Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bnce catherine arleyin pudrası allığı ve simli eyelinerları çok güzel sizce??CADIARZU

Canım ben flormarın farlarını göz kalemlerini rujunu kullanıyorum. memnunum. kendini yeniledi zaten. şu ikili sedefli farları nefis. almadım ama alıcam en kısa zamanda kendime. bi de ojelerini kullanıyorum. diğer markayı hiç denemedim.a.s.

Uzun zaman önce catherine arley in bir kaç ürününü kullanmış memnun kalmamıştım. Kalitesiz gelmişti bana o zaman.Şuan kullanan bir çok bayan var ürünlerinde değişiklik yaptılar kaliteyi artırdılar. Kullanan bayanların çoğu memnun. Flor marın rimel ve farını kullanmıştım çok memnun kaldım güvenirim flormara.

Uzun zaman önce catherine arley in bir kaç ürününü kullanmış memnun kalmamıştım. Kalitesiz gelmişti bana o zaman.Şuan kullanan bir çok bayan var ürünlerinde değişiklik yaptılar kaliteyi artırdılar. Kullanan bayanların çoğu memnun. Flor marın rimel ve farını kullanmıştım çok memnun kaldım güvenirim flormara.

catherine arley kendini 2 sene önce yeniledi şuanda ürünleri çok güzel tavsiye ederim canım

Flormarın göz kalemi birçok ünlü markaya taş çıkartır, hem ucuz hem kaliteli

Ben CATHERİNE ARLEY in farlarını çok seviyorum kuzenim kullanıyor onda görmüştüm ama buralarda o marka yok malesef bulur bulmaz mutlaka birkaç rengini alıcam

ya ben bu markalara güvenemiyodum. pudra kullanmak istiyorum ama ne bilim içimden gelmiyodu almak.. yazılanar yardımcı oldu alıcam bende.. =)

neden ışık fiyatları yüzündenmi? ben mesela catrin arleyin farlarını çok beğeniyorum ama bulunduğum yerde yok al dene kuzenim de pudrasını kullanıyor ama ben denemedim

neden ışık fiyatları yüzündenmi? ben mesela catrin arleyin farlarını çok beğeniyorum ama bulunduğum yerde yok al dene kuzenim de pudrasını kullanıyor ama ben denemedim

ya bikaç yıl önce annem rujlarından almıstı bozuldu hemenkafamçokkarıştı diye aklımda yer etmiş işte.. aslında fiyatlarıda uygunfisfisfis.. gidip bi testerlarına bakmak lazım.. kullanan arkadaslarımda var aslında:sm_confused: ben niye böyle bi düşünceye kapılmıssam..:1hug:

ikisini de sevmem hihoyyyt
flormar'ın 2-3 sene once bi allıgını almiştim direk çöpü boyladı kaydirigubbakcemile
ojeleri dısında hiç birşeyine para vermem, kalitesiz buluyorum.

cat. arley'in de (alix avien miydi yoksa) yine 2-3 sene evvel pudrasini almiştim
o da öylece duruyo
onu da kalitesiz buluyorum :icecream:

ikisini de sevmem hihoyyyt
flormar'ın 2-3 sene once bi allıgını almiştim direk çöpü boyladı kaydirigubbakcemile
ojeleri dısında hiç birşeyine para vermem, kalitesiz buluyorum.

cat. arley'in de (alix avien miydi yoksa) yine 2-3 sene evvel pudrasini almiştim
o da öylece duruyo
onu da kalitesiz buluyorum :icecream:

peki bunların dısında önerdiklerin neler

ben catherına arley'n pudrasını aldım qecen haft bıkac ke surdum benı rahatsız etmedı cokda qüsel durdu tavsiye ederim

X