rahim filminden sonra hamile kalanlar

rukiyeilayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
155
1
kızlar ben eni rahim filmi çekindim pek iyi geçti diyemem ama sonuç iyi çıktı yani tüplerim açıkmış :lepi: doktor gebeliği engelleyecek hiçbirşey yok bir veya iki adet süresi daha bekle dedi şimdi size sorum burda bazı arkadaşlarda duymuştum rahim filmi çekindikten sonra o ay hamile kalanlar olmuş bana tavsiye edebileceğiniz birşey varmı? neolur allahım hep isteyenlerin yüzünü güldürsün a.s.

canım bol bol dua et ben hsgden sonre hamile kaldım fakat dış gebelik oldu kafanı dağıt vu her fırsat değerlendir....anlarsın ya....

Arkadaşim ben geçen sene rahim filmi çektirdim ve o ay gebe kaldim herhangi bir sakincasi yok beklemen yersiz. Ama kanimda pihtilaşma varmiş 21 haftalikken bebek karnimda öldü. şimdi tekrar gebeyim hergün pihtilaşma önleyici iğne oluyorum.

Arkadaşim ben geçen sene rahim filmi çektirdim ve o ay gebe kaldim herhangi bir sakincasi yok beklemen yersiz. Ama kanimda pihtilaşma varmiş 21 haftalikken bebek karnimda öldü. şimdi tekrar gebeyim hergün pihtilaşma önleyici iğne oluyorum.

canım benim inş bu sefer bebişini kucağına alırsın
hamile kadının duası kabul olur derler bu kardeşinede dua et olurmu :1hug:

hsg çektiricem çokk korkuyorum yardım edin arkadaşlar

BEBEĞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN...
KORKMA TATLIM BENİM...
AMA SANA NACİZANE FİKRİM,,,HSG Yİ NARKOZLU ÇEKTİR BİTANEM...
BEN DE BU AY GEBELİK ELDE EDEMEZSEM RAHİM FİLMİ ÇEKTİRCEM...
İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR BİTANEMa.s.

BEBEĞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN...
KORKMA TATLIM BENİM...
AMA SANA NACİZANE FİKRİM,,,HSG Yİ NARKOZLU ÇEKTİR BİTANEM...
BEN DE BU AY GEBELİK ELDE EDEMEZSEM RAHİM FİLMİ ÇEKTİRCEM...
İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR BİTANEMa.s.

Arkadaşlar bende 1 yıldır bebek istiyorum.Tedavi olmaya daha başlamadık.Yakında başlıycaz galiba. Bende bu rahim filmi, aşılama vs. şeylerde çok ama çok korkuyorum. Narkozlu da yapılabiliyor mu?

hsg çektiricem çokk korkuyorum yardım edin arkadaşlar

canım nevra arkadaşıma katılıyorum kesinlikle aneztezili çektir,çok acemiydim bilmiyordum çok can yaktığını doktorum çalıştığı hastanede bana randevu almıştı güle oynaya girdim perişan bi halde çıktım.Aneztezili çekildiğini bilmiyodum yoksa öyle çekerdim..Canının yanmasını istemiyosan sa aneztezili çektir canım...geçmiş olsun...:1hug:

Kızlar 3 gün önce hsg çektirdim.1 hafta öncesinden stresim başlamıştı.Çok şükür korktuğum gibi olmadı.Doktorum kendisi çekti.Dayanılmaz bi acı değil.Yalnızca ilaç verilirken karnımda bi dolgunluk hissi oldu.5 dakikalık bi şey.Bence doktorunuzun becerisi önemli.

narkozla cekilmeni tavsiye ederim canim. yoksa kendini kasiyosun ve acik olan tüp kapali cikabilio. bende sonradan ögrendim narkozla cekildigini. o kadar aciyi bos yere cektim yani... Allah yardimcin olsun

X