bebeklerin eldivenlerini ne zaman çıkardınız?

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
kızlar benim bebeğim 47 günlük eldivenleri hala elinde.yüzünü çok elliyo tırmalarcasına.bazen eldivenden de kurtulup yanağını çiziyo.siz ne zaman çıkardınız eldivenleri?ben fazla mı tuttum yoksa.gözüne bişey yapacak diye korkuyorum valla..:tomato:

benim sağlıkla doğsa ben o günleri görsemde
böyle şeyleri bende sorsam::)))
ayyyyyyyyy inş.............
bu arada canım allah bağışlasın bebeğini.
resim kaç haftalıkken çekilmişti?

canım cıkar artık eldıvenlerını zamanı gelmıs gecmıs bıle
bebeklere aslında takılmasını hıc onaylamıyolar dktorlar
bebegın algısı dokunarak gelısıyor
biz hiç takmadık ,kızım sevmedı zaten
gule gule buyut bebegını

çıkarmak istiyorum ben de.sıkıntı geldi.tırnak makasını bizim kullandığımız gibi çıt çıtlı almıştım ama o kadar kıpırdanıyor ki yapamadım.uykusunda bile.zaten uykuları da derin değil.şu makas gibi olanlardan alıcam yarın.o daha kolaymış.
bu arada resimde sanırım 6-6.5 aylıktı galiba.

cnm benimki daha 13 günlük ben çıkardım zaten tutmuyodu elinde elleriyle oynamayı çok seviyo tırnakları kısa allahtan kırılıyo bende koparıyorum kesmeye cesaret edemiyorum:)

30 gün taktım ama soğuktu birazda ondan şimdi olsa hiç takmazdım. emzirirken bir başkası kesse belki olur. şahsen ben artık nasıl keseceğimi şaşırdım.

10 gunluktu fılan cıkardım eldıvenlerı bı sure sonra alısıyorlar zaten...

galiba en uzun süre benimmii 2buçuk 3 ayına kadar taktım havalar soğuk olduğu için sonra çıkardım şimdik iyiyiz ara ara yolsada yüzünü böyle daha rahat

kızlar çıkardım eldivenleri.gittim e-bebek ten tırnak makasını aldım uyurken bi güzel kestim.törpü bile yaptım.ohh be dünya varmış.şimdi dokunuyor bana bi tuhaf oluyo içim...:teytey:

kızlar benim bebeğim 47 günlük eldivenleri hala elinde.yüzünü çok elliyo tırmalarcasına.bazen eldivenden de kurtulup yanağını çiziyo.siz ne zaman çıkardınız eldivenleri?ben fazla mı tuttum yoksa.gözüne bişey yapacak diye korkuyorum valla..:tomato:

Yüzünü çizsede o çiziklerden iz kalmıyor merak etme..Benim oğlum ha bire çiziyor kısa kesmeme rağmen ama iki günde geçiyor izler. Bepanten sürüyorum hemen.

ben hic takmadim sayilir,disari cikarken soguksa taktim burda havalar biraz serindi..arada cizdi ama,bebeklerin el hareketlerinin gelisimi icin takmamak daha dogru..

merhabe benimde 2 aylık kızım var çıkar tatlım eldivenleri bu sıcakta yazık bebise tırnaklarınıiyice kes birsey olmaz rahat bırak çizsin geciyor benimkide çiziyordu,hem elleriyle seni tutunca cok hos oluyor

X