rahim filmi..

ASLI73

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
82
0
51
herkese selam,sizlere birşey sormak istiyorum,ben bu ay içinde rahim filmi çektirdim ve sol tüp tıkalı çıktı.şu anda adet olmam gerekiyor ama henüz olmadım.2 gün geçti..merak ettiğim bu filmi çektirenlerde bir gecikme oluyor mu?şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

filmi çektiren herkesin gecikmez ama gecikmesi de normaldir.sıcaklardandır belkide.
benimde sol kapalı çıkmıştı.inşllah tez zamanda bebişine kavuşursun

anladım..senin de sol tüp tıkalıymış, laparoskopi oldun mu ya da ne yapacaksın?

olmadım lap. önerildi ama ben son anda olmamaya karar verdim.

hamileyim canım ben şu anda bişey yapmama gerek kalmadı.darısı başına olsun.

aşılama denemiştim ben 2 defa. 3. aşılamamdan önce lap düşünüyordum.Öncesinde istememiştim.Ama sonra boşver dedim.Lap olup da niye riske gireyim dedim.Sonuçta sol kanalımız kasılmışta kapalı çıkmış olabilir.bi de lap sonrası yapışıklık riski olabiliyor diye vazgeçtim.Bi de korktum işte bilirsin :)
3. aşılma da olmazsa tüp yaparım diyordum.çok şükür ki gerek kalmadı.
Allah herkesin gönlüne göre versin.

ah ne kadar sevindim senin için,darısı tüm isteyenlerin başına inşallah..ben de senin gibi olmayacağım laparoskopi.eh nihayetinde onun da zararlı yönleri var dediğin gibi.en iyisi tüp bebek..umarım bana da gerek kalmaz senin gibi..

tatlım bünyeden bünyeye değişir mutlaka ama bende çektirmiştim ama bu şekilde bi gecikme olmamıştı büyük ihtmimalle sitrestendir.

anlamadım niye böyle oldu,neyse bekleyeceğim bir hafta olmazsa hemen doktora..

cnm bu filmi çektirdikten sonra bazen ilacın etkisi ile Tüpler çaılabiliyor ve gebelik oluşabiliyormuş :)
eğer sizde filmden sora ilişki yaşadınız ise hamişlik olabilirmi Nedersin :)
bizim bi akrabamızında yıllar once bebeği olmamış tedavi görmüş sonra rahim filmi çektirmiş ve bikaç sonra hamile kalmış bu rahim filminin tedavi edici Özelliği var yani :)

cnm bu filmi çektirdikten sonra bazen ilacın etkisi ile Tüpler çaılabiliyor ve gebelik oluşabiliyormuş :)
eğer sizde filmden sora ilişki yaşadınız ise hamişlik olabilirmi Nedersin :)
bizim bi akrabamızında yıllar once bebeği olmamış tedavi görmüş sonra rahim filmi çektirmiş ve bikaç sonra hamile kalmış bu rahim filminin tedavi edici Özelliği var yani :)

ah keşke keşke:) o zaman dünyanın en mutlu insanı olurdum herhalde..inşallah öyle olmuştur ama hiçbir belirti yok.daha önce de ben bir gebelik yaşamıştım ama düşükle sonuçlandığı için alınmıştı. o zamanda hiç bir belirti yoktu..umuyorum ki dediğin gibidir.allahtan ümit kesilmez değil mi:))

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 9 aydır çocuk düşünüyoruz ama olmadı daha doktor rahim filmi istedi ama çok korkuyorum ne yapmalıyım yaaa bunu çektirdikten sonra hamişle kalanlar varmışş

arkadaşlar bende film çektiricem doktorum antibiyotik başlasın demiş ama isim wermemiş. hangisini tawsiye edersiniz?

X