bebekomun kalp atışını dinledim tam 12 haftalık olmuşuz:):):)

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
bugün bebekomun kalp atışını dinlemeye gittik ve çok farklı bir duyguymuş şimdiye kadar birşey hissetmiyordum ama şimdi nasıl bir güzellik olduğunun farkına vardım ALLAH herkese bu duyguyu tattırsın inşallah :CüvCüv::nazar:

sen daha önce dinlememiştin sanırım, evet çok güzel bir duygu, bebeğinin hareketlerini de gördün mü ? ben 6 haftalıkken kalp atışını dinlemiştim ve Allah a binlerce kez şükür etmiştim, hala da ediyorum, şimdi bebeğimin hareketlerini görmek için inanılmaz sabırsızlanıyorum, Allahım inşallah bir sorun çıkmazda, meleğimin hareketlerini de görebilirim.. Allahım korusunh meleklerimizi...

sen daha önce dinlememiştin sanırım, evet çok güzel bir duygu, bebeğinin hareketlerini de gördün mü ? ben 6 haftalıkken kalp atışını dinlemiştim ve Allah a binlerce kez şükür etmiştim, hala da ediyorum, şimdi bebeğimin hareketlerini görmek için inanılmaz sabırsızlanıyorum, Allahım inşallah bir sorun çıkmazda, meleğimin hareketlerini de görebilirim.. Allahım korusunh meleklerimizi...

yok tatlım hareketlerini görmedim doktoruma 5inde gidicez ben heyecanlandım sağlık ocağına gittim inşallah hareketlerinide biranönce görürüm çok farklı bir duygu bu allah herkese tattırsın:nazar::CüvCüv:

bende 7 haftalıkken duydum kalp atışını. pıtı pıtı atıyordu minicik kalbi.
geçen çarşamba gittiğimde ikisininde kalp atışını duydum. öyle güzel bir duygu ki.
gerçekten yaşanması gerek.inanın ultrasondan hiç ayrılmak istemiyorum meleklerimi seyredip dursam ne güzel olur..

ne güzel bi duygudur o ya,hicbirseye degismem...

cok sevindim canim kutlarim yineden.

hele o hareketlerı...ayaklarını tepeye dikmiş sankı bısıklet cevırıyor sımdıden..basparmagınıda agzına götürmüş..ne yapmaya calıısyorsa yavrum benım..babsıyla hayran hayran izledik..allah isyeten herkese yaşatsın

yok tatlım hareketlerini görmedim doktoruma 5inde gidicez ben heyecanlandım sağlık ocağına gittim inşallah hareketlerinide biranönce görürüm çok farklı bir duygu bu allah herkese tattırsın:nazar::CüvCüv:

kalp atışını sağlık ocağında mı dinledin, orada böyle aletler varmıymış yaaa... Ben daha hiç sağlık ocağına gitmedim, sürekli özel hastaneye gittim, acaba sağlık ocağına bildirsem mi hamile olduğumu ???

kalp atışını sağlık ocağında mı dinledin, orada böyle aletler varmıymış yaaa... Ben daha hiç sağlık ocağına gitmedim, sürekli özel hastaneye gittim, acaba sağlık ocağına bildirsem mi hamile olduğumu ???

tabi canım senin sağlık ocağınada kaydını yaptırman gerekiyor aşılarını felan orada yapıyorlar sürekli kontrollere gidiyorsun bebek doğduktan sonra onlar geliyor kontrole bende özele gidiyorum ama ara sıra kilo kontrolü ve tansiyon için birde çok hassas olduğum için sürekli gidiyorum yardımcı oluyorlar sen yine özele git ama bence sağlıkocağınada git ara sıra çok çok öptümŞeniz

canım selammmm nickimideğiştirdim ben maytap .nerelerdesinyine tatlım ne zamandır gözükmüyosun.bu gittiğinde ellerini kollarını oynatıcak annesi sana el sallıcak bide hareketlerini hissetmeye başladınmısenden mutlusu oılmaz .Allah tamamına erdirsin güzelim

canım selammmm nickimideğiştirdim ben maytap .nerelerdesinyine tatlım ne zamandır gözükmüyosun.bu gittiğinde ellerini kollarını oynatıcak annesi sana el sallıcak bide hareketlerini hissetmeye başladınmısenden mutlusu oılmaz .Allah tamamına erdirsin güzelim

ablacım nasılsın özledim yine seni ne güzel hep dertleşiyoduk ben biranönce oynadığını hissetmek istiyorum artık:):):) bişi sorcam :):):)o resimleri nasıl ekliyorsunuz imza kısmına ben ekleyemiyorum bi ara kalkmıştı hani imzalar :uhm::1hug:

ablacım nasılsın özledim yine seni ne güzel hep dertleşiyoduk ben biranönce oynadığını hissetmek istiyorum artık:):):) bişi sorcam :):):)o resimleri nasıl ekliyorsunuz imza kısmına ben ekleyemiyorum bi ara kalkmıştı hani imzalar :uhm::1hug:

canm sen bana son adet tarihini ver ben sana uygun bişey yapıpburaya linkinikoyarım :emir_bebek:

slm arkadaşlar. bende bebeğimin kalp atışlarını 7 haftalıkken duydum. heyecandan ağlamamak için kendimi zor tuttum doktorun yanında. öyle güzel bi duygu ki. şimdi ağustosun 2sinde gidicez. acaba ne kadar büyümüştür. elini ağzına götürdüğü faln belli oluyormu ki . ayy çok özledim bebeğimi.umarım bi aydır herşey iyi gitmiştir. gelişmeleri yazarım kıslar sizlere. hepinizi öpüyorum

slm arkadaşlar. bende bebeğimin kalp atışlarını 7 haftalıkken duydum. heyecandan ağlamamak için kendimi zor tuttum doktorun yanında. öyle güzel bi duygu ki. şimdi ağustosun 2sinde gidicez. acaba ne kadar büyümüştür. elini ağzına götürdüğü faln belli oluyormu ki . ayy çok özledim bebeğimi.umarım bi aydır herşey iyi gitmiştir. gelişmeleri yazarım kıslar sizlere. hepinizi öpüyorum

biz geçen gün annemle dinlemeye gittik eşim dinleyemedi duyamadı diye çatlıyodu:):):)bugün yine gittik kalp sesini dinlemeye eşim acayip duygulandı şimdiye kadar şunu yapalım bunu yapalım demeyen adam şimdi cinsiyeti belli olsunda oda bakalım onu yapalım bunu yapalım diyor biranönce gelsin bebişlerimiz sağlıcakla:):):):nazar:

inşallah. eee baba oluyor tabe. du bak hele doğsunlar bebişlerimiz ozaman neler yapacaklar kimbilir baba adaylarımız....çocukla çocuk olurlargamyoncuiremsu

ay sorma valla şimdiden bebek dergilerine bakıyorum. resimlere ..bebeğim nasıl olacak kime benzeyecek diye merak ediyorum. cok heyecanlıyım bi o kadar da endişeli. allah hepimizin bebeğine sağlık versin:emir_bebek: , babalarına da bol kazanç:Saruboceq:

ay sorma valla şimdiden bebek dergilerine bakıyorum. resimlere ..bebeğim nasıl olacak kime benzeyecek diye merak ediyorum. cok heyecanlıyım bi o kadar da endişeli. allah hepimizin bebeğine sağlık versin:emir_bebek: , babalarına da bol kazanç:Saruboceq:

amin canım amin insan şimdiden heyecan yapıyor

X