bebeğinde böbrek genişlemesi olan var mı

benim bebeğimde de bir böbrekte genişleme saptandı.. 1 aylık oğlum kusma şikayetiyle dr a baş vurduk ozman ortaya cıktı dr umuz direk detaylı ultrasonda cıkmadı mı bilmiyormuydunuz dedi bizde hayır hersey normal dendi bize dedik.. sizlerdede böyle doğumdan sonra ortaya cıkan var mı? topiğe genel anlamda baktım hamileyken belli olmuş hep..

mucizem canım çoook geçmiş olsun Rabbim oğluşuna şifa versin en kısa zamanda topikteki herkese rabbim acil şifalar versin..seni haziran anneleri topiğinde seni görmüyorum bende bırakmıştım yazmayı ama takip ediyordum yeni yazıyorum bayadır yoksun..canım inş. kısa zamanda iyi haberlerini alırız..

doğumdan sonra bebeğini ameliyat ettirmek zorunda kalan anneler! süreç nasıl ilerledi? tecrübelerinizi paylaşın lütfen 2 günlük yeğenimi bu pazar ameliyata alacaklar.cevaplarınızı bekliyorum

doğumdan sonra bebeğini ameliyat ettirmek zorunda kalan anneler! süreç nasıl ilerledi? tecrübelerinizi paylaşın lütfen 2 günlük yeğenimi bu pazar ameliyata alacaklar.cevaplarınızı bekliyorum

Canim arkadasimin bebegi oldu arastirma hastanesinde cok zorlu.gwcmediginden bahsetmisti tam ayrintisini bilmiyorim
Simdiden gwcmis olsun

Canim arkadasimin bebegi oldu arastirma hastanesinde cok zorlu.gwcmediginden bahsetmisti tam ayrintisini bilmiyorim
Simdiden gwcmis olsun

zorlu geçmemiş mi? doğru mu anlamışım canım?inşallah sağsalim atlatır kuzum.Teyze olarak benim bile uykularım kaçıyor.Çok zor bi durum.:KK14:

bnm oğlumda doğum öncesinde de vardı, şu an 2,5 aylık hla var :KK43: ama 3-4ay sonra bi daha ultrasona gel dedi dr. çk ciddi bi şey değilmiş, artarsa o zmn cerrahi müdahale gerekebilir dedi. çevremdeki bi çok kişiden bu sıkıntıyı duyuyorum erkek bebeklerin çoğunda var.

Bizim böbrekteki idrar kanallarındaydı genişleme ik ayda bir usg cekliyorduk.Genişleme devam ediyordu.8 ayda cekilen usg.de küçülmeye başlamış.

X