanedende memnundum..

ben bilal gökçala gidiyorum canım doğum yaptım hala kontrole ona giderim..yalovadan geliyorum..zübeyde hanım doğum evinde çalışıyor muayenehaneside var..doğumu bana vatan hastanesinde yaptırdı..hastanedende memnundum..

Canım senin sezeryan olmuştu sanırım.Epiduralle mi yoksa genel anestezi le uyutularak mı oldun ? Bir de anestezi uzmanı nasıl (tecrübeli mi??)Toplamda ne kadar ödediniz?Bize pazarlık payı olabileceğini söylediler.Çok soru sordum yaa .Teşekkürler

Canım senin sezeryan olmuştu sanırım.Epiduralle mi yoksa genel anestezi le uyutularak mı oldun ? Bir de anestezi uzmanı nasıl (tecrübeli mi??)Toplamda ne kadar ödediniz?Bize pazarlık payı olabileceğini söylediler.Çok soru sordum yaa .Teşekkürler

epidural sezeryan oldum canım genel anesteziyi ben tercih etmedim eğer hala aynı anestezi uzmanı duruyorsa ben çook memnun kaldım doğumdan sonra odamıza gelip kontrol etti doğumdan önce oturup konuştuk nasıl olacak diye çok iyi bir insan..ben 2008 ağustosta yaptım doğumu bu arada..toplamda ödediğim fiyat seni yanıltır çünkü ben doğumla birlikle miyomlarımıda aldırdım..birde benim doktorum vatan hastanesinin doktoru olmadığı için fiyatı farklı oluyor..özel hastane olduğu için pazarlık yapabilirsiniz..üstünden zaman geçtiği için rakam vermem doğru olmaz canım..

X